phpmyadmin a cookies

nevim proc, ale nejsem schopnej se prihlasit na phpmyadmin... zkousel jsem vsechno mozny, stahnou zabezpeceni exploderu na minimum, zapnout vsechny cookies atd. proste se neprihlasim, porad dokola to chce heslo... co s tim?
... zrejme jsi v tom jediny, mas opravdu spravne heslo ?
mam 100% spravny heslo... do administrace se prihlasim, a mam tam uplne stejny heslo... neco podobnyho se mi stalo uz drive na czechcomputer.cz taky sem se nemoch prihlasit a na jinym pocitaci uplne v poho... ale nechapu to, protoze sem zkousel menit snad vsechny nastaveni exploderu... porad stejnej vysledek... a abych si kvuli tomu stahovak operu nebo jinej browser, to se mi nechce...
ted sem si i zkusil zmenit heslo a prihlasit se, porad stejny vysledek...
@!#$... zasnej mrkvosoft... nebo sem ja takovej lamer...
> ... a abych si kvuli tomu stahovak operu nebo jinej browser, to se mi nechce...


ja jsem kvuli podobny prkotine stahnul Operu ... a ted uz se bez ni neobejdu :o) ... za pokus nic nedas :o)

Radek
ja Operu znam... neni spatna, jen mi prijde zbytecny ji mit jenom kvuli phpmyadmin na wz... kdyz mi jinak IE vyhovuje...
A opravdu máš vše nastaveno a zapnuto v Administrace->Nastavení účtu->MySQL ?

Jestli jo, tak mě omluv, ale zapomenout může každej :-)
jasne ze mam... kontroloval sem to asi 1000x ;(
Mám naprosto stejnej problém. Ale navíc mi ani nefunguje MySQL, i když opravdu JE aktivivaný a opravdu používám v příkazech správný jména a hesla. Takže login do PHPMyAdmin je v podstatě podružnej problém...
Už jsem x-krát chtěl přejít na jinej web, ale nic s MySQL neexistuje. Zkusím to s Operou. Bubu vděčnej za jakýkoli nový poznatky.
nezaznamenal jsem tu ani jedno uziv. jmeno, ktere bych mohl overit, takze nemam k tomu co dodat
chces uziv. jmeno, tak tady ho mas... benatky.wz.cz, nebo screw.wz.cz anebo foxici.wz.cz
u vsech jsem si jisty hesly a vsechny ucty maji zapnuty MySQL...
pristup na phpmyadmin mi presto nejde...
# mysql -h mysql -u benatky -p benatky
Enter password:
Welcome to the MySQL monitor. Commands end with ; or \g.
Your MySQL connection id is 1436357 to server version: 3.23.52

Type 'help;' or '\h' for help. Type '\c' to clear the buffer.

mysql>
----
# mysql -h mysql -u screw -p screw
Enter password:
Welcome to the MySQL monitor. Commands end with ; or \g.
Your MySQL connection id is 1436590 to server version: 3.23.52

Type 'help;' or '\h' for help. Type '\c' to clear the buffer.

mysql> Bye

----
asi to opravdu delas blbe, nevim jak vic pomoct

(jen na vysvetleni: heslo k sql serveru neni ulozeno sifrovane, stejne ho potrebujete mit v php skriptech, takze v tom nevidim snizeni bezpecnosti; diky tomu muzu vyzkouset to heslo, ktere tam mas nastavene a sam ho vidis v administraci)
hihi moc se omlouvam, sem llama... uplne blbej... uz je to v poradku, vubec sem si neuvedomoval, ze se tam pise jinej login...
diky... ;))

P.S.: Jak to vypada s tim upgradem PHP a pristupem na Pear?