Jak vydělat peníze na internetu ?

Jak vydělat peníze na internetu bez námahy, snadno, rychle a legálně ?

http://penize.denika.cz

Nevydělává to milióny, ale aspoň to funguje a neni v tom žádný podfuk.
To je od tebe milé, že tak myslíš na naše dobro... Jseš férovej chlap, jako wtz!
<HTML>>>Aukro - Podle mého je to nejlepší z dostupných projektů, které nabízejí možnost výdělku na internetu.

Podle meho je to zase jeden z nejvetsich legalnich "podvodu" a systemu jak udelat z lidi blbce.
Po DUKLANEM prostudovani podminek na to prijdete take..

Co je ale hlavnim typickym prvkem takovychto akci? Dynamika cen...
Vetsinou vse funguje na principu: 1 kredit/1 klik, ale v podminkach stoji, ze podminky i ceniky se mohou menit.
Po chvili mate treba 100 kreditu a to by delalo rekneme 20kc/kredit pri prvotnim ceniku kde je dalsi podminka napr. 2500 pro minimalni vyplaceni na ZL, nahle vam ale poslou info o zmene v ceniku a cena uz je 0.3kc/kredit a misto 2000Kc tak mate 30Kc a nemuzete nic...

Tyto systemy nemaji lidem vydelat penize, maji jen rozsirovat reklamu.</HTML>
>>Tyto systemy nemaji lidem vydelat penize, maji jen rozsirovat reklamu.

To je sice pravda, přes takovéto systémy se nedájí vydělávat slušné peníze (teď když platí 0,7kč/klik), ale studentovi, který má vlastní WWW stránky mohou tyto systémy přilepšit nějákou tou stovkou nedej bože tisícovkou měsíčně do kapsy...

...a to není špatné.

ps: pamatuji si, že před rokem Aukro platilo 10kč za klik - to se to potom vydělávalo když měl někdo třeba 100 kliků denně ;)) a najednou měl měsíčně 30.000kč v kapse a bez námahy
Jen otázku: ty peníze (30.000,- Kč) - jsi vydělal ty sám, anebo jsi o tom "někde" slyšel nebo četl?
Potřebuju helpnout s ftp, nevim jak mám nahrát soubor o velikosti 8MB přes ftp. může mi někdo poradit, co a jak? (ofp.aktualne.cz)
V tom Aukru je ale takový menší problémek. Pro vyplacení částky v hotovosti musíte vystavit fakturu a doložit živnostenským listem že jste podnikatel.
<HTML>Presne tak, navic se to muselo poslat pro nejakou Polskou firmu pokud se dobre pamatuji, takze s temi studenty nevim nevim.</HTML>
Navíc u Aukra, google ads a podobných klikacích záležitostí vám to můžou kdykolik zastavit pokud abydou dojmu, že jste nějak porušili pravidla. Třeba se jen zmíníte o tom, že by návštěvníci mohli být tak hodní a občas kliknout a máte smůlu :-) A nedivil bych se ani kdyby to zastavili pokud by bylo hodně kliků z jedné IP (třeba pokud byste si klikali sami). A většinou je v podmínkách, že vám ani nemusí sdělit důvod. Takže asi tak no :-)
>>Jen otázku: ty peníze (30.000,- Kč) - jsi vydělal ty sám, anebo jsi o tom "někde" slyšel nebo četl?

to je jen teoretická úvaha

ale kdyz započítam k tem 30.000kč ještě bonusy z registrace, což bylo před rokem 40kč, tak jste mohli mít 35.000kč měsíčně bez námahy ;))

>>V tom Aukru je ale takový menší problémek. Pro vyplacení částky v hotovosti musíte vystavit fakturu a doložit živnostenským listem že jste podnikatel.

jj, to opravdu problém je, ale pokud mate rodiče nebo známého co podniká, tak to klidně můžete vystavit na jeho ŽL a vypsat faktůru už není problém

>>Třeba se jen zmíníte o tom, že by návštěvníci mohli být tak hodní a občas kliknout a máte smůlu

to není pravidlem, nejdříve vás upozorní a pak zablokujou účet
>> "jj, to opravdu problém je, ale pokud mate rodiče nebo známého co podniká, tak to klidně můžete vystavit na jeho ŽL a vypsat faktůru už není problém"

Jo a ještě ale nezapomeň zavést to do účetnictví.
<HTML>martin: predevsim najdi cloveka, ktery takto vydelal alespon dohromady (klidne za 5let) 10 000Kc ktere mu skutecne dosli na ucet.
Ja tomu osobne neverim ani za mak.</HTML>
Richard (moderátor): toho člověka nemusim hledatm, píšu to z vlastní zkušenosti...
<HTML>psal jsi ze to je teoreticka uvaha</HTML>
Sledujem vašu debatu, a radím vám o aukru som nepočul nič dobré.

A druhá vec že pametajte na 100 firiem čo neplatia platí jedna!

A aby ste sa naučili to to rozlišovať, tak preto robím web, kde nájdete veľa vecí ako zarábať na nete, a aj dôkazy od spoločností čo zaplatili.
Všechny společnosti co jsou uvedeny na

http://penize.denika.cz

jsou solidní ve smyslu, že vždycky zaplatily (tedy u iReklama.cz jsem čekal asi půl roku než pošlou peníze na účet, což mě dost štalo, protože neodpovídali ani na emaily, co jsem jim během toho 1/2 roku poslal. Myslel jsem, že na mě kašlou a už mi nezaplatí a z ničeho nic jsem měl po 1/2 roce na účtě o 5.000kč víc)

"Poslední dobou je na internetu více a více možností, jak vydělat peníze, ale většina z nich je pouze reklamní trik a nebo je výdělek tak malý, že byste museli spravovat web s velkou návštěvností, aby vám to vyneslo nemalé peníze."

viz. Vcela.net mají tam obrázek s 5.000 korunovímy bankovkamy a slogan "Chcete začít vydělávat?" přitom těch 5.000Kč není možné vidělat (to byste museli mít návštěvnost jako Seznam.cz) - zkoušel jsem to a to mam web s návštěvností +_ 2.000UIP/den a vidělal jsem pouhých pár korum za den

ps: zajimalo by mě kolik vydělá WZ.cz přes Aukro.cz měsíčně (jestli to tedy není tajné)
Dalším takovým podvodem je tzv. Práce z domu.
Viděl jsem to už několikrát.
Je to normální pyramidová hra, která funguje na netu.
Smutný na tom je, že takový nabídky jsou k vidění i na www.prace.cz apod.
V žádným případě nedoporučuji odpovídat na tyto nabídky.
Já vydělávám přez aukro.cz dvojím způsobem.
1) Za kliky na bannery od aukra
2) Vytvořím si účet na bannery.cz (nebo jinde), nechám tam naspořit 500 000 kreditů a pak ho na aukro.cz střelim :-)

mám z toho něco přez 1 500 Kč/ měsíc, což v pohodě pokryje hosting, doménu a ještě něco zbyde. Ale k dosažení takovýchto výsledků mám zhruba 15000 zobrazení denně (nanic.cz), takže to není tak jednoduché si z reklamy vydělat
martin: >>> obrázek s 5.000 korunovímy bankovkamy a slogan

Absolvoval jsi už alespoň pátou třídu základní školy?!
Lama: Pár překlepů a ty hned naděláš, chjo :/ Musíž furt tak nechutně rípat!? Kdibis raději vidělával peňýze s Aukrem!
hanyZ: musím - je to moje úchilka :-))
Takže môj web o zarábaní je hotový:

http://rady-net.szm.sk

A od minulej skúsenosti keď som takéto veci propagoval inde začínam zbierať dôkazy že firmy platia, a už z 2 firiem na webe dôkazy sú, to preto aby sme sa vyhli tomu že či platia, alebo nie.

Takže veľa šťastia a zarobkov!
No dík - pokusím se na té 404 něco vybouchat ! :-)))))
to som teda nepochopil, skús ešte raz.
Musím povedať že Maskyr má pravdu, tieto spoločnosti naozaj platia.