Dal jsem na radu Pája 5, a zde je výsledek (redesing)

Ty původní stránky se mě stejně nelíbyli.
Takže teď to snad vypadá už lépe.
Ještě na tom pracuju.
Díky za přízpěvky na mé téma a zase někdy naschledanou.
S pozdravem Jan Rippl
takže vzhledem k tomu, že to je stále pracovní verze, tak je těžko něco hodnotit.

-takže první problém je s pozadím. Dát na pozadí bmp, který má 2,6MB je fakt prasárna :((
-jak se pozadí načte (a chvíli to trvá), lze stránky trochu lépe hodnotit.
-používáš modré pozadí a něm "světlé záblesky". Myslím, že by to chtělo nějaký jemnější přechod, mezi těma barvama.
-stránky nevalidní (úvodní má 14 err)
-nemáš nastaveno title
-naprosto otravná věc je ta, že se po kliknutí na odkaz stránka zobrazí v nové okně

...a je toho o hodně víc, ale napřed si dolaď toto
ty vole, tak tím pozadím mě dostal :D
To pozadí je tak velký protože kdybych ho komprimoval, tak už to nebude tak pěkný.
Kromě toho, po té co se uloží cookeis, tak to jde už rychleji.
Další výhoda je pro ty, kteří mají větší grafický rozlišení monitoru...
Nechám si to projít hlavou.
>> To pozadí je tak velký protože kdybych ho komprimoval, tak už to nebude tak pěkný.
pekna kravina. existuje prece bezztratova komprese! (kdyz uz teda to chces mit k nerozeznani od originalu ;-) ) zkus takhle treba format png

a jaky vliv prosim pekne maji cookies na rychlost stahovani obrazku?
Tonik, oni nekteri jaksi nevi, ze cookies a cache je neco totalne odlisneho.... asi... jinak je hovadina se vymluvat, ze ono se to poprve ulozi do cache a pak.... ehm, znam spoustu lidi, co treba i v dnesni dobe, opravdu, nelzu, je tomu tak, pouzivaji dial-up nebo gprs.... to si na nacteni budou muset pockat treba 10 a vice minut, to je urcite bude bavit....

>>Další výhoda je pro ty, kteří mají větší grafický rozlišení monitoru...

co je na tom proboha za vyhodu? Mi se tedy opravdu prilis nelibi, kdyz se to opakuje a mam tam nekolikrat nadpis, ktery mas tak inteligentne vlozen do pozadi.... slysel jsi nekdy neco o SEO, pristupnosti a podobne?
KUMŠT JE UMĚNÍ VYDÁVAT ZMETEK ZA VELEDÍLO!

Citace:
Ty původní stránky se mě stejně nelíbyli.
Z tohto důvodu jsme proto připravily...

Jestli je tohle REDESING nebo ne ... čert ví... ale asi ano, když to tvrdí nadpis tématu. Ještě že jsem neviděl to "dílo" předtím, už bych byl asi mrtvý :-)

PS: Mý Ašané my porozumý...
No, taky mám na svěřeném nb kapku větší rozlišení. Původně jsem myslel, že je to stavěné na 1280x1024, tak jsem si své std okno kapku roztáhnul, ale začal se opakovat obrázek, br. Přejel mi mráz po zádech a stáhl jsem šířku na nějakých 820px.
Dle mého názoru, kdyby tam bylo černé písmo na bílém pozadí, tak je to mnohokrát hezčí a hlavně *čitelnější*.
Jinak tam nic není. 3 linky na nějaké externí galerie, knihy a cosi...
Hmm...
Myslím, že si Aš s http://www.muas.cz vystačí. Abys náhodou nedosáhl opačného výsledku, než jsi chtěl...
Je to teprve v začátku.
Nikdo neřekl, že je tou už hotové
Šlo mě pouze o zhodnocení desingu úvodní stránky.
JE TO V KONCÍCH
JÁ TO ŘÍKÁM
CO JE TO DESING?
Lama: http://markovo.wz.cz/blog.php?p=14
Tonik: a jak se čte slovo desing česky - opravdu "děsing"? :-)
Lama: proc ne? kdyz to tak vypada, proc to tak necist...