phpmyadmin - neviem sa prihlasit

nechapem toto- normalne si vytvorim ucet a ked sa prihlasim sem a kliknem na odkaz
administracia->nastavenia->phpmyadmin
tak vybehne stranka phpmyadmin a neviem sa prihlasit..... nechapem preco...... ake meno a heslo tam mam zadat? to co mam na pristum sem? lebo toto nefunguje :)

nechapem.... proste to ma to stve lebo chcem preklopit jednu databazu sem a nemam ako

mal niekto podobny problem
<HTML>Předpokládám, že máš aktivovanou databázi MySQL - to musíš, pokud ji chceš provozovat. Předpokládám dále, že můj první předpoklad je mylný a že si budeš muset databázi aktivovat. Až to uděláš, přihlašovací údaje vyplynou samy (budou v téže sekci administrace, ve které se aktivuje databáze).</HTML>
Přístupové údaje najdeš v záložce - nastavení MySQL -
pocuj kamo neviem co robim zle, chapem ta len neviem preco mi to nejde ale pozri dam ti moje prihlasovacie udaje a skus sa prihlasit na phpmyadmin

login: pravnydom.euweb.cz
heslo: *

skus to prosim ta

dik

// EDIT: Heslo zcenzurováno. Doporučuju jej změnit.
<HTML>^ tohle nikdy nedělej! Heslo máš znát jen ty. A nezapomeň číst, co ti lidi píšou.</HTML>
Nípal: Asi pozdě. Pokud na tom webu něco měl tak už tam není ani ň. Heslo je stále původní. Mohl jsi mu ho klidně změnit hned, snadno by ho získal znovu.
Já si stejně myslím, že si plete pojem s průjmem (očekává v phpmyadminovi patrně nějaký editor stránek).
Lama: Něco jako editor stránek v PHP? On to vlastně editor je, jenže editor databáze.