webzdarma.cz
>info>registrace>katalog>podminky>podpora>forum>reklama>kontakt
 Nové téma | Témata | Strukturovaně | Přihlášení 
 Diskuze | Následující téma | Předcházející téma 
  >forum

Vůbec nefungovaly stránky na doméně wz.cz
Autor: Petr (casa1.wz.cz)
Datum:  12. 01. 2009 11:30

Prosím o radu.Poslední dobou se mi stává,že mi to mé stránky načte až na několikátý pokus.A i potom,když kliknu na nějaký odkaz v mých stránkách,tak mi to ukazuje že stránky nebyly nalezeny.Po několika pokusech se sice načtou,ale funguje to špatně.Dík Petr

Reagovat 

Re: Nenačtení stránek
Autor: Mailo (---.24.broadband3.iol.cz)
Datum:  12. 01. 2009 12:11

podobný problém na webu trackmania-sfc.wz.cz

Ještě před tímto víkendem stránky fungovaly na 100% bez sebemenších problémů. Nyní mám stejný problém jako kolega "o patro výš" :) stránka se sice načte ale třeba až na 5tý pokus (refresh).

Reagovat 

Autor: Lama (lama.webzdarma.cz)
Datum:  12. 01. 2009 12:55

Nemáte náhodou Firefox 3.0... že ne? Zkuste klávesy Ctrl+F5.

Reagovat 

Autor: R@ziel (raziel-anime.wz.cz)
Datum:  12. 01. 2009 13:57

Mám zřejmě stejný problém, ale CTRL+F5 zabere jen zřídka, třeba až na 3 pokus a přesto funguje jen část. (Pochybuju, že by chtěli návštěvníci mačkat do zblbnutí Ctrl+F5)

Reagovat 

Datum:  12. 01. 2009 14:00

nahodou ano, mam firefox. ale toto neni zpusobeno prohlizecem. me stranky navstevuje denne pres 50 lidi a tyto problemy s pristupem maji VSICHNI (pochybuji o tom ze vsichni pouzivaji firefox...). jak jsem zminil tak web je nepristupny jiz nekolikaty den coz mi akorat pridelava praci. Bylo by tedy fajn kdybych si tu alespon precetl nejake to vyjadreni, kde je problem (rozhodne neni u mne) a kdy bude vyresen abych aspon vedel co mam lidem odpovidat na jejich stiznosti.

Ctrl + F5 opravdu neni reseni... 10x refreshnout stranku abych se nekam dostal to mi prijde dost hloupe...

napsal bych si e-mail na podporu ale jak sem se v minulosti jiz mohl presvedcit tak je to totalni ztrata casu, tady mi snad odpovi alespon nejaky moderator.

Reagovat 

Datum:  12. 01. 2009 14:02

ha, ze by se to uz vzpamatovalo?

Reagovat 

Datum:  12. 01. 2009 14:03

tak ne :( byla to asi jen nejaka chvilkova slabost...

Reagovat 

Autor: Thalia ♀ (moderátor)
Datum:  12. 01. 2009 14:16

Jde o problém na jednom wz serveru, admin na tom pracuje. Mějte, prosím, trpělivost.

Reagovat 

Datum:  12. 01. 2009 15:21

jojo... firefox za to opravdu nemuze :D

dik za info ;)

Reagovat 

Autor: Petr (casa1.wz.cz)
Datum:  12. 01. 2009 16:20

ok dik za odpověd.Musíme vydržet:) Na druhou stranu sem rád,že nejsem sám:)

Reagovat 

Autor: Usagi (217.12.51.---)
Datum:  12. 01. 2009 17:19

No aj ja budem čakať. Máme rovnaký problém, škoda len, že to prišlo v najnevhodnejšiu dobu pred skúškami.

Reagovat 

Datum:  12. 01. 2009 18:27

Taky mi spadl kámen ze srdce, že v tom nejsem sám - snad to bude brzy v pořádku. Přece jen už to zlobí druhý den.

Reagovat 

Autor: Tiba (bahnaci.wz.cz)
Datum:  13. 01. 2009 00:04

Hoj, mám úplně stejný problém. Již druhý den se mi nenačítají stránky na dvou serverech. Myslel jsem, že je problém na mé straně, ale vše jsem projel a mám dojem, že to je způsobeno wz serverem. Už včera nastal tento problém. No nic. Jsem rád, že se na tom pracuje. Není to příjemné, ale nedá se nic dělat. Musíme vydržet.

Reagovat 

Autor: Tomáš (obecnidummokrelazce.wz.cz)
Datum:  13. 01. 2009 06:32

Také se mi nenačítají stránky z http://www.obecnidummokrelazce.wz.cz/, ale vydržím jen napište jak to opravíte. Děkuji.

Reagovat 

Autor: Havranek (etabak.wz.cz)
Datum:  13. 01. 2009 09:15

13.1 2009 9hod.mam stejny problem.Ubytek navstevnosti cca 75%.

Reagovat 

Autor: winfrskrec.wz.cz (winfrskrec.wz.cz)
Datum:  13. 01. 2009 09:32

Mám stejný problém, několikrát jsem zkoušel smazat a nahrát soubory na web a pokaždý se stejným účinkem. Musí se dát několikrát refresh. Taky mi to dost vadí, mám dost sníženou návštěvnost, snad se tento problém brzo vyřeší.

Reagovat 

Datum:  13. 01. 2009 09:45

porad prd :((( cekam do zitra, pak muzete tuto domenu rovnou smazat. todle je opravdu za trest

Reagovat 

Autor: Ježďa (212.77.163.---)
Datum:  13. 01. 2009 10:16

Stejný problém. Doufám, že se na tom opravdu pracuje s alespoň nějakou prioritou...

Reagovat 

Autor: Deda01 (ligasalmo.wz.cz)
Datum:  13. 01. 2009 11:39

Mám také ten stejný problém:((((((

Reagovat 

Autor: Jarek (lmkbystrice.wz.cz)
Datum:  13. 01. 2009 14:48

Mám úplně stejný problém, na horní liště se mně neobjevuje reklama (mám 500MB) - jen prázdná lišta, nenačítají se stránky nebo odkazy. Až po několikátém reloadu se to vzpamatuje nebo taky ne. A je jedno, zda je to Opera nebo IE.
Myslel jsem si, že jsme něco dooslil.

Snad se na tom pracuje. Aby to nebylo jako to pouštění plynu z Ruska.

Reagovat 

Autor: John (johnfoto.wz.cz)
Datum:  13. 01. 2009 15:01

I já mám stejný problém...doufám, že se to brzy zlepší!

Reagovat 

Autor: Wondras (houseline.wz.cz)
Datum:  13. 01. 2009 15:45

Mám stejný problém. Snad to bude co nejdříve odstraněno. Dva dny mi stránky stojí. A není to příjemný.

Reagovat 

Autor: Marcel (---.category.cz)
Datum:  13. 01. 2009 15:56

Pfroblém se projevil také na mojich stránkách. Potřeboval nych to rychle odstranit. Telefon mi zvoní a zvoní a neustále dokola povídám, že za to nemůžu :-))

Reagovat 

Autor: rybsvazjbc (rybsvazjbc.wz.cz)
Datum:  13. 01. 2009 18:00

Taky se bohužel musím připojit k tomuto problému. Mohl by prosím napsat, jak to vypadá s odstraněním chyby a kdy by to zase mohlo fungovat. Předem děkuji za odpověď.

Reagovat 

Autor: Pavel (---.supro.cz)
Datum:  13. 01. 2009 18:12

Zdravím.Nejsem nějak zběhlí ve tvorbě www stránek.Ale už jsem několikrát kopíroval soubory na servr,a stále to nejde.Tak nevím jestli je to stejná chyba jako zde u všech.Nebo může mi někdo poradit?.Předem dík. za odpověď.

Reagovat 

Datum:  13. 01. 2009 18:26

2Pavel: ty tam nemáš vůbec soubor index.html (popř. index.htm či index.php). Stránku, která se má zobrazovat po zadání tvé adresy přejmenuj na index.html. Ale vzhledem k tomu, že i tvé stránky jsou na serveru, který teď má menší potíže, tak si na bezproblémový chod stránek budeš muset i potom ještě chvíli počkat.

Reagovat 

Autor: Michal (etabak.wz.cz)
Datum:  13. 01. 2009 18:58

Dalo by se odhadnout co znamená "chvili počkat"? Je to den,dva,týden,měsíc?

Reagovat 

Autor: Lama (lama.webzdarma.cz)
Datum:  13. 01. 2009 20:47

Tos trefil přesně. Není boha, aby něco z toho nebyla pravda! :-))

Reagovat 

Autor: Kit (ekobrikety.vyrobce.cz)
Datum:  13. 01. 2009 21:49

... a co třeba rok nebo příští pětiletka? :-)))

Reagovat 

Datum:  13. 01. 2009 21:51

Stačí pánové, tohle se sem vážně nehodí.

Reagovat 

Datum:  13. 01. 2009 21:56

No, je pokročilá hodina a jsou tam smajlíci, tak to snad nikdo z postižených výpadkem nebude brát vážně.

Reagovat 

Datum:  13. 01. 2009 21:58

To sice asi ne, ale téma se zbytečně prodlužuje a člověk pak ztrácí přehled.

Reagovat 

Autor: Sushi (asroma.wz.cz)
Datum:  13. 01. 2009 23:20

asroma.wz.cz the same problem...

no táááák :)

Reagovat 

Autor: Sushi (asroma.wz.cz)
Datum:  14. 01. 2009 00:44

jede to jede :) jupí (klep klep na dřevo)

Reagovat 

Datum:  14. 01. 2009 08:18

Je to tak, problém byl vyřešen.

2Jarek (lmkbystrice.wz.cz): ta lišta se asi ještě chvíli nebude zobrazovat - z důvodu přechodu na jinou lištu.

Reagovat 

Datum:  15. 01. 2009 09:00

slo mi to den a ted uz to zas nejde. Tak co je?

Reagovat 

Datum:  15. 01. 2009 09:33

tak snad uz to jde.

Reagovat 

Autor: mastertips (mastertips.wz.cz)
Datum:  15. 01. 2009 10:38

Dobry den, nechtej se mi nacitat moje stranku na vasem serveru
www.mastertips.wz.cz

nejde se mi ani pripojit na FTP, cim to?
dekuji

Reagovat 

Autor: svata (sokol-frenstatpr.wz.cz)
Datum:  15. 01. 2009 11:02

Dobrý den takže vidím že je to problém xxxxxxxxx.wz.cz
doufám že podaří servr brzy zprovoznit
děkuji

Reagovat 

Datum:  15. 01. 2009 11:15

ja uz ani nedoufam.

Reagovat 

Datum:  15. 01. 2009 11:48

Můj web také přestal fungovat - tentokrát už se ovšem nezobrazí ani po opakovaném stisknutí F5. (Ten server by potřeboval ránu kladivem... nebo šest.)

Reagovat 

Datum:  15. 01. 2009 12:21

Admin samozřejmě problém hned řešil.
Vaše i moje stránky se mi už zase načítají.

Reagovat 

Autor: J@cK (lhotauvyskova.wz.cz)
Datum:  16. 01. 2009 18:34

Dobrý den,
bohužel mám stejné problémy jaké jsou zde popisovány.
V minulých dnech se stránka načítala až třeba na 5 pokus. A dnes už se nechce načíst vůbec. Předem děkuji za opravu problému ...

Reagovat 

Autor: mastertips (mastertips.wz.cz)
Datum:  16. 01. 2009 19:10

Dobry den, muj web uz zase velice casto vypadava (www.mastertips.wz.cz)

Zajimalo by me, kde je chyba a jestli bude v nejblizsim casovem horizontu vyresena.

Dekuji, hezky zbytek dne.

Reagovat 

Datum:  16. 01. 2009 19:11

Už raději do názvu nebudu psát [opraveno]
Adminovi jsem napsala, ale asi to může nějakou chvíli trvat.

Reagovat 

Autor: Man (labyrintem.wz.cz)
Datum:  16. 01. 2009 19:20

Co kdyby jsme se tu někde mohli dočíst, co to je za problémy, které trvají už týden? Jak se to bude řešit a časový horizont nápravy?

Reagovat 

Autor: jirka (slovanhodonin.wz.cz)
Datum:  16. 01. 2009 19:27

Dobrý den, také se mi nenačítají stránky, a kdyz tak hodně pomalu nebo na několikátý pokus (15x).
Vidím že je to už dlouhodobý problém na celém serveru.
Je vůbec nějaká naděje že ho někdo někdy vyřeší nebo mám jít k jinému provozovateli? :-( slovanhodonin.wz.cz

Reagovat 

Autor: choze (gallileo.wz.cz)
Datum:  16. 01. 2009 19:33

Též nám od odpoledne neběhají stránky. ve firefoxu se načte jen index a na další stránce menu po straně a nic víc. V exploreru nejdou vůbec.

Reagovat 

Autor: Nípal ♂ (moderátor)
Datum:  16. 01. 2009 19:43

jirka: Správce není onlajn, ale byl informován jinými cestami, takže o problému ví a bude jej řešit. Detaily problému bude znát, takže budete-li chtít, aby věnoval Váš drahocenný čas nějakému veřejnému vyjádření, můžete ho zkusit kontaktovat mailem.

PS pro ty méně chápavé: Heisenbergův princip neurčitosti aplikovaný na řešení problémů se servery - piš nebo řeš.
PPS: Nejste v tom sami, taky mi nejdou stránky ;)

Reagovat 

Datum:  16. 01. 2009 20:16

Jak může správce věnovat náš čas? A to že mu zaplavíme emailovou schránku dotazy, na které bude odpovídat, mu asi nepomůže v řešení problému. Možná, že by správce mohl delegovat nějakého moderátora, aby on obětoval svůj drahocenný čas a použil ho na veřejné vyjádření?

Reagovat 

Datum:  16. 01. 2009 20:20

A to že mu zaplavíme emailovou schránku dotazy, na které bude odpovídat, mu asi nepomůže v řešení problému.
Stejně tak nepomůže zaplavit svými dotazy fórum.

Nejaktuálnější zprávy od admina mám já. Už to zase funguje.

Reagovat 

Autor: ds (ds.mysteria.cz)
Datum:  16. 01. 2009 20:31

Man:
hele a tohle:

Autor: Thalia ♀ (moderátor)
Datum: 12. 01. 2009 14:16

Jde o problém na jednom wz serveru, admin na tom pracuje. Mějte, prosím, trpělivost.

Ti nestačí?

Zkus rozvést troch detailněji jak si to veřejné vyjádření představuješ

Reagovat 

Datum:  16. 01. 2009 20:44

ds: Někteří uživatelé si trapně myslí, že server stačí restartovat a zase naběhne. Moje vlastní zkušenost mi však říká, že pokud se linuxový server začne hroutit, tak se zpravidla jedná o umírající hardware.

Stejně by mě zajímalo, jestli WZ jede na skutečných HW serverech nebo jen na desktopové farmě.

Reagovat 

Datum:  16. 01. 2009 20:49

ds:
Vzhledem k tomu, že se to týkalo trochu něčeho jiného a také k tomu bylo posléze napsáno toto:

Autor: Thalia ♀ (moderátor)
Datum: 14. 01. 2009 08:18

Je to tak, problém byl vyřešen.

Tak jsem se drze zeptala, že bych ráda věděla, a myslím, že ne jen já, co se děje.

Reagovat 

Datum:  16. 01. 2009 21:19

2Man: ale to se netýkalo ničeho jiného. Jde stále o ten stejný server a prakticky (co já vím) o ten stejný problém. Admin pracuje na definitivním řešení. Nevím, co víc by se k tomu mělo napsat.

Reagovat 

Datum:  16. 01. 2009 22:00

At uz byl problem v cemkoli, tak dekuji za vyreseni problemu. Doufam ze je vse na hodne dlouho v poradku :D Ja vim ze je to free hosting, ale i tak je velice neprijemne kdyz mam lidem vysvetlovat proc to nejede, co jsem s tim delal :-(

Reagovat 

Datum:  17. 01. 2009 00:31

OT: jirka: zkus se zamyslet nad tím, co znamená pro hosting když se jako náhledy na ploše 160x120 pixelů zobrazuje obrázek, který má 2560x1920 px a více jak 2MB - to je něco, jako plavat oblečený do zimníku

Reagovat 

Datum:  20. 01. 2009 13:51

Vím že narážíš na fotogalerii umistenou na slovanhodonin.wz.cz, ale taky vim ze si se nedival pozorne, jde totiz asi tak o 5 fotek, zbytek byl zmensen. Tech poslednich pet jsem nezmensoval, protoze jsem resil jiny problemy a nezbyl na to cas. Jinak jak si jiste zkontrolujes, tak jsem tam daval fotky jako nahledy, ktery maji sice vysoky rozliseni ale neco kolem 120kB

Reagovat 

Datum:  20. 01. 2009 16:18

Při datovém toku 30 KB/s (WZ) jsou 2 obrázky po 120 KB dohromady 8 s stahování navíc. Pokud někdo má modem nebo GPRS, tak je to 48 s. Tak dlouho bych ani nevydržel čekat.

Ať žije rychlý web.

Reagovat 

Datum:  20. 01. 2009 21:24

jirka: no jasně, byla první na ráně, ale i 120 kB na náhled je "zu viel". Byl to jen námět k zamyšlení a pokud o tom chceš přemýšlet tak pro 160x120px by mohla být velikost náhledu 3500 b, možná by se to mohlo pohybovat až k 23000 b, ale to už je opravdu hodně.

Ono to, co je potřeba vzít na vědomí je to, čemu se říká náhled - tedy samostatný malý obrázek, který se odkazuje na ten větší.

A mezi námi děvčaty, dávat na web fotku která má 2560x1920px a velikost 132 kB je další extrém, tedy zhovadilost - k čemu tak velká fotka s tak šíleným kompresním poměrem - na prohlížení je zbytečně velká, k tisku je nepoužitelná.
Co třeba dávat na web, k obyčenému prohlížení, fotky jako je např.:
http://ds.mysteria.cz/025_800x600.jpg, na kterou se jako náhled bude odkazovat:
http://ds.mysteria.cz/025_800x600-th.jpg?
A pokud bys náhodou nevěděl, co s volným místem na webu, tak s odkazem na její velikost a např. se zmínkou, že je určena k tisku můžeš uvést odkaz i na tu několikamegovou.

Nenuť ale návštěvníky stahovat zbytečná data, o která třeba vůbec nemusí mít zájem

Reagovat 

Autor: John (johnfoto.wz.cz)
Datum:  24. 01. 2009 09:09

Opět mi nejdou načíst mé stránky. Zrovna dnes bych je dost potřeboval.

Reagovat 

Datum:  24. 01. 2009 09:55

Tak jak vysvětlíš že se celá galerie natáhne za 3-4s ?

Reagovat 

Datum:  24. 01. 2009 10:03

ds: Jo v pohodě, říkám, bylo to z časových důvodů, prostě když spravuji několik webů, většinou pro třetí osoby (až na vyjímky) a nikdo mi není schopnej poslat nic ve správným formátu, ať už jde o cokoli, tak fotky jsou to poslední co mě trápí, prostě na to abych si s nima hrál a zmenšoval fakt uz neni cas, jen je otevru v photoshopu ulozim na nizsi kvalitu a koncim. A myslím si že stahovat třeba 6fotek po 150kB dneska uz neni taky az tak hruza, vzhledem k tomu ze zakladni pripojení od telekomu tece klidne 750kBps ;-)

Reagovat 

Re: <strong>Vůbec nefungovaly stránky na doméně wz.cz</strong>
Datum:  24. 01. 2009 10:06

Vzbudím se a zase nejdou načítat stránky na wz, kde je zase chyba? Ještě ve tři ráno to jelo. :-( Děkuji za odpověď

Reagovat 

Autor: ironia (ironia.wz.cz) (ironia.wz.cz)
Datum:  24. 01. 2009 10:47

Pridavam sa ku kolegovi vyssie...

vobec neidu strany, ziadna a ked som sa na 150-ty pokus prihlasil cez ftp, zistil som ze adresar je prazdny...

uz sa mi tu stalo,ze jedna stranka sa zmenila niekolko krat...ze tam boli nejake vysledky zapasov a pod. ale tot je sila ak sa cely kod proste strati...

Reagovat 

Datum:  24. 01. 2009 10:54

6 fotek po 150 kB je hrůza. Nezapomeň, že mnozí stále jedou na 5 KB/s.

To je tak těžké si najít nebo vyrobit nástroj, který mi současně vygeneruje miniaturní náhledové fotky i k tomu odpovídající HTML kód s klikacími odkazy na ty velké? Photoshop přece není jediný nástroj, který umí pracovat s fotkami.

Reagovat 

Autor: wrtulak (itstudio.wz.cz)
Datum:  24. 01. 2009 11:14

stejny problem, jsem bez souboru..

Reagovat 

Datum:  24. 01. 2009 11:14

Tak už to konečně běhá, ale na jak dlouho :-(

Kit: Něco takovýho vymyslet a naprogramovat, ne že by to bylo na dlouho, ale myslim že mi míň času zabere stávající způsob, přecejen těch 6 fotek měsíčně (zhruba ) mi nezabere tolik času aby se vyplatilo to nějak automatizovat. Kolik lidí běhá na takovým připojení 10% ? maximálně, nezapoměň že telekom má u nás většinu připojení, v základní ceně (kterou mám taky) máš 8Mbit. Takže tahat 700Kbps je úplně bez problémů. Poku jde o vytáčený připojení, tak jeho uživatelé zrovna moc nebrouzdaj po netu, takže si asi těžko budou prohlížet fotogalerii žejo? Stáhnou co potřebujou a odpojí se. :-)

Reagovat 

Datum:  24. 01. 2009 11:28

Když jsem si takovou galerii vyráběl, tak mi nejvíc času zabrala matrice HTML tak, aby mi zapadla do webu. Dohromady možná půl hodiny. Využívám ji opakovaně tak, že požadované fotky nahraju do adresáře, spustím skript a výsledný obsah tohoto adresáře nahraji na web. Takže si myslím, že to mám rychleji než s Photoshopem - 30 fotek 4Mpx to zvládne zpracovat za necelou minutu. Přitom se vyrobí zmenšené fotky pro web plus jejich náhledy a HTML kód. Originály na web nedávám kvůli velikosti - stejně by je prohlížeč musel zmenšit, aby se vešly na obrazovku.

Prý něco podobného umí IrfanView. Nezkoušel jsem.

Reagovat 

Autor: Tomík (tom.czweb.org)
Datum:  24. 01. 2009 13:10

jirka: ADSL má sice velký podíl a velká část ostatních jedou taky na víc jak 1Mbps, ale rozhodně to není argument, že to nevadí. Proč plýtvat linku několika bajty dat, když to jde i míň. Navíc. Snížením zátěže prospěje jak uživatelům, tak i tobě. Stránky se budou načítat rychleji.

Hromadné snížování obrázků umí kdejaký program i IrfanView. Navíc si ten pamatuje nastavení, takže později se jen vyberou obrázky, cíl, klik a za pár sekund hotovo.

Reagovat 

Re: Vůbec nefungovaly stránky na doméně wz.cz
Datum:  25. 01. 2009 11:07

2John, jirka a ostatní - omlouváme se, šlo o námi způsobenou chybu.

Reagovat 

Autor: Karel (barchovice.wz.cz)
Datum:  09. 02. 2009 21:35

Dobrý den,
ani nám se stránky neobjevují. Z ničeho nic. Mail s varováním, že není něco
v pořádku z naší strany, nepřišel.

Reagovat 

Re: Vůbec nefungovaly stránky na doméně wz.cz
Datum:  09. 02. 2009 22:17

2Karel: zbytečně jsi vytáhl tohle téma, takže ho zamykám. Odpověď na tvou otázku je, že máš stránky napadené, zobraz si zdrojový kód indexu a uvidíš. Nahrej stránky znovu, změň si heslo (nenechávej ho uložené v ftp klientovi) a zkontroluj pc, zda ho nemáš zavirovaný.

Reagovat 

Autor: Nípal (moderátor)
Datum:  09. 02. 2009 22:20

Váš problém nesouvisí s problémem řešeným v tomto tématu. Vaše stránky nefungují, protože jsou plné virů. Použijte hledání na našem fóru, o virech tu toho byla napsána spousta.

Reagovat 
 Nové téma | Témata | Strukturovaně | Přihlášení   Diskuze | Následující téma | Předcházející téma 

Diskuze | Zaregistrujte se zde 
 Přihlášení Uživatele
 Uživatelské jméno:
 Heslo:

(c) 2002 - 2014 AYA s.r.o. prověřený webhosting