webzdarma.cz
>info>registrace>katalog>podminky>podpora>forum>reklama>kontakt
 Nové téma | Témata | Strukturovaně | Přihlášení 
 Diskuze | Následující téma | Předcházející téma 
  >forum

Reklamní proužek
Autor: Pavel Koudelka (koudy.borec.cz)
Datum:  09. 11. 2008 16:15

Dobrý den,
mohl bych poprosit o zrušení reklamního proužku na koudy.borec.cz ?

Děkuji

Reagovat 

Re: Reklamní proužek
Autor: Thalia (moderátor)
Datum:  09. 11. 2008 16:27

Vypnuto.

Reagovat 

Autor: Haide (diablerie.xf.cz)
Datum:  30. 11. 2008 18:49

Chtěla jsem se zeptat... Mám teď novou webovku a nejsem si vědoma žádného porušení pravidel. Měla jsem umístěnou reklamu na stránce http://diablerie.xf.cz/index.html a na stránce http://diablerie.xf.cz/s/index.html

První stránka je enter a druhá je hlavní-čili nejnavštěvovanější. V podpoře se píše, že se má umístit jedna reklama nahoře na hlavní stránce, což jsem splnila. Tak proč se mi tedy najednou zobrazují reklamy i reklamní proužky na všech stránkách a rozhazuj mi to tam?
Nejsem si vědoma porušení pravidel...

Reagovat 

Autor: Kit (ekobrikety.vyrobce.cz)
Datum:  30. 11. 2008 19:31

Tzv. vstupní stránky jsou porušením pravidel. Reklama musí být na hlavní - čili nejnavštěvovanější stránce.

Reagovat 

Autor: Haide (diablerie.xf.cz)
Datum:  30. 11. 2008 19:54

Ale vždyt já to mám jak na vstupní tak na té normální... Jsem myslela, že může být vstupní stránka, pokud budu mít reklamu i na té další...

Reagovat 

Datum:  30. 11. 2008 20:07

2Haide: Vzhledem k tomu, že máš prostor 500MB, tak ta lišta není zapnutá za trest, ale musela jsi ji zapnout ty sama. Vypnula jsem ji a vrátila prostor 200MB. Jinak pokud je banner na skutečné hlavní straně, tak ta vstupní stránka samozřejmě není problém.

Reagovat 

Autor: ds (ds.mysteria.cz)
Datum:  30. 11. 2008 20:09

Haide: to, co máš na http://diablerie.xf.cz/ je v pořádku. Jen uvaž jestli ta vstupní stránka není tak trochu zbytečná

Reagovat 

Autor: dep (depilace-laserem.wz.cz)
Datum:  03. 12. 2008 12:23

Dobrý den,

prosím také o odstranění horní lišty z http://depilace-laserem.wz.cz/. K zapnutí došlo omylem při snaze o ostylování plochy pro banner tak, aby lépe zapadl do grafiky stránky.

Díky...

Reagovat 

Datum:  03. 12. 2008 13:24

depilace-laserem.wz.cz - vypnuto.

Reagovat 

Autor: Aleš (---.94.broadband10.iol.cz)
Datum:  06. 12. 2008 14:41

Omylem jsem si zapnul to zvýšení prostoru na 500 MB, a teď se mi zobrazuje reklamní proužek. Šlo by to prosím vypnout? Jak jsem to vůbec zapnul?

Reagovat 

Datum:  06. 12. 2008 15:52

2Aleš: zapíná se to v administraci v nastavení reklamy. U european.euweb.cz jsem ji vypnula.

Reagovat 

Autor: pavel (motobilina.wz.cz)
Datum:  11. 12. 2008 10:12

Dobrý den,
mohl bych poprosit (prosím) o zrušení reklamního proužku na motobilina.wz.cz Moc děkuji

Reagovat 

Datum:  11. 12. 2008 13:40

motobilina.wz.cz - vypnuto.

Reagovat 

Autor: pavel (motobilina.wz.cz)
Datum:  11. 12. 2008 19:28

Děkujiiii....

Reagovat 

Autor: efiik (paercee.wz.cz)
Datum:  11. 12. 2008 21:59

Dobrý den, jsem úplný začátečník co se týká webu a toho všeho. mám vytvořeny stránky, ale nevim jak tam mam dát ten banner nebo reklamu abyste mi je nezrušily. co kam musim napsat. Mám pouze v nastaveni zaškrtnuto ukazovani banneru na konci stránky, ale nikde neni.

Reagovat 

Datum:  11. 12. 2008 22:12

efiik: kód reklamy máš vložený v indexu. Tam se ale zobrazovat nebude. Přesuň ho do souboru hlavniObsah.html nahoru. A nastavení změň na Nahoře a do cesty vypiš hlavniObsah.html.

Reagovat 

Autor: efiik (paercee.wz.cz)
Datum:  11. 12. 2008 22:38

děkuju moc. snad to takhle stačí.

Reagovat 

Autor: Robo (biznis.wz.cz)
Datum:  13. 12. 2008 00:30

Ahojte Chcel by som aby ta reklama bola ako na tejto stranke http://musik-star.wz.cz/ ze lista je hore a banner uplne dole ale neviem to spravit proste my to nejde uz som to skusal akurat som setko poj.... PROSIM VAS najde sa niekto kto bude ochotny a iniciatyvny a pomoze my to urobit DAKUJEM

Reagovat 

reklama
Autor: matej (restaurof.xf.cz)
Datum:  13. 12. 2008 11:05

Dobrý den. Mým problémem e fakt,že se mi na stránkách objevuje reklama přes celou obrazovku, přesněji-11x za(pod) sebou...Takže jsem vše smazal (wordpress), a předpokládal, že když vypnu databázi a dám tam vše zpět, tak to půjde hezky odznova s jednou reklamou na hlavní stránce, ale ne, bohužel už ani nejde rozjet ten nově nahraný wordpress - místo něho jsou jen reklamy odshora dolů. Díky za rady!

Reagovat 

Re: reklama
Autor: Lama (lama.webzdarma.cz)
Datum:  13. 12. 2008 12:39

Změnit způsob vkládání reklamy, vše smazat - nahrát znovu - viz http://faq.webzdarma.cz/otazka.php?13

Reagovat 

? Cizí reklamy dovoleny ?
Autor: Jaro (akcie.webz.cz)
Datum:  22. 12. 2008 16:43

? Nevidim nikde v právech a povinostech, ze by bylo zakázáno vkládat na webstránku zadarmo u webz.cz nás vlastní reklamní prouzek s java scriptem od Google Ads nebo od Adbrite atd.
Tedy kdyz je webz.cz povinná reklama nahore na 1. stránce jen, pak asi máme dovoleno dávat nám nosící vlastní reklamy od Google Ads dole na 1. stránce, nebo dovoleno na 2. a dalsích stránkách nahore i dole?
Nebo je zakázáno umistovat nám nosící peníze vlastní reklamy na stránce zadarmo u webz.cz ?
Jestli nemuzeme sami dávat nase reklamy na stránku zadarmo u webz.cz ( www.etarget.cz to sám zakazuje ), pak by to melo býti tedy v právech a povinostech . A neni to tam.

Reagovat 

Re: ? Cizí reklamy dovoleny ?
Autor: Nípal ♂ (moderátor)
Datum:  22. 12. 2008 17:41

Jaro, v našich podmínkách se o cizích reklamách nepíše. A co není zmíněno, není zakázáno a je tedy (dle Ústavy ČR) dovoleno. Samozřejmě nesmíte porušovat podmínky vámi použitých reklamních systémů.

Jiná věc je morálnost takového jednáni, ale to bohužel naše podmínky neřeší, to musí vaše svědomí (vydělávat si peníze na webu, který neplatíte, mně osobně nepřijde OK, ale podmínky jsou prostě podmínky). Pro mě jsou takoví lidé internetovými žebráky.

A jen tak mimochodem: Není mi zřejmé, na co vlastně svým příspěvkem reagujete. Založit nové téma by bylo vhodnější. Takže až příště budete mít cestu kolem a nějaký dotaz nesouvisející přímo s nadpisem tématu...

Veselé Vánoce,
Nípal

Reagovat 

Reklama
Autor: Lukáš (awpp.xf.cz)
Datum:  23. 12. 2008 09:35

Dobrý den , můžu se zeptat , jestly nemůže být hlavní reklama dole , a nebo musí být jen nahoře ?

Reagovat 

Re: Reklama
Autor: Thalia ♀ (moderátor)
Datum:  23. 12. 2008 10:24

Může být dole, ale v tom případě musí být dole na všech stránkách.

Reagovat 

Autor: Jaro (akcie.webz.cz)
Datum:  23. 12. 2008 14:07

Pane Nípal,
Reklamní proužek je prece to správné téma pro vsechny prispevky o reklame! Pred lety, kdyz jsem zde byl naposledy, se kritizovalo, ze si kazdý otevírá nové diskusní vlákno na téma, mající uz zde vláken nekolik. A dnes zase chcete, aby kazdý na téma reklama otevrel si nové vlastní diskusní vlákno.
Chudý duchodce s 300 euro mesícne príjmem, který z toho musí zivit paní a 2 deti, ten se musí pokusit vydelal v internetu jakkoliv, treba i s reklamnim prouzkem od Google Ads na webstránce zadarmo dole, kdyz provozovatel má reklamní prouzek jen nahore. A kdyby to neslo, pak by se to muselo psáti do práv a povinností.
A alespon na Vánoce by Cesi a Slováci meli mluvit v diskusních fórech k sobe laskave a prátelsky, kdyz uz celý rok si delaji v diskusích jen neprátele. Coz je totální nepochopení úcelu diskusních fór. Diskusní fórum se jmenuje taky COMMUNITY a to znamená místo, kam chodí kamarádi mluvit spolu kamarádsky a vznikaji tam noví kamarádi. Ale v ceských a slovenských místech pro príspevky pod clánky, ale i v diskusních fórech, tam chodí lidé bojovat proti ostatním a nadávat si a urázet se a pohrdat ostatními, místo aby si tam delali kamarády.

Reagovat 

Datum:  23. 12. 2008 14:31

Jaro: Zkus si přečíst jen první a poslední odstavec Nípalova příspěvku. V prvních dvou píše, že to jde a v posledních dvou přeje Veselé Vánoce.

Co se týká druhého odstavce, je to věc názoru. Vím, že Webzdarma na nás vydělává tím, že my píšeme stránky a oni inkasují za reklamy. Když si přidám svoji reklamu, tak si jako žebrák nepřipadám. Jsou to zpravidla mé texty a mám tedy nárok na nějaký honorář.

Reagovat 

Autor: Ivo (skodovky.xf.cz)
Datum:  26. 12. 2008 17:46

Prosím o vypnutí reklamního proužku nahoře na stránce na: www.skodovky.xf.cz. Díky.

Reagovat 

Datum:  26. 12. 2008 20:32

skodovky.xf.cz - vypnuto.

Reagovat 

Autor: Michael (blazen.chytrak.cz)
Datum:  31. 12. 2008 21:48

Je možné umístit reklamní proužek dole s tím, že o jeho implementaci bych se postaral sám? A navíc, není v tom žádné porušení pravidel? Jde mi o lepší grafický dojem webu, hlavně bych tu reklamu chtěl dole, klidně na všech stránkách, a taky si ji tam chci dát sám, postup o kterém se píše v podpoře nefunguje.

Reagovat 

Datum:  31. 12. 2008 23:51

V administraci wz si nastav reklamu nahoře na úvodní stránce a zadej relativní cestu k souboru s reklamou (například reklama.html). S tím souborem pak můžeš manipulovat podle svého uvážení (případně se zdrojovým kódem). Pokud bys zvolil reklamu dole na všech stránkách, zvláště v php webech to dělá paseku, protože reklama se vloží do všech souborů.

Reagovat 

Autor: X (dobrypastyr.wz.cz)
Datum:  01. 01. 2009 21:58

Prosim o odstraneni horni listy z techto stranek www.dobrypastyr.wz.cz najednou se mi tam objevily. Dekuji.

Reagovat 

Autor: Tomáš (kalendar.wz.cz)
Datum:  04. 01. 2009 11:09

Dobrý den,
chtěl bych požádat o odstranění reklamní lišty ze stranek www.kalendar.wz.cz. Nedorozuměním došlo k jejímu zapnutí.

Reagovat 

Datum:  04. 01. 2009 11:21

X: Porušuješ podmínky, tak se nediv.

Reagovat 

Re: Reklama s virem?
Autor: Regi (---.89.broadband11.iol.cz)
Datum:  04. 01. 2009 13:01

Dobrý den,

na stránkách www.moldavie.nazory.cz se mi objevila reklama, což plně respektuji. Domnívám se, že spolu s vložením reklamy se vložil i nějaký vir. Po zadání adresy moldavie.nazory.cz je prohlížeč automaticky přesměrován na stránky nabízející viagru apod.

Zkoušel jsem to vyčistit, ale nedaří se mi. Prosím o pomoc či radu, jak mít jen raklamní prožky na mých stránkách.

děkuji a přeji vše nejlepší do nového roku
Regi

Reagovat 

Re: Reklama s virem?
Datum:  04. 01. 2009 13:17

Na stránce http://moldavie.nazory.cz/ je tento text:

<!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.01 Transitional//EN">

<head>
<meta http-equiv="refresh" content="0; url=home.html">
</head>
<!--WZ-REKLAMA-1.0IZ-->
...

což je evidentní porušení podmínek provozu na WZ. Přesměrování není na viagru, ale na home.html .

Reagovat 

Reklamní proužek
Autor: ma-vlast.wz.cz (ma-vlast.wz.cz)
Datum:  04. 01. 2009 18:35

Prosím, poraďte mi, co dělám špatně, i když jsem do souboru index.html vložila kod reklamy, reklamni baner se mi tam neobjevuje. V čem může být chyba? Díky.

Reagovat 

Datum:  04. 01. 2009 18:46

Zkusil jsem ji nahrát na svůj web a reklama mi ihned naběhla. Zkus index.html nahrát znovu nějakým FTP klientem.

Reagovat 

Datum:  04. 01. 2009 18:56

Zkoušela jsem to nahrát znovu, ale pořad nic. Myslim si, že mám něco špatně ve zdrojáku, ale já to prostě nevidím. :-(

Reagovat 

Datum:  04. 01. 2009 19:13

Ve zdrojáku to máš dobře. Teď si uvědomuji, že jsem to nahrál do jiné domény na WZ, takže asi jim zase stávkuje reklamní robot na doméně wz.cz. Zkus ještě zrušit odsazení "<!--WZ-REKLAMA-1.0-->" od levého okraje. Zkus si pak nastavit na chvíli reklamu dolů, nahrát znovu index.html a pak ji vrátit nahoru.

BTW: Máš tam duplicitně definovaný charset.

Reagovat 

Datum:  04. 01. 2009 20:06

Díky moc. Opravila jsem ten charset a nevim, zda to bylo tim nebo ne, každopádně to už teď funguje. Děkuji za Tvůj čas ;)

Reagovat 

Datum:  04. 01. 2009 20:38

kalendar.wz.cz - vypnuto.

Reagovat 

Autor: Regi (---.89.broadband11.iol.cz)
Datum:  05. 01. 2009 19:58

Nejsem si vědom porušení pormínek provozu WZ. k tvorbe stránek jsme použil program web site X1. Následně jsem už upravoval texty, základní kontrukci webu vytvořil ten program. prosím tedy o radu, kde je chyba.

Děkuji a přeji hezký den

regi

Reagovat 

Datum:  05. 01. 2009 20:22

Porušení podmínek je přesměrování úvodní stránky na jinou:
<meta http-equiv="refresh" content="0; url=home.html">

Ovšem na home.html vidím dole další reklamu, takže teď už je to OK. Otázkou však zůstává, k čemu je dobrá stávající podoba stránky index.html, když je ihned přeskočena.

Pod ní je "Exploit JavaScript Obfuscation" nebo jak se ten virus jmenuje, což sice není úplně proti podmínkám provozu, ale dovede to znepříjemnit život uživatelům Total Commanderu, kterým zaviruje jejich stránky.

Reagovat 

Autor: Ondra (depilace-voskem.wz.cz)
Datum:  11. 01. 2009 18:48

Omlouvám se za otravování, bohužel jsem pořádně nečetl a nechtíc jsem si zapnul lištu (myslel jsem si, že je to "oskinovani" reklamního banneru ve spodní části stránky, ale lépe zapadl do designu).

Prosím o vypnutí této lišty. Web: depilace-voskem.wz.cz

Díky...

Reagovat 

Datum:  11. 01. 2009 20:58

Ty jsi zjevně nepoučitelný :-) (viz 03. 12. 2008 12:23) depilace-voskem.wz.cz vypnuto.

Reagovat 

Datum:  11. 01. 2009 21:12

Jenže to byla depilace-laserem.wz.cz. Rukopis je však stejný, takže je to zřejmě od jednoho nepoučitelného autora.

Reagovat 

Datum:  11. 01. 2009 21:39

2Kit: to jsem si samozřejmě všimla, ale spousta věcí svědčí pro stejného autora ;-)

Reagovat 

Datum:  11. 01. 2009 22:40

Například mailová adresa :-)

Reagovat 

Autor: Ondra (depilace-voskem.wz.cz)
Datum:  12. 01. 2009 10:01

Máte samozřejmě naprostou pravdu (že se jedná o jednu registraci). Jen ta chybka má stejný okamžik vzniku a na jedné z těch adres jsem to zapomněl nechat vypnout (a nyní při nějakých úpravách jsem se rozhodl to vyřešit :-).

Každopádně díky moc, jestli i ostatní žádosti řešíte takto rychle, máte vynikající podporu (začínám zvažovat, že pro připravovaný web zkusím vyzkoušet placený hosting u vás).

Reagovat 

Datum:  12. 01. 2009 11:05

Pán má smysl pro humor...

Reagovat 

Re: Reklamní proužek prosba na Thalia
Autor: Jarek (lmkbystrice.wz.cz)
Datum:  13. 01. 2009 15:03

Na lmkbystrice.wz.cz se z horní reklamní lišty zobrazuje jen barevný proužek bez odkazů a vlastní stránky blbnou - špatně se načítají, většinou nefungují odkazy atd. V různých prohlížečích.
Kde je chyba? Děkuji

Reagovat 

Datum:  13. 01. 2009 16:51

2Jarek: http://www.webzdarma.cz/ forum/read.php?f=6&i=56840&t=56840

Reagovat 

Autor: Jozef (jovi.kvalitne.cz)
Datum:  18. 01. 2009 17:50

ahoj.
omylom som zapol reklamny pruzok a nepotrebujem ho, mohol by som poprosit o povodne nastaveni ebez pruzka? dakujem!

Reagovat 

Datum:  18. 01. 2009 17:55

jovi.kvalitne.cz - vypnuto.

Reagovat 

Autor: Asgard (myslenky.unas.cz)
Datum:  23. 01. 2009 22:37

Dobrý den,
mohl bych poprosit o zrušení reklamního proužku na myslenky.unas.cz ? K zapnuti doslo omylem...

Děkuji

Reagovat 

Datum:  25. 01. 2009 10:57

myslenky.unas.cz - vypnuto.

Reagovat 

Re: Reklamní proužek prosba o zrušení
Autor: Radek (stahni-cokoliv.kvalitne.cz)
Datum:  26. 01. 2009 21:43

Dobrý den, moc Vás prosím o zrušení reklamního proužku nahoře na stránkách. Omylem jsem si t ozapnul a teď jsem z toho nešťastný. Mám stránky na: http://www.stahni-cokoliv.kvalitne.cz/ . Moc děkuju.

Reagovat 

Datum:  26. 01. 2009 22:10

Nač být nešťastný, když vidíš, že není problém to vypnout. Akorát příště nezakládej ještě další téma, když už jsi do jednoho svůj dotaz položil. To nové téma se stejnou prosbou jsem samozřejmě smazala.

stahni-cokoliv.kvalitne.cz - vypnuto.

Reagovat 

Autor: Radek (stahni-cokoliv.kvalitne.cz)
Datum:  27. 01. 2009 16:31

diky moc,, nove tema jsem zalozil, aby moje prosba byla videt. Jinak diky a mej se

Reagovat 

Datum:  27. 01. 2009 16:46

Tím, že příspěvek pošleš víckrát, tím nás akorát naštveš, protože nám přiděláváš práci s mazáním a nemusíš se dokonce vůbec dočkat reakce. Takže propříště to opravdu stačí jen jednou. Položit dotaz sem bylo správné, nové téma už bylo nadbytečné.

Reagovat 

Reklamní proužek
Autor: Silvie (restaurace-ukalinu.wz.cz)
Datum:  13. 02. 2009 14:09

Mám problém s reklamou na hlavní stránce na hoře, když jsem sem vkládala úplně první stránky, tak mi reklama naběhla sama a teď nic...a přitom to ve zdrojáku mám stejně jako u těch prvních stránek! Můžete mi poradit? díííky

Reagovat 

Datum:  13. 02. 2009 16:53

Je to tím že používáš absolutní pozicování a máš obsah stránky napozicovaný k hornímu okraji (top: 1px;) - reklama absolutně pozicovaná není, je tudíž taky nahoře, ale skrytá právě obsahem stránky. Napozicuj stránku níž asi o 65px a banner se objeví.

Reagovat 

Autor: Silvie (restaurace-ukalinu.wz.cz)
Datum:  16. 02. 2009 08:48

Děkuji mnohokrát!

Reagovat 

Autor: Vojta (---.97.broadband.iol.cz)
Datum:  21. 02. 2009 13:34

Zdravím, potřeboval bych navýšit prostor na webu zapnutím reklamní lišty.

mysomed.wz.cz

Díky

Reagovat 

Datum:  21. 02. 2009 14:11

Reklamní lištu si zapínáš sám v nastavení reklamy (administrace tvého účtu).

Reagovat 

Autor: mikisisa (5av-gml.wz.cz)
Datum:  22. 02. 2009 19:42

Dobrý den, nastavila jsem si reklamní lištu na všech stránkách dole (www.5av-gml.wz.cz), sice se mi už zobrazuje na všech stránkách ale pořád nahoře? Je to moje chyba?

Reagovat 

Datum:  22. 02. 2009 19:46

Je to moje chyba?
Ano. Je to kvůli použití absolutního pozicování (banner je, jak je vidět v kódu, vložen správně před tagem </body>). Použij Hledání, už se to tu mnohokrát řešilo.

Reagovat 

Autor: Quagmire (quagmire.borec.cz)
Datum:  05. 03. 2009 15:42

Dá se reklamní proužek (quagmire.borec.cz) přesunout na úvodní stránce přesunout nahoru nad reklamní baner?

Pro mikisisu: Reklamu dej do divu a pak ho napozicuj pomocí CSS dolu

Reagovat 

Datum:  05. 03. 2009 16:10

Quagmire: Reklamní banner se dá přesunout pod reklamní lištu. Lišta je hned za <body>, tzn. že je správně a pak vkládá se online při odesílání ze serveru. Špatně je vložen kód reklamního banneru. Nastav aby se reklama vkládala do souboru reklama.html, prázdný soubor reklama.html nahraj na web, až se do něj vloží kód banneru tak buď tento soubor vlož do index.php pomocí include, tak aby splňoval podmínky WZ, nebo ten zdrojový kód můžeš přesunout "ručně". Robot si bude všímat jen souboru reklama.html

Reagovat 

Datum:  06. 03. 2009 10:19

To se mi pak ale bude reklama ukazovat 2x

Reagovat 

Datum:  06. 03. 2009 10:29

Nebude. Přesuň kód do souboru reklama.html a tento soubor includuj na příslušné místo. A vzhledem k tomu, že v nastavení nastavíš vkládání reklamy do reklama.html, tak do indexu a ani jinam se nevloží, takže se bude zobrazovat jen jedna.

Reagovat 

Autor: aldagy (infoweb.czweb.org)
Datum:  06. 03. 2009 16:42

Ty reklamy jsou sice super, ale celkem by se šiklo, kdyby jste udélali taky nějaké vertikální bannery, protože se najdou weby, kterým banner nad celým obsahem stránek kazí povedené desingové zpracování :D

Reagovat 

Datum:  06. 03. 2009 17:07

2aldagy: také je možné zobrazovat banner na všech stránkách dole. Tam banner žádný design jistě kazit nebude.

Reagovat 

Datum:  06. 03. 2009 18:46

Tim bych si nebyl tak jistej..

Reagovat 

Datum:  06. 03. 2009 18:46

Jo a dik za radu

Reagovat 

Autor: Samain (samain.wz.cz)
Datum:  11. 03. 2009 00:03

Dobrý den,

prosím také o odstranění horní lišty z http://www.samain.wz.cz. K zapnutí došlo omylem při snaze o ostylování plochy pro banner tak, aby lépe zapadl do grafiky stránky. 200Mb bohatě stačí.

Díky moc...

Reagovat 

Autor: Tomáš (jds.mysteria.cz)
Datum:  17. 11. 2009 12:10

Dobrý den, prosím vás o vypnutí reklamního proužku na mé stránce

http://jds.mysteria.cz/

Proužek jsem zapnul omylem. Děkuji předem.

S pozdravem Tomáš

Reagovat 

Datum:  17. 11. 2009 12:49

jds.mysteria.cz - lištu jsem vypla. Jen doufám, že z té stránky nebude vstupní stránka s reklamou, to bych tu lištu musela zase zapnout, ovšem bez navýšeného prostoru (viz podmínky).

samain.wz.cz - mno, s menším zpožděním, asi jsem si tě tehdy nevšimla. Též vypnuto.

Reagovat 

Datum:  17. 11. 2009 14:07

Pokud jsem se správně podíval, tak to není vstupní, ale jediná strana. Podle jejího provedení však odhaduji, že se z ní časem stane nepovolená vstupní stránka. Nebo to už teď je datové skladiště.

Reagovat 

Autor: Tomáš (jds.mysteria.cz)
Datum:  17. 11. 2009 18:17

Díky za vypnutí proužku. Stránka už se dál nebude rozšiřovat. Zůstane pouze tato jediná index.html . Jediné co přibude bude soubor ke stažení, na který bude odkazovat logo. Doufám, že je to v pořádku. S pozdravem Tomáš

Reagovat 

Autor: Petr Šmíd (hclitomysl-pripravka.wz.cz)
Datum:  24. 11. 2009 06:44

Dobrý den,
prosím o vypnutí reklamního proužku na hclitomysl-pripravka.wz.cz. Zapnuto asi omylem (ani o tom nevím, ale už vím, kde to asi bylo:).
Díky
Petr Šmíd

Reagovat 

Datum:  24. 11. 2009 19:32

2Petr: ok, vypnuto.

Reagovat 

Autor: plechacek (plechacek.vyrobce.cz)
Datum:  01. 12. 2009 15:17

Dobrý den,
po vložení reklamního proužku se rozházely nápisy, obrázky a barva stránek.
Stránky jsem dělal v programu NVU a nevím jak tam vložit místo pro reklamní proužek na spodek stránky. Jsem laik, prosím o radu.
Předem děkuji.
S pozdravem.
Plechaček

Reagovat 

Datum:  01. 12. 2009 18:53

plechacek: to, co je vidět na adrese http://plechacek.vyrobce.cz/ používá soubor, kde jsou definované kaskádové styly, který se jmenuje style.css
(jeho adresa by měla být http://plechacek.vyrobce.cz/style.css), ale ten se nenačítá.

Reklama tak jak je vložená, tedy úplně na konci kódu by kód před ní neměla ovlivňovat, zkusil bych se nejprve podívat, kde je soubor style.css - ten by měl ovlivňovat "to rozházení" - a nahrát ho na web.

Reagovat 

Autor: Holma (---.aquatis.cz)
Datum:  07. 12. 2009 10:33

Dobré dopoledne.

Mohu poprosit o vypnutí reklamního banneru výměnou za zobrazování reklamního proužku a ponechání původní kapacity webových stránek? Název účtu bonozhajenkyhurka.wz.cz.
Díky.

Reagovat 

Autor: Quagmire (rpg-herna.kvalitne.cz)
Datum:  07. 12. 2009 16:41

Dobrý den.
Promiňte, asi jsem úplně blbej, ale stále nechápu jak je to s reklamou. Pochopil jsem, že reklamní lišta je za 300 (MB) a bener za 200. Je možné zrušit baner a nechat si lištu za 300 MB prostoru?

Reagovat 

Datum:  07. 12. 2009 16:58

http://www.webzdarma.cz/forum/read.php?f=1&i=29986&t=29986

Reagovat 

Autor: Quagmire (rpg-herna.kvalitne.cz)
Datum:  07. 12. 2009 17:14

díky, vyřešeno.

Reagovat 

Datum:  07. 12. 2009 17:18

2Holma: pokud vypnu banner, tak budeš mít prostor 300 MB. Ale nevím, jestli je to dobrý nápad, když máš obsazeno už 288 MB.

Reagovat 

Autor: denis15 (80.188.188.---)
Datum:  11. 12. 2009 07:03

Dobrý den,
nahrál jsem si zatím jen úvodní stránku na web denis15.wz.cz a celé se mi to rozhodilo pokusem o přidání lišty. Můžu poprosit o kontrolu, v čem může být problém, případně o nastavení jen tenké lišty. Děkuji

Reagovat 

Autor: Filip (wdstories.xf.cz)
Datum:  11. 12. 2009 12:52

Nahrál jsem teď na stránky redakční systém PHP fusion. Reklamu mám nastavenou normálně , ale na hlavní stránce se nezobrazuje. Úvodní stránka je news.php zkoušel jsem to tam vložit ručne - zkopírovat to co bylo v index.php - ale vyhodilo mi to nějakou chybu. V nastavení toho redakčního systému mám možnost vložit dva bannery. Co tam mám vložit za odkaz, aby se reklama zobrazila? Díky.

Reagovat 

Datum:  11. 12. 2009 14:25

2denis15: proč máš před tagem <body> začátek poznámky?

<!-- <body...

Tu poznámku (<!--) odmaž a nech tam jen body (<body...)

Reagovat 

Datum:  11. 12. 2009 14:27

2Filip: nejlíp když ten kód přesuneš do souboru s patičkou. A cestu k tomu souboru nastav v administraci (vkládání reklamy Nahoře a kolonka Relativní cesta k souboru) - to aby se reklama nevkládala do dalších nahrávaných souborů.

Reagovat 

Datum:  11. 12. 2009 16:31

2Thalia: nejsem moc zběhlej (vůbec) v PHP a ten redakční systém je velmi user-friendly - nemusim do PHP vůbec zasahovat. Předpokládám, že ten soubor o kterym mluvíš je footer_includes nebo header_includes strčil jsem to tam a napsalo mi to tohle

Parse error: parse error in /9p/xf.cz/w/wdstories/includes/footer_includes.php on line 18

Jsem z toho jelen. Myslím, že ta reklama by se i zobrazila a kousek jí vidět je nahoře, ale mám někde nejspíš v CSS nasatvený rozložení stránky a potřeboval bych zvětšit horní límec tak, aby ta reklama byla vidět, ale nemůžu najít dotyčnej soubor budu se to snažit najít - hlavně mě zatim nemaž. 8).

Reagovat 

Datum:  11. 12. 2009 16:44

2Thalia: už jsem ten soubor našel a funguje to hurá! Ale teď mám ještě problém s tim vašim reklamnim proužkem neni celej vidět. To bude asi v tom CSS. Hledám.

Reagovat 

Autor: Tomáš Niessner (hrbov-svarenov.czweb.org)
Datum:  18. 12. 2009 21:46

Dobrý večer,
v každé vnořené stránce (používám rámce) na www.hrbov-svarenov.czweb.org se mi nahoře zobrazuje oranžový proužek, ač reklamní je aktivován pouze celkově u stránky index.htm. Dosud jsem se s tímto problémem nesetkal, ale mám podezření, že to bude mít souvislost právě s reklamním proužkem.
Můžete mi pomoct?
Díky

Reagovat 

Autor: Nípal (moderátor)
Datum:  18. 12. 2009 21:54

Nejprve by to chtělo dořešit validitu - chybí doctype, uvozovky u hodnot atributů... je toho hodně. Pak se uvidí.

Reagovat 

Datum:  18. 12. 2009 22:54

Fíha, to jsou věci.
Vzhledem k tomu, že stránky dělám pouze ve Frontpage, html jazyk mi toho mnoho neříká.
Hlavní potíž je v tom, že aniž bych cokoli měnil, najednou se mi tam zobrazuje onen proužek. V IE je na všech stranách, dokonce ještě jednou pod originálním reklamním proužkem, v mozille chybí pouze na první stránce v pravém dolním rámci, ovšem po kliknutí na odkazy v pravém rámci je již proužek na každé stránce.
Přehrání stránek nepomáhá.
Změnilo se dnešním dnem nějak třeba nastavení serveru?

Reagovat 

Autor: Jan Ptáček (rancumontyho.unas.cz)
Datum:  19. 12. 2009 12:22

Mám stejný problém jako Tomáš Niessner. Dnes jsem aktualizoval stránky a na těch aktualizovaných stránkách se mi objevila reklamní lišta. Pak jsem zkoušel znovu přehrát celé stránky a lišty se mi objevily na každé stránce. Kde je tedy problém ? Nikdy mi nic takovýho stránky nedělali a to už mám stránky přes 2 roky. Předem díky za radu.

Reagovat 

Datum:  19. 12. 2009 13:43

Možná se admin naštval, že jste nezobrazovali (nebo zobrazovali, ale špatně) reklamu a nacpal vám na stránky "za odměnu" reklamní lištu.

Reagovat 

Autor: Gaston (kaufner.webz.cz)
Datum:  19. 12. 2009 20:16

Já jsem měl reklamní lištu na http://kaufner.webz.cz vždy, ale teď jakoby překrývá horní část stránky (do včerejška začínala stránka až pod reklamní lištou). Provinění si nejsem vědom, tak je to snad chyba...?

Reagovat 

Datum:  19. 12. 2009 22:34

Už by to mělo být v pořádku.

Reagovat 

Datum:  19. 12. 2009 23:46

U mě se bohužel proužky zobrazují v každém vnořeném rámci stále.

Reagovat 

Datum:  19. 12. 2009 23:49

Beru zpět, stačilo přehrát úvodní 3 stránky.
Díky za pomoc.

Reagovat 

Autor: zdenekh (toseverka.unas.cz)
Datum:  20. 12. 2009 11:25

Na našem webu též překrývá lišta vršek stránky a zásadně tak brání uživatelům v přihlášení. Ještě před pár dny se zobrazovala OK, ale teď je to prostě mizérie. Prosím o opravu.

Reagovat 

Datum:  20. 12. 2009 19:23

2zdenekh: už by to mělo být ok, mně osobně se to teď zobrazuje správně.

Reagovat 

Autor: Gaston (kaufner.webz.cz)
Datum:  20. 12. 2009 20:25

Já už to mám taky v pořádku. Díky.

Reagovat 

Autor: zdenekh (toseverka.unas.cz)
Datum:  21. 12. 2009 09:01

2Thalia: Jj, už se to zobrazuje OK. Díky...

Reagovat 

Datum:  25. 12. 2009 16:08

Dobrý den,
chtěl bych poprosit o zrušení reklamní lišty (a 300 MB), pokud to je možné.
Děkuji
Quagmire

Reagovat 

Datum:  26. 12. 2009 23:34

quagmire.borec.cz - vypnuto. A příště piš cokoliv jen jednou nebo se dočkáš jen smazání kompletně všeho. Všechny ostatní tvé příspěvky a témata žádající odstranění lišty jsem smazala.

Reagovat 

Autor: Michell (---.karneval.cz)
Datum:  02. 01. 2010 22:29

Prosím o zrušení reklamní lišty. Nabourala mi editor stránek (Wordpress) a já jej nemůžu dál měnit, jako adminovi se mi načtou pětkrát linky na tuto reklamní lištu a pak nic... Vzhledem k tomu, že jsem totální laik a chci mít jen jednoduché webovky, lištu a oněch 300MB navíc zřejmě nepotřebuji, byť mi vůbec nevadí. Díky.

Reagovat 

Datum:  02. 01. 2010 22:48

2Michle: vypnuto.

Reagovat 

Autor: PiiiRKO (piiirko.xf.cz)
Datum:  05. 02. 2010 18:21

Dobrý den, prosím o zrušení reklamního proužku na piiirko.xf.cz. Děkuji.

Reagovat 

Datum:  05. 02. 2010 21:59

2PiiiRKO: vypnuto.

Reagovat 

Autor: PiiiRKO (piiirko.xf.cz)
Datum:  05. 02. 2010 23:07

Děkuji.

Reagovat 

Autor: Er3kCz (---.mkrumlov.net)
Datum:  07. 02. 2010 13:42

Dobrý den, mohl bych také poprosit o zrušení reklamního proužku na dev-forge.wz.cz ? A zároveň bych se rád zeptal, jestli je možné zakoupit doménu 2. řádu. Předem děkuji za odpověď

Reagovat 

Autor: Tomas Prazak (apartmanjirina.wz.cz)
Datum:  07. 02. 2010 15:44

Dobry den,
mohl bych pozadat o zruseni reklamniho prouzku na strankach: www.apartmanjirina.wz.cz?
(nejak jsem si to radne neprecetl a zaklikl - omlouvam se.. tech 300MB prostoru navic vazne nepotrebuji).
Dal jsem vase banery na vsechny stranky dolu, jak pozadujete - ale najednou se mi tam zobrazila ta lista.
Predem dekuji

Reagovat 

Datum:  07. 02. 2010 18:05

dev-forge.wz.cz
apartmanjirina.wz.cz

Vypnuto.

jestli je možné zakoupit doménu 2. řádu.
Není.

Reagovat 

Autor: Tomas Prazak (apartmanjirina.wz.cz)
Datum:  08. 02. 2010 17:36

Omouvam se, ze jeste otravuji - kdyz si zadam adresu: www.apartmanjirina.wz.cz ->reklamni prouzek nahore neni, ale kdyz si na dane adrese otevru druhou stranku, napr: http://apartmanjirina.wz.cz/cenik.html ->tak se mi tam ten prouzek opet objevuje. Musim to jeste ja nejak rucne vypnout, nebo nahrat soubory znovu? (vase banery jsou jinak na kazde strance dole.) Dekuji

Reagovat 

Datum:  08. 02. 2010 19:30

Stránka se ti zjevně načítá z cache prohlížeče, já lištu nevidím nikde. Smaž cache prohlížeče nebo načti stránku pomocí CTRL+F5 (tj. znovu přímo ze serveru).

Reagovat 

Autor: Tomáš (fluidculture.wz.cz)
Datum:  15. 02. 2010 12:25

Dobrý den.
Reklamní proužek na našiem webu http://www.fluidculture.wz.cz
se objevuje také na každé stránce, přesto že jsme v nastavění zvolili ať se banner ukazuje na hoře na hlavní stránce s tím, že na těch ostatních nebude, přesto je všude. Dále pokud dáme odkaz na naše stránky třeba na facebook, jako průvodní text se ukáže právě obsah banneru, tzn všemožné reklamy na koberce, knihy obuv a já nevim co. Zajímalo by mě jestli se dá i tohle nějak řešit. Jinak je to web zadarmo, banner mi nijak nevadí a nemám s nim problém, ale jak říkám proč na každé stránce?
Díky

Reagovat 

Datum:  15. 02. 2010 13:38

Vsak banner mas jen na vstupni strane nahore. Reklamni lista, ktera je vsude na strankach nahore je jiny typ reklamy a jeho aktivovanim si ziskal navic prostor 300 MB. Pokud listu nechces, muzu ji vypnout, ale az pote co napravis zobrazovani banneru - banner nesmi byt na takoveto vstupni strane bez obsahu, musi byt az na skutecne hlavni strane webu, viz podminky.

Reagovat 

Datum:  15. 02. 2010 18:05

Teď zase netušim kolik místa by mi zbylo po odrstanení reklamní lišty, tak to nechme tak. Stránka na které je banner umístěn je naše úvodní a všechny odkazy týkající se našeho webu směřují právě na tuto stránku s bannerem, považuji jí proto za opravdu hlavní, startovní stránku našeho webu z které se lidi proklikaj dál kam potřebujou. Chtěl jsem prostě aby to vypadalo například takhle http://www.vodopaad.wz.cz/ kde je reklama pouze na úvodní stránce. Ale v pořádku nechme to tak jak to je.
Díky

Reagovat 

Datum:  15. 02. 2010 19:09

To není v pořádku. Vodopaad.wz.cz porušuje podmínky. A teď jsem si všimla, že máš na fluidculture.wz.cz banner na stránce s přesměrováním - index s bannerem se přesměrovává na Intro.html a to je rozhodně porušení podmínek. Banner prostě patří na Intro.html. Doporučuju ti to rychle napravit.

Reagovat 

Datum:  15. 02. 2010 19:41

ježiš tak teď jsem Vodopaadu asi vyloženě moc nepomohl. Já žádný přesměrování nedělal. Prostě jsem jen nastavil banner na úvodní stránku nahoře a nahrál stránky co jsem vytvořil v počítači. Nic víc a tedy ani netušim jak to změnit. Pokud je to v tvé moci, udělej sama co potřebuješ, já ani nevim jak to změnit. Nastavil jsem vše co po mě bylo žádáno a podmínky jsem nijak vědomě neporušoval

Reagovat 

Datum:  15. 02. 2010 20:40

V indexu máš řádek
<meta http-equiv="refresh" content="0;url= Intro.html" />
Ten způsobuje přesměrování a sám od sebe se tam jistě nepřidal. Můžeš buď to přesměrování odmazat a banner přesunout do Intro.htm. Nebo přesunout banner do Intro.htm a přejmenovat ho na index.htm. Tím se zbavíš otravné a zbytečně zdržující vstupní stránky.

Pro jistotu citace z podmínek:
Úvodní stránkou je myšlena nejnavštěvovanější stránka Vašeho webu, tedy zpravidla index.html, index.htm, index.php nebo index.php3. Stránky které kromě banneru nemají žádný další obsah a slouží pouze jako vstupní stránky (obsahují víceméně pouze: "Vstupte", "Pokračujte zde", atp.), nejsou úvodní stránkou.

Reagovat 

Datum:  15. 02. 2010 21:44

já do indexu opravdu žádnej takovej příkaz nezadával, možná program v kterym jsem stránky dělal to sám nějak upravil..? Zas tak se v tom nevyznám, tak pokud můžeš změn to sama jak jsem říkal. Jinak s tim intrem, všechny odkazy vedou právě na tuhle stránku z který si lidi vyberou jestli si chtěj přečíst novinky o kapele, termíny koncertů, nebo biografii kapely. Právě proto nevim kterou z těch stránek mám považovat za víc hlavní než právě intro na který se prostě dostane každej kdo na naše stránky chce jít, narozdíl od těch ostatních. Pokud považuješ jinou stránku víc hlavní než právě intro/úvod, dej banner s klidem tam. Zdůrazňuju, že jediný co jsem udělal je to, že jsem vyplnil vše na co se mě webzdarma ptal, včetně umístění reklamy a pak jen nahrál stránky z počítače, nic víc, nic míň. Do indexu jsem nijak nezasahoval a nedělal nic čim bych vedomě porušoval pravidla. Pokud to co ti vadí můžeš napravit naprav to, nebo stránky a doménu zruš, možná to bude konečně pádnej důvod aby jsme si pořídili plnohodnotou doménu. Já to se svejma chabejma schopnostma fakt napravit neumim.

Reagovat 

Datum:  15. 02. 2010 22:05

Tak ještě jednou. Ano, banner patří na Intro.html. Ale ty ho tam nemáš, ty ho máš na index.html. Otevři si index.html, vyjmi kód banneru a vlož ho do souboru Intro.html za tag <body>. Myslím, že na to snad postačí i "chabé schopnosti".
Ano, je třeba se držet instrukcí, které wz uvádí, ale wz nemůže postihnout všechny možné varianty úvodních/hlavních stran, které jsou schopni uživatelé vytvořit. Takže uživatel musí i ověřit, zda výsledek odpovídá podmínkám a pokud ne, tak má situaci napravit.

Reagovat 

Autor: Honza (biobalance.wz.cz)
Datum:  21. 02. 2010 15:28

Dobrý den,
prosím o vypnutí reklamního proužku na biobalance.wz.cz . Nastavil jsem to omylem. Děkuji

Reagovat 

Datum:  21. 02. 2010 15:50

biobalance.wz.cz - vypnuto.

Reagovat 

Autor: LuSta (lusta.wz.cz)
Datum:  02. 03. 2010 22:35

Dobrý den,
prosím o vypnutí reklamního proužku na lusta.wz.cz . Nastaveno omylem. Děkuji

Reagovat 

Datum:  04. 03. 2010 20:31

lusta.wz.cz - vypnuto.

Reagovat 

Autor: Mart (---.eurotel.cz)
Datum:  12. 03. 2010 09:02

Dobrý den,
je možné vypnout reklamní lištu na http://uver-snadno.unas.cz? Omylem jsem to odkliknul v domění že nastavím barvu proužku vedle banneru.
Děkuji

Reagovat 

Datum:  12. 03. 2010 20:47

uver-snadno.unas.cz - vypnuto.

Reagovat 

Autor: Pavel (schola.kvalitne.cz)
Datum:  14. 03. 2010 10:15

Dobrý den, prosím o vypnutí reklamního proužku na http://schola.kvalitne.cz/ Děkuji

Reagovat 

Datum:  15. 03. 2010 06:59

schola.kvalitne.cz - lišta vypnuta.

Reagovat 

Autor: Majklovacz (majdalenka.vyrobce.cz)
Datum:  18. 03. 2010 23:02

Dobrý den, jde nějakým způsobem zkorigovat reklamu tak, aby se zobrazovala pouze nahoře? Myslím, že jsem na nic nesahal, nahrál stránky přes ftp, ale layout je rozhozený opakující se reklamou.
http://majdalenka.vyrobce.cz/

děkuji

Reagovat 

Datum:  18. 03. 2010 23:23

Dobrý den,

a prosím o vypnutí reklamního proužku na http://majdalenka.vyrobce.cz

:-/ Díky

Reagovat 

Datum:  19. 03. 2010 17:01

Ano, stačí nastavit Nahoře a vyplnit cestu k souboru, kde se má reklama vkládat. To už máš uděláno, tak je potřeba ale po změně nastavení nahrát znovu soubory bez reklamy nebo ji z těch souborů, kam už se vložila, smazat. Horní reklamní lištu jsem ti vypla.

Reagovat 

Datum:  19. 03. 2010 20:26

Za reklamní proužek děkuji, ty soubory se radši pokusím vyhledat a promazat, 5MB jsem nahrával přes 3 hod. :-(

Reagovat 

Autor: Tom (paages.wz.cz)
Datum:  24. 03. 2010 23:40

Dobrý den, začínám s psaním webu a nahrál jsem první obsah na své stránky (paages.wz.cz), ale reklamní banner se nezobrazuje, zkusil jsem v Administraci dát reklamu na všechny stránky dolů, ale přesto nikde nic nevidím. Nemám v úmyslu porušovat pravidla, ale nevím, jak dosáhnout toho, aby se banner zobrazoval (pokud možno dole na všech stránkách). Četl jsem podporu a FAQ, ale moc jsem z toho nepobral, mohl by se na to někdo mrknout, popřípadě mi poradit jak dál? Díky =)

Reagovat 

Datum:  27. 03. 2010 10:21

2Tom: banner se nezobrazuje, protože je překrytý obsahem. Ale vložený je. Je to způsobeno použitím absolutního pozicování u ostatních prvků na stránce. Buď přestaň používat absolutní pozicování nebo banner také absolutně napozicuj na spodek stránky. Více viz Hledání.

Reagovat 

Autor: Tom (paages.wz.cz)
Datum:  27. 03. 2010 12:14

2Thalia: Fajn, nějak to vyřeším..

Reagovat 

Autor: Steev (obrazy-mj.wz.cz)
Datum:  29. 03. 2010 19:30

pokud si smažu reklamu ze stránky kam ji robot už vložil (soubory jenž jsou "incude") nevloží ji tam robot znovu? nebo musí reklamu vypnout admin?

Reagovat 

Datum:  29. 03. 2010 21:58

2Steev: pokud necháš nastavení Dolů do všech souborů, tak vloží. Nastav Nahoře a do cesty k soubory vepiš název souboru s reklamou. Ten soubor pak includuj buď na hlavní stranu nahoru nebo na všechny dolů.

Reagovat 

Autor: Steev (obrazy-mj.wz.cz)
Datum:  30. 03. 2010 16:56

Jasně,diky. Ještě mam jeden dotaz, musim dát reklamu i na stránky kam návštěvník nechodí? tzn. obslužné stránky pouze pro admina?

Reagovat 

Autor: Ed (3lipy.wz.cz)
Datum:  04. 04. 2010 14:38

Dobrý den,
mohl bych poprosit o změnu reklamy na www.3lipy.wz.cz ? Bývalo nahoře, chtěl bych reklamu dolů na všechny stránky. Když změním nastavení v administraci, nijak se to neprojeví a banner je stále zobrazován nahoře jen na úvodní stránce.

Děkuji

Reagovat 

Datum:  04. 04. 2010 14:51

2Steev: není to nutné.

2Ed: po změně nastavení reklamy je třeba nahrát soubory znovu, jinaks e změna neprojeví - banenr se vkládá při uploadu souborů. ale vidím, že používáš absolutní pozicování, takže banner se i poté bude nejspíš zobrazovat nahoře. Bude tedy nutne i banner po jeho vložení absolutně napozicovat na spodek stránky.

Reagovat 

Autor: lubos (antik-art.wz.cz)
Datum:  07. 04. 2010 10:48

Thalia: ahoj, koukam, ze asi umis zazraky.. uz hodne davno jsem nestastne odkliknul reklamni prouzek, ktery "nelze vzit zpet", ale zda se, ze umis kouzlit. Mohl bych Te tedy poprosit o vypnuti na antik-art.wz.cz?

Reagovat 

Datum:  07. 04. 2010 17:58

2lubos: Čáry máry klik, klik, klik! A lišta je pryč ;-).

Reagovat 

Autor: lubos (antik-art.wz.cz)
Datum:  08. 04. 2010 14:34

Thalia: Jsi uplne uzasna. Moc dekuju!

Reagovat 

Autor: Samolepka (sbstrade.wz.cz)
Datum:  09. 04. 2010 03:41

Prosím o zrušení proužku na sbstrade.wz.cz děkuji.

Reagovat 

Autor: Amunak (pc-help-servis.unas.cz)
Datum:  09. 04. 2010 12:50

Prosím o zrušení reklamního proužku na pc-help-servis.unas.cz

Reagovat 

Datum:  09. 04. 2010 16:19

2Samolepka: žádost stačí napsat jednou, příště ti v takovém případě smažu všechno a ne jen duplicitní příspěvek. Horní lišta vypnuta.

Amunak - lišta vypnuta.

Reagovat 

Autor: Tomas (tomleg.wz.cz)
Datum:  10. 04. 2010 23:08

prosim o vypnutie reklamnych pruzkov na adrese tomleg.wz.cz

reklamu mam nastavenu na zobrazovanie dole, no teraz je na indexe 3x hore a 2x dole.
skusal som to premazat podla navodu no dosiahol som len to, ze reklamy pribudli.dakujem

Reagovat 

Datum:  10. 04. 2010 23:18

Tomas: reklamním proužkem myslíš co? Tohle téma je většinou o vypnutí reklamní lišty navyšující prostor na 500 MB. Pokud máš problém s přemnožením banneru, zřejmě bude řešením http://faq.webzdarma.cz/otazka.php?13.

Reagovat 

Autor: Fotograf77 (fotograf77.chytrak.cz)
Datum:  06. 09. 2010 12:08

Poprosil by som o vypnutie reklamnej listy na fotograf77.chytrak.cz

dako mi kazi stylovanie v redakcnom systeme Made Simly :-)

Dakujem...

Reagovat 

Datum:  06. 09. 2010 17:33

fotograf.77.chytrak.cz - vypnuto.

Reagovat 

Autor: KAiTH (langsam.wz.cz)
Datum:  06. 09. 2010 18:18

Prosím o vypnutí reklamního proužku na stránkách langsam.wz.cz
dál bych se chtěl zeptat, co mám udělat pro to, aby mi nevyskakovala pro zadání této adresy stránka: "Nahlášená útočná stránka!"
Nejsem si nijak vědom, že bych na stránkách měl nějaký infikovaný soubory či zdrojový kód!

Reagovat 

Autor: Magda (retrivrsindy.wz.cz)
Datum:  24. 09. 2010 21:38

Dobrý den, prosím o vypnutí reklamy (nahoře) na retrivrsindy.wz.cz. Děkuji.

Reagovat 

Datum:  24. 09. 2010 22:01

KAiTH- vypnuto.

Magda - ale lištu nemáš vůbec zaplou.

Reagovat 

Autor: Nikol (---.zld.cz)
Datum:  29. 09. 2010 08:29

Dobrý den,

moc prosím o odebrání horní reklamní lišty z:

http://www.myvamtonatrem.kvalitne.cz

nevím jakým způsobem jí dát pryč. Hlavní reklamu na všech stránkách umístěnou již mám, ale proužek opravdu nechci.

Děkuji

Reagovat 

Datum:  29. 09. 2010 10:10

Nikol - lišta vypnuta.

Reagovat 

Autor: Vlasta (masazepetra.kvalitne.cz)
Datum:  30. 09. 2010 21:11

Prosím o radu, nastavil jsem reklamní baner na všechny spodní strany, ale zobrazuje se všude nahoře ? (masazepetra.kvalitne.cz) Díky V.

Reagovat 

Datum:  01. 10. 2010 08:57

Vidím, že používáš position:absolute. Musíš napozicovat i banner, jinak se objeví nahoře. Doporučuji vyhnout se absolutnímu pozicování velkým obloukem.

Reagovat 

Datum:  01. 10. 2010 17:38

Díky za radu, position:absolute jsem už pořešil (zrušil), ale jedinej výtvor microsoftu, mi to nějak nechce pochopit. Mozilla i opera v poho a explorer si bazíruje na proužku nahoře. :-(

Reagovat 

Datum:  01. 10. 2010 19:10

Respektive jsem zjistil že na některých pc to v zázraku explorer ani nefunguje vůbec . ?

Reagovat 

Autor: Marek (kokesovo.wz.cz)
Datum:  14. 10. 2010 18:35

Dobrý den,
můžete, prosím, nějak odstranit zobrazení reklamního banneru v horní části stránek (http://kokesovo.wz.cz)? Jedná se o php generované stránky. Postupoval jsem podle návodu a banner jsem dal zobrazovat v iframe. Tam se banner radostně zobrazuje také, tj. cesta k souboru reklama.html je správná, ale 2 výskyty i nadále zůstávají v horní části a poněkud ruší koncepci stránek. Počítám s výskytem na každé stránce webu, ale pouze v zadané lokaci.
Děkuji a zdravím
marek kokeš

Reagovat 

Autor: Nextex (82.100.0.---)
Datum:  17. 10. 2010 11:12

Prosím o vypnutí reklamního proužku na stránkách http://nextex.unas.cz.
Neumím ty stránky napsat taky aby i s proužkem byly validní a prostor 200MB mi opravdu stačí .

Děkuji

Reagovat 

Autor: odskodne.wz.cz (odskodne.wz.cz)
Datum:  21. 10. 2010 17:22

Dobrý den,
chtěl bych poprosit o vypnutí reklamního proužku nahoře - chtěl jsem původně jen přesunout hlavní reklamní banner dolů a změnit jeho barvu nebo okolí na modrou barvu, ale myslel jsem, že reklamní proužek je ten banner - a ne že se tam přidá ještě další reklama - ta by mně tam nevadila(r. proužek), kdyby byla dole a nerozhodila by mi koncept stránek - ted se mi posouvá z neznámých příčin spodek mé stránky , který by měl ,,držet'' dole....
Děkuji za pomoc
S pozdravem Jan Sladký

Reagovat 

Datum:  21. 10. 2010 19:52

nextex.unas.cz - vypnuto.

odskodne.wz.cz - vypnuto. Píše se tam, že volitelná lišta "nenahrazuje zobrazování reklamních bannerů", tudíž opravdu nejde o nastavení zobrazování banneru. Banner není lišta.

Reagovat 

Autor: odskodne.wz.cz (odskodne.wz.cz)
Datum:  23. 10. 2010 19:14

Ano, může za to moje nepozornost.....chtěl jsem udělat to, aby místo banneru byl ta lišta, protože by to vypadalo lépe.
Děkuji

Reagovat 

Datum:  23. 10. 2010 20:33

Možnost mít jen lištu samozřejmě také existuje, ale pak by lišta byla na všech stranách nahoře.

Reagovat 

Autor: Fandda (cejnteam.borec.cz) (cejnteam.borec.cz)
Datum:  01. 11. 2010 10:42

Dobrý den,
chci Vás poprosit o vypnutí reklanmího banneru. Chtěl bych tam jen reklamní proužek na každou stránku. Pokud je to možné.
Předem děkuji

Reagovat 

Autor: přelepka (prelepky.vyrobce.cz)
Datum:  02. 11. 2010 16:45

Dobrý den,
chtěla bych Vás taky poprosit o vypnutí reklanmího banneru. Chtěla bych jen reklamní proužek na každou stránku dolu (mám lištu/proužek už nastavenou dolu ale pořád se mi zobrazuje nahoře a nevím proč)
Předem děkuji

Reagovat 

Datum:  02. 11. 2010 17:03

přelepka - to je opravdu tak těžké napsat svou žádost jen jednou? Proč je tu třikrát a pokaždé jinak? Proč nereaguješ na mou otázku v tématu http://www.webzdarma.cz/forum/read.php?f=1&i=35522&t=35522? Pokud chceš mít reklamu dole, musíš mít banner. Máš ho nahoře, protože se tak jednou vložil a sám se na spodní stranu nepřesune. Musíš soubory nahrát znovu, aby se mohl vložit dolů do všech souborů.

Reagovat 

Autor: Radek - asklipuvka.wz.cz (asklipuvka.wz.cz)
Datum:  02. 11. 2010 21:51

Dotázek. Reklamní proužek mně u všech vedlejších stránek posunuje celou stránku úplně do kraje. Jsem čistý amatér ve tvorbě webu. Nevíte náhodou co s tím? Díky.
ukázka např.
http://asklipuvka.wz.cz/onas.html

Reagovat 

Datum:  02. 11. 2010 22:49

rihak.mysteria.cz - vypnuto. Téma s dotazem jsem smazala, nechápu, proč si to nenapsal sem...

Radek - máš u těch odkazů špatně target. Máš tam target="centralni_okno", ale správně bude asi spíš target="Frame 2".

Reagovat 

Autor: JOBIK (cukrovi.euweb.cz)
Datum:  03. 11. 2010 13:41

Prosim o vypnutí honiho prouzku a snizeni ulozne kapacity zapl jej předchozi "webmaster" a ja bych jej potreboval vypnut. je zbytecne mit prostor 500MB a navic mi vadi to ze si ten prouzek nemuzu nijak ostylovat navic v nem jsou vlozeny css styly ktere preferuji v externim souboru. Moc dik za vyrizeni.

Reagovat 

Datum:  06. 11. 2010 11:50

cukrovi.euweb.cz - vypnuto.

Reagovat 

Autor: mex (pamatnikd1.unas.cz)
Datum:  07. 11. 2010 18:32

Přeji pěkný konec dne,
také prosím o vypnutí proužku a tím i snížení úložné kapacity (http://pamatnikd1.unas.cz).
Díky moc.

Reagovat 

Datum:  07. 11. 2010 21:21

pamatnikd1.unas.cz - nastaveno.

Reagovat 

Autor: mex (pamatnikd1.unas.cz)
Datum:  07. 11. 2010 22:24

Díky.

Reagovat 

Autor: Laura (kozinka.wz.cz)
Datum:  11. 11. 2010 02:05

Můžu poprosit o odstranění reklamního proužku na webu kozinka.wz.cz?
Děkuji. Obligátně jsem zbrkle klikla :( Nejdřív jsem to začala řešit novou doménou a až potom jsem se tady dočetla, že to jde vypnout. Současně tedy informuji, že doména klub-kozinka.wz.cz nebude využívána. Soubory jsem smazala. Díky :)

Reagovat 

Dotaz ohledně Reklamního proužku
Autor: Pepe (blackdoorproject.wz.cz)
Datum:  11. 11. 2010 06:20

Dobry den,

chci se zatim jen zeptat: když jsem doted vyuzival okolo 300mb a nyni uvazuji o zmenseni stranek jen na 150mb,
kdybych provedl zmenu webu kde mohu najit to zapnuti a vypnuti te listy ktera se zacne obbvovat po prekroceni 200mb limitu?nikde jsem to nemohl najit.

A pak jeste takova mensi otazecka, kdybych snizil velikost stranek vypnul pak tu listu navic, a nahodou v budoucnu prekroscil limit tato lista se aktivuje sama nebo ne a musim to provest rucne?
Predem dekuji za vase odpovedi.

Reagovat 

Re: Dotaz ohledně Reklamního proužku
Datum:  13. 11. 2010 11:23

Laura - vypnuto.

Pepe - lišta se neobjeví sama po překročení limitu, lišta se zapíná ručně v administraci - nastavení reklamy - zobrazování volitelné reklamní lišty. Uživatel sám ji vypnout nemůže.

Reagovat 

Autor: Laura (kozinka.wz.cz)
Datum:  15. 11. 2010 01:12

Děkuji :)

Reagovat 

Autor: aidamos (audiolinux.czweb.org) (audiolinux.czweb.org)
Datum:  27. 11. 2010 18:43

Dobrý den,
od 19.11.2010 mi nefunguje počítadlo zobrazených reklamních bannerů v sekci info v profilu pro web audiolinux.czweb.org
Reklamní bannery mám ve všech stránkách dole a zobrazují se korektně, jen to Vaše počítadlo je neregistruje. Už jsem jednou stejný problém měl. Nerad bych o web přišel díky jakoby nezobrazující se reklamě. Děkuji za řešení.

Reagovat 

Autor: tea (test.mysteria.cz)
Datum:  02. 12. 2010 16:53

Dobrý den,
poprosila bych o zrušení reklamního proužku na test.mysteria.cz
Děkuji

Reagovat 

Datum:  02. 12. 2010 19:58

tea - vypnuto, nastaven jen banner.

Reagovat 

Autor: Honza (worldof.mysteria.cz)
Datum:  03. 12. 2010 21:09

prosím o pomoc, sem tak toprchu začátečník a vaše reklama se mi automaticky cpe na hlavní stránku (index.htm) ve které jsou jen informace o panelech a tím že se tam hodí ta reklama tak stránky nenaběhnou, můžete prosím reklamu vypnout a nebo ji přesunout na hlavní stránku zobrazovanou v pravém panelu (novinky.htm) někam dolů? mnohokrát děkuji...

Reagovat 

Datum:  03. 12. 2010 23:10

A co použít Hledání?

http://faq.webzdarma.cz/otazka.php?14
http://www.webzdarma.cz/podminky-reklama.html

Reagovat 

Autor: Honza (worldof.mysteria.cz)
Datum:  04. 12. 2010 15:58

už sem to našel, omlouvám se, díky

Reagovat 

Autor: Adri (digitalnimonstra.wz.cz)
Datum:  19. 12. 2010 03:46

Neplánujete udělat možnost banneru takového malého, docela by se mi šikl, bych si ho i udělala, ale zase by mi to jednak nemuselo započítavat i když bych použila kod z lvastní stránky a jednak by se to mohlo brát jako porušení pravidel...

Reagovat 

Datum:  19. 12. 2010 21:09

Ne. V současné době musíš mít na stránce buď obvyklý banner nebo horní lištu (nebo oboje, dle nastavení).

Reagovat 

Autor: Adri (digitalnimonstra.wz.cz)
Datum:  20. 12. 2010 05:06

Vadí baner dole, který se zobrazuje na všech stránkách. Mám rovněž i horní lištu. A chápu to dobře, že když tam budu mít lištu, nemusím tam tedy pak mít ten baner?

Reagovat 

Datum:  20. 12. 2010 18:25

Banner na všech stránkách dole je v pořádku. Je možné mít i pouze lištu, ale tuto variantu bych ti musela nastavit (na tvé přání) a prostor by v tom případě byl 300 MB. Teď máš za banner a lištu prostor 500 MB.

Reagovat 

Datum:  22. 12. 2010 13:33

Dobrý den,
všiml jsem si že je možnost nechat si horní lištu a zrušit dolní banner.(jak jste psala uziv. Adri)
Snížil jsem velikost stránek na 80MB, snad to bude stačit.
A chtěl bych o tuto variantu poprosit, zrušení reklamního banneru(dolní) a ponechání horní lišty na blackdoorproject.wz.cz

Děkuji

Reagovat 

Datum:  22. 12. 2010 13:41

Moc se omlouvám,
před chvílí jsem psal o zrušení banneru a ponechání lišty ale spletl jsem si to.
Myslel jsem ZRUŠENÍ REKLAMNÍ LIŠTY(horní) A PONECHÁNÍ BANNERU(dolní)
na webu blackdoorproject.wz.cz
Děkuji

Reagovat 

Datum:  22. 12. 2010 16:28

Pepe - vypla jsem ti lištu a prostor nastavila na 200 MB. Banner zůstává nastaven Dole na všech stránkách.

Reagovat 

Re: Dotaz ohledně baneru
Autor: roman (artfantasy.wz.cz)
Datum:  27. 12. 2010 22:30

dobry den,
na strance http://artfantasy.wz.cz/ se zobrazuji hned dva banery, je mozne to nejak opravit?

Reagovat 

Autor: jitka (msslunicko.unas.cz)
Datum:  11. 01. 2011 13:16

Dobrý den,
můžete se mi prosím někdo podívat na www.msslunicko.unas.cz - proč tam mám tolik reklam - zvoleno mám pouze dole a navíc to mám i ve zvláštním souboru reklama.php...
díky

Reagovat 

Datum:  11. 01. 2011 18:02

Protože máš nastaveno vkládání Dole do všech souborů. Nastav vkládání nahoře, do Cesty k souboru vyplň reklama.php. Všechny soubory kromě reklama.php pak nahrej znovu, reklama se ti do nich už nevloží. Kód ze souboru reklama.php pak vlož do patičku webu, takže se bude zobrazovat na všech stránkách dole.

Jinak - stačilo použít Hledání, tohle tu bylo nedávno - http://www.webzdarma.cz/forum/read.php?f=6&i=64047&t=64047.

Reagovat 

Autor: VHprojekce.kvalitne.cz (vhprojekce.kvalitne.cz)
Datum:  12. 01. 2011 23:19

Dobrý den, omlouvám se pokud tu už podobný dotaz byl. Nahrála jsem pár stránek a měla zaškrtnutý povinný reklamní baner nahoře na hlavní stránce, ale zasahoval mi do grafiky. Tak jsem změnila nastavení - reklamní baner na všech stránkách dole. Od té doby se mi na původních stránkách zobrazuje nahoře na všech a na nově nahrané stránce vůbec žádný. Šlo by nastavit, aby se mi tedy zobrazoval všude dole? Jsem naprostý amatér, takže prosím o jiné řešení než nastavovat někam do zdroje nějaké cesty a pod.. Moc děkuji. VHprojekce.kvalitne.cz

Reagovat 

Datum:  15. 01. 2011 14:16

Ano, už tu to bylo snad tisíckrát. Je to tím, že používáš absolutní pozicování. Když se podíváš do zdrojového kódu, reklama je vložena správně na konci. Ale není absolutně pozicovaná, takže se zobrazuje nahoře a navíc je překrytá tvým obsahem. Řešení je vícero. Můžeš přestat používat absolutní pozicování. Taky můžeš naopak absolutně napozicovat i banner tak, aby byl pod obsahem. No a úplně nakonec můžeš zkusit náš redakční systém na www.webzdarma.cz/blog a nebudeš se muset o reklamu starat vůbec.

Reagovat 

Autor: vhprojekce.kvalitne.cz (vhprojekce.kvalitne.cz)
Datum:  16. 01. 2011 11:30

Dobrý den.
Chápu, že pro Vás profíky jsme my amatéři přítěží, ale každý umíme a živíme se něčím jiným. Proto když jsem požádala o radu, ve které by se nevyskytovala pro mě cizí slova "zdrojový kód" nečekala jsem radu typu "napozicuj si to ve zdrojovém kódu".

Takže zkusím to ještě jednou: moc prosím o nastavení zobrazování reklamy všude dole. Jistě je pro Vás mnohem jednodušší někde vepsat nějaké kouzelné slůvko než pro mě začít studovat informatiku. Děkuji.

Zaškrtnutím "reklama všude dole" jsem předpokládala, že o reklamu všude dole se postaráte a tudíž se o ni nebudu muset starat vůbec, jak mi radíte "nestarat se vůbec". Na uvedené adrese se mi nabízí pouze zrušení/založení domény, takže pro mě opět nesrozumitelná rada :-(

Reagovat 

Odstranění banneru
Autor: Michal Novák (---.cust.centrio.cz)
Datum:  16. 01. 2011 13:31

Mohu poprosit o zrušení reklamního banneru? Počítám se snížením kapacity pro stránky. Díky

<a href="http://www.novak-michal.wz.cz">Moje stránky</a>

Reagovat 

Re: Odstranění banneru
Datum:  16. 01. 2011 15:28

vhprojekce - pochop ale, že my jsme se už postarali - reklama je nastavená dole a vložená správně dle nastavení. Takže my už jsme naše "kouzelné slůvko" (tedy kód banneru) vložili na to správné místo (tedy na konec kódu). Ale že je tak ovlivněná tvým ostatním kódem, že se zobrazuje nahoře a pod tvým obsahem, to už my nijak spravit nemůžeme, to už je na tobě. Jistě nečekáš, že budeme upravovat tvůj kód. Studovat informatiku jistě nemusíš, divila by ses, co mám vystudováno a čím se živím já.

Tady to nefunguje tak, že my něco uděláme za tebe (pokud nepoužíváš náš redakční systém). I když jsi jak říkáš amatér, musíš si s tím prostě poradit. Tak to zkusím ještě jinak. Vidím, že stránky tvoříš v editoru. Dokážeš na spodku stránky vytvořit nějaký další blok? Jistě ano, když jsi vytvořila hlavičku, menu a obsah. Tak ještě vytvoř na každé stránce patičku. A do ní zkopíruj kód reklamy. Ten už máš v souborech vložený, takže ho stačí zkopírovat. Tím dosáhneš toho, co jsem já ve svém posledním příspěvku napsala jako "Taky můžeš naopak absolutně napozicovat i banner tak, aby byl pod obsahem. ".

Ad redakční systém - bod 2 je snad srozumitelný "Pro založení / zrušení blogu zadejte adresu:" - prostě tam vepiš adresu svého účtu a pokračuj dál dle instrukcí. Pokud by tě zajímalo dopředu, čeho tím vlastně dosáhneš, vyzkoušej si to na mém účtu - na thalia.czechian.net dole vlevo klikni na admin a vyplň heslo test. Zkus si vytvořit stránku, měnit vzhled atd. V tomto případě není třeba se o reklamu starat, jen se nastaví, zda se má zobrazovat nahoře či vedle stránky.

Michal Novák - nastavila jsem ti variantu "pouze lišta" a prostor 300 MB. Banner tedy můžeš smazat.

Reagovat 

Autor: Martin (heskophoto.xf.cz)
Datum:  23. 01. 2011 15:11

dobrý deň
prosil by som o odstránenie vrchného banneru (lišty, ktorá dávia viac priestoru)... www.heskophoto.xf.cz
a ešte by som mal otázku, prečo mi hlavný reklamný banner zobrazuje na všetkých podstránkach keď ho mám na vrchu? bude to tým, že ju mám v PHP?
ďakujem

Reagovat 

Datum:  24. 01. 2011 16:04

Martin: vypnuto. Banner je nahoře proto, že v podstatě stále zobrazuješ index.php, kde je vložen banner nahoře. Přesuň ten kód dolů. Nebo ho můžeš dát do souboru reklama.php a tento includovat tak, aby se zobrazoval na každé straně dole.

Reagovat 

Autor: Marat (naveseli.unas.cz)
Datum:  01. 02. 2011 21:38

Dobrý den, abych předešel případným problémům, prosím o vložení reklamního banneru na stránku naveseli.unas.cz - úvodní stranu. Pod stránku s textem, někam dolu. Děkuji

Reagovat 

Datum:  01. 02. 2011 22:02

Banner máš vložený v indexu, tak si ho na stránky dolů překopíruj (pokud ho chceš dole, tak se musí zobrazovat dole na VŠECH stránkách). A odstraň to přesměrování stránky s bannerem, nebo o účet přijdeš.

Reagovat 

Autor: Vlasta (hubacjan.euweb.cz)
Datum:  06. 02. 2011 13:48

dobrý den,

Prosím o odobratie reklamnej lišty z hubacjan.euweb.cz
Aka kapacita mi ostáva ? Ďakujem

Reagovat 

Autor: johana (1001noc.wz.cz)
Datum:  13. 02. 2011 12:42

Dobrý den,
mám tyto stránky: http://www.1001noc.wz.cz/Tisic_a_jedna_noc/Uvod/Uvod.html

Reklamní proužek jsem chtěla dole, ale ne že si mi bude ukazovat u všeho, co vložím (jak je vidět například u loginu na facebook, u reklamy, u ankety, u počitadla, u odkazu na toplist atd...) vypadá to teď naprosto příšerně! Navíc se mi zobrazuje i reklamní proužek nahoře, který jsem nechtěla! Já vím že index je přesměrovanej na další stránku, le z toho důvodu jsem chtěla reklamu dole (klidně na všech stránkách), ale vážne ne tímto způsobem. A ještě s reklamním proužkem, který jsem si nenastavila. Mohu s tím něco dělat? Můžete mi, prosím, pomoci? Nějakou "cestu k relativnímu souboru" nastavit neumím.

Reagovat 

Datum:  13. 02. 2011 15:00

johana - takže přeci jen víš, že porušuješ podmínky? Lištu jsem ti zase vypla, ale banner na všech stránkách dole opravdu nevidím (jen sporadicky sem tam na některé)! A přesměrování na stránce s bannerem NESMÍ být, takže buď to přesměrování indexu dej pryč nebo z té stránky ten banner smaž. Ale prostě stránku, kde je banner, nelze automaticky přesměrovat. Jinak tu lištu budu muset zase zapnout. A co týče toho, že máš banner tam, kde nechceš - tak ho odtam prostě smaž. Podle nastavení se ti má vkládat jen na index.

Reagovat 

Datum:  13. 02. 2011 15:01

Vlasta - na hubacjan.euweb.cz jsem lištu vypla, kapacita je nyní 200 MB.

Reagovat 

Autor: johana (1001noc.wz.cz)
Datum:  13. 02. 2011 16:17

Thalia: Ok, ale když se index přesměrovává, tak to přece není porušení, když budu mít baner na všech dolních stránkách, ne? Proto ta možnost je, mít na ho na všech stránkách dole, když úvodní se nerovná hlavní (například slouží jen pro vstup nebo přesměrovávání)? Nebo je jakýkoliv přesměrovávání zakázáno? Ručně jsem bannery od webzdarma nikam nezadávala.

Reagovat 

Datum:  13. 02. 2011 16:26

Přesměrovávat to z indexu můžeš, ale nesmí na té přesměrovávané stránce (tedy indexu) být banner. Odporuje to pravidlům reklamního systému adsense a proto je to i v pravidlech wz - stránka s bannerem nesmí být automaticky přesměrována. Takže z indexu ho smaž a na ostatních ho měj dole.

Reagovat 

Odstranění reklamního proužku
Autor: Matne (kite.borec.cz)
Datum:  16. 02. 2011 20:19

Dobrý den,
prosím o vypnutí reklamního proužku na kite.borec.cz
Nastaveno omylem. Děkuji

Reagovat 

Re: Odstranění reklamního proužku
Datum:  16. 02. 2011 22:03

Matne - vypnuto.

Reagovat 

Autor: skunny (actk.wz.cz)
Datum:  27. 09. 2011 09:22

Dobrý den,
prosím o vypnutí reklamního proužku na actk.wz.cz
Špatně spolupracuje s Wordpressem.
Děkuji

Reagovat 

Datum:  27. 09. 2011 16:40

actk.wz.cz - jediný, ale opravdu jediný rozumný důvod, proč to tu dneska čtu už podruhé?

Reagovat 

Autor: Radim Vinklárek (silesiasnakes.wz.cz)
Datum:  29. 09. 2011 14:21

Dobrý den, mohl bych poprosit o odstranění reklamního proužku na silesiasnakes.cz? Děkuji, Radim.

Reagovat 

Autor: Brusta (darkdivision.wz.cz)
Datum:  30. 09. 2011 22:46

Dobrý den,
prosim o vypnutie reklamného pruhu na darkdivision.wz.cz
Chyba mojej nepozornosti. Klik omylom.
Ďakujem

Reagovat 

Datum:  01. 10. 2011 00:39

silesiasnakes.wz.cz - lištu nemáš zapnutou takže není co odstraňovat. A jestli myslíš odstranění banneru, tak to nejde, nějakou reklamu tam mít přece musíš.

Brusta - vypnuto.

Reagovat 

Datum:  02. 10. 2011 10:00

No, já jsem si tu lištu nezapínal a mám ji tam. :-( Banner nemyslim, to je samozřejmé že tam je, ale tu lištu mám občas na všech stránkách, občas jen na některých...poradíte? Pomůžete?

Reagovat 

Datum:  02. 10. 2011 23:55

Radim - začnu u banneru, ten máš špatně umístěný, správně patří na http://silesiasnakes.cz/s_i_l_e_s_i_a___s_n_a_k_e_s0.htm. Co se týče lišty, nikde ji nevidím a to jsem web docela poklikala. Na kterých stránkách ji vidíš?

Reagovat 

Datum:  06. 10. 2011 23:01

No tedkom tam uz zase není...on se tam objevuje tak nějak náladově na různých stránkách v různých časech...Tomu nerozumím. Ohledně toho banneru - dal jsem ho tam podle svého nelepšího svědomí a vědomí. Nechci nikoho podvádět, ale ona to je přece hlavní stránka, když jsou odsud vstupy do třech jazykových verzí, ne? Není to jen nějaká vstupní stránka jen proto, aby jsem s reklamou "ošidil". Slušně řečeno. Když ji dám na http://silesiasnakes.cz/s_i_l_e_s_i_a___s_n_a_k_e_s0.htm tak návštěvníci z jiných zemí budou ošizeni. To si myslím já, ale dej mi vědět, pokud se pletu. Jinak s tou lištou si asi teda neporadime...je asi začarovaná...:-)))

Reagovat 

Datum:  07. 10. 2011 10:06

No tak třeba dnes se mi proužek objevil na stránkách http://www.silesiasnakes.cz/s_i_l_e_s_i_a___s_n_a_k_e_s10.htm
http://www.silesiasnakes.cz/s_i_l_e_s_i_a___s_n_a_k_e_s21.htm

Reagovat 

Datum:  08. 10. 2011 15:16

Hm tak u mě nic, můžeš někdy zkusit udělat printscreen, abysme viděli, o co vlastně jde? Vzpomeneš si, jestlis měl lištu někdy zaplou a nechával ji pak vypnout?

No je pravda, že když jde o jazykový rozcestník, tak by se to dalo brát i jak říkáš ty. Ale pořád je to stránka, kde se nikdo nezdrží a hned kliká na vlajku. Banneru si všimne víc lidí, když bude až na http://silesiasnakes.cz/s_i_l_e_s_i_a___s_n_a_k_e_s0.htm, i když se tím "ošidí" zahraniční návštěvníci. Protože když bude na indexu s vlajkami, nevšimne si ho nikdo, ani ti čeští.

Reagovat 

Autor: Jan Dvořák - kjd.wz.cz (kjd.wz.cz)
Datum:  16. 10. 2011 10:36

Dobrý den přidávám se také do řad uživatelů, kteří při rychlém nastavování reklamního banneru omylem zapnul i reklamní prožek. Žádám Vás tedy o jeho vypnutí.

Předem děkuji.

Reagovat 

Datum:  16. 10. 2011 16:58

kjd.wz.cz - vypnuto.

Reagovat 

Datum:  17. 10. 2011 14:10

No pokud se pamatuji tak jsem si tu listu nezapinal. Udelal jsem printscreen a poslal na podpora@webzdarma.cz Dekuji za pomoc.

Reagovat 

Autor: Ales (178.77.232.---)
Datum:  19. 11. 2011 02:26

Dobrý den, mohl bych poprosit o odstranění reklamního proužku http://www.urxova296.unas.cz/ moc děkuji Aleš

Reagovat 

Datum:  20. 11. 2011 21:05

Ales - můžeš, ale až napravíš zobrazování banneru. Teď je za nadpisem, nesmí být ničím překrytý.

Reagovat 

Autor: Karel (iim.wz.cz)
Datum:  21. 11. 2011 20:41

Zdravicko, rad bych pozadal o vypnuti volby 500MB - reklamni listy. Zapnul jsem jej omylem pri nastavovani banneru, diky.

Reagovat 

Datum:  21. 11. 2011 22:19

iim.wz.cz - vypnuto.

Reagovat 

Autor: Kamila Kovaříková (hermankova-poradna.wz.cz)
Datum:  28. 11. 2011 20:42

Dobrý den,
prosím o vypnutí reklamního proužku nahoře na hermankova-poradna.cz.
Na hermankova-poradna.wz.cz je vše jak má být.
Díky, KK

Reagovat 

Autor: Petr Key (ssfuturama.wz.cz)
Datum:  29. 11. 2011 03:28

Dobrý den,
prosím o vypnutí reklamního proužku na ssfuturama.wz.cz
- reklamní proužek sice nevidím, ale pravděpodobně koliduje (jak jsem vyčetl na fóru) s reklamami Google Adsense
- v administraci je reklamní proužek zapnutý (vybraný černý), ten se ale na stránce nezobrazuje.

Předem díky Petr K.

Reagovat 

Reklama webu webzdarma.cz
Autor: Marpro91 (worldoftanks.wz.cz)
Datum:  29. 11. 2011 18:54

Dobrý den,
v pravidlech užívání Vašeho webhostingu máte,že Vaše reklama musí být viditelná na hlavní stránce nahoře,nebo dole. V nastavení reklamy jsem zaškrtl dokování na spodek stránky,jelikož kdybych ji nechal nahoře nebyla by videt,protože by byla skryta pod bannerem mé stránky , což je v rozporu s Vašimi pravidly.Jenže nastal problém...reklama se nenadokovala na spodek stránky,ale přímo doprostřed menu stránky viz worldoftanks.wz.cz , což je vcelku nepříjemné.Co tedy s tím? Děkuji

Reagovat 

Re: Reklama webu webzdarma.cz
Datum:  29. 11. 2011 20:59

Petr Key - já tam tedy proužek vidím, ale vypnuto.

Kamila - na hermankova-poradna.cz žádnou lištu nahoře nikde nevidím.

Marpro91 - reklama je vložená správně před tagem </body>. Na vině je tebou použité absolutní pozicování. Pro více informací použij Hledání, řešilo se to tu asi tak milionkrát.

Reagovat 

Autor: Lon (kksmirice.wz.cz)
Datum:  08. 12. 2011 17:16

Marpro91 - doporučuji vložit kód <!--WZ-REKLAMA-1.0--> tam, kde chceš mít reklamu umístěnu. Tak ji máš teď Ti hrozí, že budeš perzekuován za porušování pravidel s reklamou......

Reagovat 

Autor: Simona (krizenecfido.xf.cz)
Datum:  06. 01. 2012 20:21

Dobrý den, chci se zeptat jak je to s prostorem pro banner a pro reklamní lištu? Předělávám web a uvažuji o liště, nechci aby mi kvůli banneru odskakovala první stránka. Děkuji

Reagovat 

Datum:  06. 01. 2012 22:40

Tak banner se dá dát na všechny stránky dolů, kde nejméně vadí a nic nikde neodskakuje.

Co se týče lišty - místo na lištu se udělá "samo", ovšem problém může nastat při použití absolutního pozicování. Může se stát, že absolutně pozicovaný obsah bude lištu překrývat. Pak by bylo nutno obsah stránky napozicovat níže. Ale osobně bych se použití absolutního pozicování vyhla.

Reagovat 

Autor: Simona (krizenecfido.xf.cz)
Datum:  06. 01. 2012 23:52

Děkuji hotovo. Jen doufám, že jsem to dala opravdu všude.

Reagovat 

Autor: Vygosh (bitvyodivocinu.wz.cz)
Datum:  22. 01. 2012 19:12

Zdravím, chtěl bych poprosit o vypnutí hordní reklamní lišty na http://bitvyodivocinu.wz.cz/ ...po vytvoření nové verze webu tam nepotřebuji tolik místa a navíc se mi to tluče s požadovaným vzhledem.
Mnohokrát děkuji.

Reagovat 

Datum:  22. 01. 2012 19:30

No tluče, spíš je tím vzhledem překrytá. Vypnuto. Ale doplň banner i dolů na index (nebo spíš zařiď, ať je vidět, protože vložen tam je).

Reagovat 

Autor: Heawy (meetmeat.xf.cz)
Datum:  01. 02. 2012 20:58

zdravím, mohl bych také poprosit o odstranění toho proužku? Omylem jsem klikl.. děkuju.. možná by nebylo na škodu aby si to mohl každý sám vypnout, abyste dělali i něco jiného než tohle :D

Reagovat 

Datum:  01. 02. 2012 22:49

Heawy - vypnuto. Ale banner nemas vlozen podle podminek. Nemuze byt na takoveto vstupni strane bez obsahu, spravne patri az na iindex.html. Tak to naprav, nebo se lista znovu objevi a tentokrat uz bez navyseni prostoru.

Reagovat 

Autor: Martin Vlček (jpboilies.wz.cz)
Datum:  04. 03. 2012 14:08

Dobrý den,

máme na webu nastaveno aby se reklama zobrazovala na všech stránkách dole, ale občas se stane že se zobrazí i reklamní proužek nahoře.

Prosím tedy jestli by šlo tento reklamní proužek odstranit, když se zobrazí dělá nám to problém s divy.

Děkuji

Martin Vlček

Reagovat 

Autor: Jan Kříž (---.202.broadband3.iol.cz)
Datum:  04. 03. 2012 23:21

můžu poprosit o zrušení horního baneru u yourchance.wz.cz? díky moc

Reagovat 

Datum:  05. 03. 2012 01:05

Martin Vlček - předám kolegům.

Jak Kříž - nastavila jsem variantu jen s lištou, banner tedy můžeš smazat.

Reagovat 

Autor: Alice Studničková (rovne-prilezitosti-rodinam.wz.cz)
Datum:  07. 03. 2012 16:11

Na rovne-prilezitosti-rodinam.wz.cz jsem chtěla zvolit v administraci možnost zaplatit si oněch uvedených 500Kč a vypnout reklamu, nicméně se formulář nepodařilo odeslat ani po opakovaných pokusech (odhlášení a znovu přihlášení)..Nato jsem se to pokoušela změnit při přihlášení přímo na webzdarma, kde jsem zbrkle odklikla zřejmě "nevratný krok" vedoucí k navýšení kapacity a patrně k umístění dalších bannerů (?) ( ve snaze, když to nejde, tak ať jsou ty reklamy aspoň zelené a "ladí" :-)).. Je tedy ještě nějaká cesta k možnosti zaplatit si hosting a nemít na stránkách reklamu? Díky moc :)

Reagovat 

Datum:  07. 03. 2012 17:47

Alice - můžeš zkusit jiný prohlížeč? Co přesně se stalo po odeslání formuláře, hlásilo to nějakou chybu?

Jinak nastavení v administraci přímo na webzdarma nemá na blog žádný vliv (ten má vlastní oddělenou administraci), nastavuje se tak jen reklama v případě, že nemáš blog. Takže i když jsi to odklikla, tak se ti nic nového na webu neobjeví.

Reagovat 

Autor: Alice Studničková (rovne-prilezitosti-rodinam.wz.cz)
Datum:  07. 03. 2012 19:50

Aha, v IE mi to šlo, zajímavé :).. díky moc, formulář odeslán...

Reagovat 

Autor: František Novák (4instalateri.wz.cz)
Datum:  22. 03. 2012 10:28

Dobrý den,
mohl bych poprosit o zrušení reklamního proužku Reklamy Google na 4instalateri.wz.cz ?

Děkuji

Reagovat 

Datum:  24. 03. 2012 12:38

4instalateri.wz.cz - požádat můžeš, ovšem proužek vypnu, až bude na stránce viditelný náš banner. Momentálně je překrytý obsahem, což je proti podmínkám.

Reagovat 

Autor: František Novák (4instalateri.wz.cz)
Datum:  28. 03. 2012 11:53

Dobrý den, neudělal jsem to úmyslně, jsem začátečník a nevím, jak to mám udělat, aby to bylo v pořádku. Prosím, poraďte.
Děkuji.

Reagovat 

Datum:  11. 04. 2012 20:28

Je to použitím absolutního pozicování u ostatních prvků, banner je jediný pozicován relativně a proto se zobrazuje nahoře, tj. skrytý pod obsahem. Vidím, že asi používáš xaru. Tak si udělej dole pod stránkou nějaký blok a do něj zkopíruj kód reklamy a tak to udělej na každé stránce (samozřejmě si můžeš banner umístit jen na hlavní stranu nahoru, ale pak bude stránka zbytečně poskakovat při přechodu na podstránky a zpět).

Reagovat 

Autor: Vojtěch Kohout (cyklokros.wz.cz)
Datum:  15. 04. 2012 14:56

Dobrý den,
prosím vypnutí banneru na cyklokros.wz.cz
Díky

Reagovat 

Datum:  15. 04. 2012 15:15

Vojtěch - banner zrušen (můžeš ho smazat), nastavena varianta "pouze lišta" a prostor 300 MB.

Reagovat 

Autor: HonzaG (vodni-fotbal.webz.cz)
Datum:  11. 05. 2012 08:46

Dobrý den,
poprosil bych o vypnuti banneru na vodni-fotbal.webz.cz. Lista je v pohode.
dekuji.

Reagovat 

Autor: inkognito (freeweb.czechian.net)
Datum:  20. 05. 2012 17:40

Ahoj. Ten nápis pri tom bannere – "Sponzor webzdarma", chcem dať preč. Chcem mať ten banner bez toho nápisu! Ako to mám spraviť?

Reagovat 

Autor: Tomík (tom.czweb.org)
Datum:  20. 05. 2012 19:36

inkognito: Nijak. Je součást reklamního banneru.

Reagovat 

Datum:  20. 05. 2012 22:12

Ale veď niektorí čo tiež majú stránky na webzdarma to tam nemajú, majú tam len ten banner, ale bez tej somarinky (bez toho nápisu "Sponzor webzdarma"). Ako to spravili?

Reagovat 

Autor: Tomík (tom.czweb.org)
Datum:  21. 05. 2012 11:50

inkognito: Tak to raději počkáme na vyjádření Thalii. Můj vlastní názor je takový, že prostě porušují podmínky. Ten proužek si tam ručně odstranili, což se ovšem nesmí. Uživateli je zakázáno provádět akce zamezující korektnímu zobrazení reklamních prvků. Proužek do něj spadá také.

Reagovat 

Datum:  23. 05. 2012 12:02

No pokiaľ šéfom webzdarma ide o to aby bol aj nejaký odkaz na stránku webzdarma, tak to by som im namiesto toho radšej na niektorých mojich stránkach dal tam niekde ich ikonku. To by mi na niektorých viac vyhovovalo.

To by sme sa takto mohli dohodnúť - namisto toho obdlžnička pri bannere bude niekde na stránke klasická ikonka 88x31.

Reagovat 

Datum:  23. 05. 2012 12:06

A ešte k tomu, že niektorí to tam nemajú.

Toto vyzerá byť na celkom opustenú stránku, ktorá sa už dávno neaktualizuje, preto dúfam, že sa jej webmajster nenahnevá, keď mu ju tu nabonzujem a udám ako jeden príklad tohto javu, že banner tam je, ale ten obdzlžníček s nápisom "sponsor webzdarma", čo býva vľavo od bannera, tam nie je:

http://wallpapery.mysteria.cz

Ako to teda dosiahol?

Reagovat 

Autor: Freeze (dreamer.kvalitne.cz)
Datum:  23. 05. 2012 12:49

Dosáhl toho nejspíš tak, že (pokud mě pamět neklame) součástí staršího kódu reklamy tento malý obdelníček "webzdarma" nebyl. Jistě chápeš, že změny se čas od času prostě dělají.

Součástí kódu reklamy (který se používá v současné době) obdelníček "webzdarma" je. Manipulace s reklamou už je porušením podmínek (jak již dříve napsal Tomík).

Místo obdélníčku u banneru klasická ikonka? Na to ti nikdo normální nepřistoupí a to hned z několika důvodů. Jednak si myslím, že rozměr 88x31 již dávno není standard, ale hlavně když narve autor stránky 60 ikonek do jednoho obdélníku, tak se tam "ztratí", zatímco obdelníček přilepený na banneru je vidět mnohem lépe.

___
Mimochodem, proč ti ten malý obdelníček tak vadí? :) Návštěvníkovi to je stejně jedno (už tam stejně poskakuje banner hned vedle).

Reagovat 

Datum:  23. 05. 2012 14:38

Freeze
Tak potom by som tiež chcel prijať ten vtedajší starý kód reklamy – bez toho obdĺžnička.

No a čo ja viem, tak ikonka rozmeru 88x31 štandardom bola a stále je (Odkiaľ máte, že už nie je? Kto o tom rozhodol?), a k tomu čo si všímam, stále sa tento rozmer v ikonkách používa asi aj najčastejšie), ale spomenul som to hlavne preto, že i Webzdarma ikonku tohto rozmeru má vo svojej ponuke:
http://www.webzdarma.cz/pp.html?4#8

No ja som odhadoval, že ten obdlžníček vedľa bannera tam je hlavne z dôvodu lepšieho pagerangu, (čím viac je odkazov na vašu stránku, tým lepšie), a čo znamená, že tá ikonka by to plne nahradila.
Pokiaľ je to hlavne pre reklamu, pochybujem, že by tam niekto výraznejšie klikal, možno len omylom keď sa netrafil do bannera (čím len majiteľ webzdarma takto prišiel o peniaze). V každom prípade neuvažujem o obkolesení tej ikonky 60 inými ikonkami, ale na niektorých stránkach možno takými 5 – 6 ikonkami aj áno.

A prečo nechcem vedľa banneru tam ten obdĺžníček s tým nápisom, no proste sa mi to tam akosi hrozne nepáči... Mám viacero stránok, niekde by som to možno nechal, ale niekde by som to najradšej nevidel a dal to preč. Fakt, hrozne sa mi to nepáči. Príšerne sa mi to tam protiví... :-)

Reagovat 

Autor: Jan Bílek (otnice.wz.cz)
Datum:  05. 07. 2012 16:43

Dobrý den,

prosím o vypnutí reklamní lišty pro otnice.wz.cz. Klikal jsem rychleji, než četl :(

Děkuji,

Jan Bílek

Reagovat 

Datum:  06. 07. 2012 20:09

otnice.wz.cz - vypnuto.

inkognito - vaši debatu jsem přehlídla, květen-červen jsem měla na fórum jen minimum času. Zkusím zjistit, jak to je. Myslím, že už se to tu kdysi řešilo, ale na výsledek se nepamatuju.

Reagovat 

Autor: Pepa (ptr.webz.cz)
Datum:  23. 07. 2012 11:28

Mám reklamu nahoře i dole na každé stránce. Jak je mám zredukovat?

Reagovat 

Datum:  23. 07. 2012 13:58

Pepa: nežádoucí reklamu smaž.

Reagovat 

Autor: Zdeněk (blueway.wz.cz)
Datum:  24. 07. 2012 13:11

Stránky www.blueway.wz.cz mám u vás asi 8 let. Někdy před 4-5 roky jsem si u vás rozšířil kapacitu vložením reklamního proužku nahoře. Vše chodilo bez problému, poslední cca rok se mi ale pod reklamním proužkem začal objevoval znak ˙ţ a taky jsem zjistil, že na úvodní straně mi začala zlobit česká diakritika. Tudíž jsem vše s choulostivými znaky vypustil, ovšem zjistil jsem od známých, že buď jim úvodní strana hodí error 404, nebo se jim načte, ale s uvedenými problémy.
index.html mám s frames a main.html už s normálním obsahem úvodní strany. Jak jsem zjistil, na obě se po vložení přes ftp klienta (FZ) automaticky natáhne nahoru reklamní proužek, ale za skriptem je vždy ten znak "˙ţ ", který se tam zobrazuje. Původně to po automatickém vložení vypadalo s koncem skriptu proužku a začátkem strany následovně:
....</script>˙ţ <!DOCTYPE HTML....
Vložil jsem nahoru do obou souborů mezeru a výsledek je prakticky stejný (jen se mi strana patrně posunula níž o tu mezeru):
...</script>˙ţ

<!DOCTYPE HTML...
Prostě ten reklamní proužek mi v tom dělá paseku. Pokud jde o diakritiku, tak vnitřní strany jsou v pořádku, i když kódování je všude stejné. Tudíž lze v reklamním proužku udělat nějakou rozumnou nápravu? Díky, Zdeněk

Reagovat 

Autor: Zdeněk (blueway.wz.cz)
Datum:  24. 07. 2012 13:38

Tak jsem se zkusil kouknout na zmíněné dva úvodní soubory přes místního "správce souborů" a zjistil jsem, že v indexu je to v pořádku, v main.html ale ten znak "˙ţ" byl. Odmáznul jsem ho a uložil. V prohlížeči jsem zjistil, že díky tomu zmizel, ve zdrojáku navíc už není skript reklamního proužku uveden nad samotným textem zprávy, ale za <body>, jak to zrějmě správně má být. Takže jsem si to (patrně náhodou) vyřešil:-) Nevím jak se tam ten znak dostane, já ho před kopírováním tam nemám. Nesouvisí to s tím php (jak je v názvu správce uvedeno)? Pro mne je to španělská vesnice a tak se orientuju jen v html. Když už jsem tu, zeptal bych se, proč se při kopírování resp. přepisování ftp klientem některé soubory změní jen datem a ne velikostí? Např. jsem tam měnil soubor foto.html a velikost se nezměnila. Pak to ale zlobí - např. teď se mi opakovaně stalo, že v pravém framu, kde se ten soubor má zobrazit se mi objevuje hlavní okno (nebo tam naskočí chyba s výpisem apache...), když do souboru vlezu přes caplík fotogalerie a vrátím se na původní stranu, tak je to to teprv v pořádku, tak to nevím čím to je...

Reagovat 

Reklamní proužek
Autor: Jarek (box-sternberk.wz.cz)
Datum:  04. 08. 2012 00:21

Dobrý den,

prosím o odstranění reklamního proužku z http://box-sternberk.wz.cz/
Nastavoval jsem bez delšího čtení - moje chyba, omlouvám se.

Děkuji

Reagovat 

Datum:  05. 08. 2012 17:16

Jarek - vypnuto.

Reagovat 

Autor: Thomas (www.apartmannezdice.wz.cz) (apartmannezdice.wz.cz)
Datum:  13. 08. 2012 20:54

Dobrý den,
mohl bych poprosit o zrušení reklamního proužku na http://www.apartmannezdice.wz.cz/?

Omylem jsem zvolil "Volitelné zobrazování reklamní lišty", protože jsem myslel, že měním barvu hlavní reklamy, a 500 MB nevyužiju.

Psal jsem i na mail, uvědomuju si, že je to moje chyba, děkuju.

Reagovat 

Datum:  15. 08. 2012 19:09

Mno, tohle jsem už vyřešila na žádost e-mailem. Takže pro příště a pro všechny - pište zádosti jen na jedno místo! Děkuji.

Reagovat 

Autor: Zuzi (zouzik.wz.cz)
Datum:  18. 08. 2012 01:58

Chtěla bych poprosit o zruseni reklamniho prouzku, dala jsem to tam omylemi. Dekuji

Reagovat 

Autor: Stejski (gratvoorg.kvalitne.cz)
Datum:  01. 09. 2012 18:29

Dobrý den, chtěl bych také poprosit o zrušení reklamního proužku. Omlouvám se a děkuji předem za Vaši ochotu.

Reagovat 

Datum:  02. 09. 2012 01:33

Zuzi, Stejski - vypnuto.

Reagovat 

Autor: bvlgari-parfemy.xf.cz (bvlgari-parfemy.xf.cz)
Datum:  12. 09. 2012 14:55

Dobrý den,
chtěl bych požádat o vypnutí reklamního proužku na bvlgari-parfemy.xf.cz.
Omlouvám se a díky za ochotu.

Reagovat 

Datum:  13. 09. 2012 15:01

bvlgari-parfemy.xf.cz - vypnuto.

Reagovat 

Autor: Robert (trojlebi.wz.cz)
Datum:  22. 09. 2012 17:53

Zdravím,prosím o vypnutí Volitelné reklamní lišty na trojlebi.wz.cz .

Reagovat 

Datum:  28. 10. 2012 17:19

Thalia napisala:
"inkognito - vaši debatu jsem přehlídla, květen-červen jsem měla na fórum jen minimum času. Zkusím zjistit, jak to je. Myslím, že už se to tu kdysi řešilo, ale na výsledek se nepamatuju."

No áno. Tak sa mi na to, prosím, pozrite. Budem sa tešiť.

Reagovat 

Datum:  28. 10. 2012 20:09

Pardon, mám to teď komplikované a nízká frekvence mých návštěv fóra bude ještě nějaký ten měsíc trvat.

Ne, ta část klasického banneru je povinná.
Na wallpapery.mysteria.cz ta část není, protože je tam zaplý jiný reklamní systém (Sklik), a to vzhledem k tomu, že přišlo oficiální upozornění, že stránka porušuje pravidla Adsense.

Reagovat 

Autor: Mirek (centropol.wz.cz)
Datum:  11. 12. 2012 21:29

dobrý den. Aktualizoval jsem svoji stránku www.centropol.wz.cz. Potřeboval bych upravit reklamní baner. Chtěl bych ho dolů na všechny stránky. teď ho mám nahoře na stránce index.htm a stiznosti.htm.

děkuji za pomoc

Reagovat 

Autor: realstreet.wz.sk (realstreet.wz.sk)
Datum:  18. 01. 2013 14:29

mohol by som poprosit o zrusenie reklamneho banneru na realstreet.wz.sk? ten pruzok hore mi staci. dakujem

Reagovat 

Reklamní proužek
Autor: Mirka (upe.unas.cz) (upe.unas.cz)
Datum:  27. 01. 2013 16:56

Dobrý den,

prosím, na stránkách upe.unas.cz žádám o zrušení "Volitelného zobrazování reklamní lišty" + o zrušení navýšení kapacity - nastavila jsem to omylem a ouha čtu, že ono to nejde vrátit zpět. Stránky spravuji kamarádovi a bylo by moc fajn, kdyby to bylo možné opět zrušit a vrátit do původního stavu.

Děkuji moc za pochopení a zrušení!

Mirka Holasová

Reagovat 

Autor: Ales (doucovani-strojirenstvi.wz.cz)
Datum:  10. 02. 2013 15:13

dobyr den, nahral jsem novou verzi webovych stranek a v nastaveni jsem nic nemenil, ale i tak se mi nahore, spise uprostred stranky, zobrazuje reklama - chci pozadat o jeji vypnuti, ci radu - jak mam reklamu odstranit? nejsem si vedom poruseni pravidel ani neceho jineho... Dekuji. Ales.

http://doucovani-strojirenstvi.wz.cz/

Reagovat 

Autor: Vladislav Král (checker-travian.czechian.net)
Datum:  08. 06. 2013 12:31

Dobrý den,
mohl bych poprosit o zrušení reklamního proužku na http://checker-travian.czechian.net?

Omylem jsem zvolil "Volitelné zobrazování reklamní lišty", protože jsem myslel, že měním barvu hlavní reklamy, a 500 MB nevyužiju. Navíc se mi tím stížila administrace wordpressu po načtení jsou celé stránky administrace rozsypané.
Předem moc děkuji

Reagovat 

Datum:  08. 06. 2013 18:31

checker-travian.czechian.net - zrušeno.

Reagovat 
 Nové téma | Témata | Strukturovaně | Přihlášení   Diskuze | Následující téma | Předcházející téma 

Diskuze | Zaregistrujte se zde 
 Přihlášení Uživatele
 Uživatelské jméno:
 Heslo:

(c) 2002 - 2014 AYA s.r.o. prověřený webhosting