Vytvořte si webové stránky
snadno a rychle

Přehledné a snadné na správu
Okamžitá aktivace
Zdarma nebo za pár korun

Hledáte spolehlivý hosting a doménu pro svůj nový web? Založte si ho u nás od 18 Kč měsíčně nebo pro testovací účely zdarma.

Zaregistrovat nový web

Potřebujete vytvořit webové stránky včetně designu a obsahu? Vyzkoušejte naši aplikaci na rychlou tvorbu webu.

Zjistit více
Poohlížíte se po doméně?

Pomáháme budovat český internet – už od roku 2001

100 000+
stránek založených
na Webzdarma.cz
2 206
webů založených
tento měsíc
obsáhlá
nápověda
desítky návodů
na tvorbu webu
možnost
platby kartou
za prémiový hosting
a profesionální doménu

Vyberte si to pravé pro vás

Webhosting

Až 50 GB prostoru pro váš web, neomezené množství e-mailových schránek, WordPress na 1 kliknutí a profesionální technická podpora

Více informací

ZDARMA nebo od 18 Kč měsíčně

Domény

7 typů placených domén 2. řádu pro podnikatele, neziskové organizace a profesionály – a 8 druhů bezplatných domén 3. řádu pro testování

Více informací

ZDARMA nebo od 199 Kč ročně

Aplikace Tvůrce webu

Jednoduše ovladatelný editor pro tvorbu webu metodou „táhni a pusť“ – a k tomu přes 250 šablon, které si za pár minut upravíte podle sebe

Více informací

Součást programu Komplet

Poctivý webhosting — naši zákaznící říkají ZVLÁDNĚTE WEB SAMI

Jakub Rubeš kubassi.cz

Jakub Rubeš
Na Webzdarma mám web, kde píšu návody pro redakční systém WordPress a svým návštěvníkům bych rozhodně doporučil tento hosting. WordPress na něm běží bez obtíží, ceny jsou výhodné a jde to i zdarma.

Adam Malý hodlerio.cz

Adam Malý
Velmi si cením rychlé podpory, která vždy vyřeší můj problém. Webzdarma doporučuji každému, kdo chce kvalitní a rychlý webhosting za velmi dobrou cenu.

Ivan Klika dobludiste.cz

Ivan Klika
Skvělá práce, přesně takhle si představuji, že má fungovat podpora. U Webzdarma jsem spokojený, protože má podporu pro klienty na vysoké úrovni.

Libor Stodůlka radiopelhrimov.cz

Libor Stodůlka
Využil jsem plně služeb technické podpory a jejich ochota a profesionalita byla perfektní. Moc děkuji a jsem rád, že moje webovky jsou právě tady u Vás.

Lukáš Visingr lvisingr.czweb.org

Lukáš Visingr
Zkušenosti za celou dobu výborné: vysoká spolehlivost a rychlost, velký dostupný prostor, pohodlné ovládání, problémy jen naprosto výjimečně. Můžu jen doporučit.

Matěj Aulehla aulehla-gustav.wz.cz

Matěj Aulehla
Webzdarma jsem si zvolil zejména proto, že koncovky jako .wz.cz jsou nenápadné. Ovládání rozhraní je jednoduché, všechny základní důležité funkce jsou tak snadno dostupné.

Šárka Tesařová zizkov.unas.cz

Šárka Tesařová
Webzdarma je výbornou volbou pro každého, všechno funguje a nikdo Vás neruší s neustálou povinnou výměnou hesel a jinými rušivými povinnostmi.

Veronika Minaříková ruskycernyterier.unas.cz

Veronika Minaříková
Doporučuji, protože já jako laik jsem schopná administrovat a nastavit si základní prostředí stránek, což považuji za neuvěřitelné :-) Už mnoho let stránky fungují. Za mne spokojenost.

Novinky ze světa Webzdarma

Zobraz všechny ⟶
Nejnovější
29.06.2024

Připravili jsme pro vás stručný a přehledný článek v nápovědě, který vysvětluje základy fungování DNS a postup úprav jednotlivých DNS záznamů na Webzdarma.cz.

25.06.2024

Servery Seznam.cz se momentálně potýkají s technickými problémy. Z tohoto důvodu není aktuálně doručována pošta na adresy spojené s tímto serverem. Všechny odeslané maily budou doručeny, jakmile bude tento problém ze strany Seznam.cz vyřešen. Očekáváme, že problém bude vyřešen během několika hodin. Pro více informací navštivte například web Lupa.cz.

10.06.2024

Připravili jsme pro vás jednoduchý návod, jak pomocí cachovacího pluginu výrazně zrychlit běh vašeho webu postaveného na WordPressu.