Sarapata s cookies

Zdravim,

mam na stranke pouzite cookies. Vzdy sa generuju dve hodnoty, nieco ako pole o dvoch premennych. Neda sa povedat za akych okolnosti, ale pomerne casto sa stane, ze ked sa generuju cookies, dogeneruje sa odniekial tretia premenna "pristup" s hodnotou "0" ktora v mojich skriptovh neexistuje a moja stranka ostane nepristupna az kym v prehliadaci nevymazem rucne cookies.

Neviem uz co s tym. Dakujem vopred za vsetky navrhy
Velikost cookie je omezena na 4KB. Pokud je překročena, server ho odmítne.
odkaz na stranku a postup vyvolani chyby? nic? odpoved = nic, problem vyresen :)
Z tveho popisu je jasne, ze to je mozna specialni chyba. A pokud ji nemuzeme vyvolat, nemuzeme ji resit. Muze to byt tim, jak psal Kit. Ale take nemusi.
stranka dobrezdravie.euweb.cz

ked sa to stane, z vonku to vyzera takto: zakaznik si zaskrtne tovar, ktory chce kupit, a dalej nic, biela stranka

princip:
1. napr.konkretne dobrezdravie.euweb.cz/vits.php
2. vpravo sa da kliknut "kupit"
3. odkazuje to na subor "http://dobrezdravie.euweb.cz/cookie_maker.php" ktory vygeneruje dve premenne, ktore obsahuju len nazov a cenu, cize v ziadnom pripade 4kB. a nasledne by sa mal ten subor presmerovat naspat na stranku z ktorej bol vyvolany.
4. No a niekde tu sa vygeneruje ta tretia premenna "pristup" s hodnotou "0", prisiel som na to v spravcovi cookie v prehliadaci. Ked sa to vymaze tak je vsetko ako ma byt.

Chyba sa neda vyvolat len tak, je to jedna z tych nestastnych chyb, ktore sa stanu nevedno za akych pricin, ale asi 1 krat z 20 tich. A aj to len po dlhsej nepritomnosti na stranke (mozno den)

Zatial dakujem v kazdom pripade
dnes sa mi to napriklad prihodilo velakrat a naposledy nemuselo byt splnene to, co som spominal s nepritomnostou na stranke, normalne som si kontroloval bezne linky a napadlo ma skontrolovat cookies a bolo to tam, opat ta ista chyba
prima a ted to zakladni, zdrojovy kod? Zrejme je chyba v tom
http://dobrezdravie.euweb.cz/cookie_maker.php
ktery neco generuje spatne

Tez je mozne, ze ti to tam dava nejaky program na disku, treba virus? Nebo prohlizec? Zkousel jsi to treba na jinem PC?
Ted jsem to treba zkousel, klikl na jedno Kupit a okno se mi nejak zhroutilo, zacyklilo, bo co, proste to nacitalo, nacitalo a nic. Coz opet svedci o nejakem problemu v tom php.
Co treba zkusit session misto cookies? cz.php.net/session
Ale v tom asi problem nebude. Spis v ostatnim kodu. Vsiml jsem si ve strance more smejdu jako pocitadla a dalsi veci, nechat jenom php/html. Zkusil bych to z te stranky zrusit. Je mozne, ze nektere z nich ti do cookies uklada pocet pristupu, to by vysvetlovalo promenou "pristup" A zrejme tim uklada pocet zobrazeni stranky.
=m.gotz=
Potvrdil bych péťovu domněnku, že cookie přístup ukládá nejspíš nějaké počítadlo - tuto cookie jsem dostal hned s prvním přístupem na stránku ;) A stránka se dál načítá úplně normálně, žádné problémy s přístupem jsem neměl :)
ano, ano, ze som na to neprisiel skor, bolo to cookie z pocitadla. Keby mal niekto podobny problem ako ja, bolo to z "pocitadlo.sk" Nic v zlom, ale to pocitadlo vadi inym cookies.

Dakujem, bol to pre mna skoro neriesitelny problem