Problém s mod_rewrite

Zdravím,
mám menší problém mod_rewrite. V souboru .htaccess mám tohle:

RewriteEngine On
RewriteRule ^(.*)\.html$ index.php?sekce=$1 [L,QSA]

a chci aby mi to z adresy např.: www.neco.wz.cz/novinky.html udelalo www.neco.wz.cz/sekce=novinky

a záhada je v tom, že mně to na localhostu i na jiném hostingu, ale placeném, jede bez problému. Jen na webuzdarma mě to vždycky při kliknutí na odkaz hodí na error 404..

Nevíte někdo prosím, jak to tady požadují, aby to fungovalo? Díky moc
<HTML>Zkus

RewriteRule ^(.*)\.html$ <strong style="background-color:white">/</strong>index.php?sekce=$1 [L,QSA]

Takto mi ten zápis funguje.

P.S. nepřijde ti hloupé, schválně nezobrazovat banner a ještě si k tomu zapnout větší prostor? Přidej banner nebo budu muset prostor zmenšit.</HTML>
Lomítko jsem už přidat zkoušel a bohužel nepomáhá..

Asi je to nedorozumění, jelikož jsem banner určitě schválně nemazal, na každé stránce je umístěn reklamní proužek. Já sem teď hodně upravoval, takže je možné, že byla nastavena relativní cesta na umístění banneru někam, kde už to neexistuje. Jak říkám, hodně jsem upravoval, tak mi to někam vypadlo. Nicméně se omlouvám a dám co co nejdřív do pořádku.
<HTML>Mně to takto funguje. Pokud to hází chybu 404, tak to znamená, že přesměrování jako takové funguje, ale přesměrovává se na neexistující soubor.

Teď mě napadá, když se tak dívám na ty tvoje soubory, že by to možná mělo být takto:
RewriteRule ^(.*)\.html$ /adresar-kde-je-index-umisten/index.php?sekce=$1 [L,QSA]

P.S. po změně nastavení vkládání reklamy (kterou vidím, že jsi udělal), je nutné soubor, kam se má reklama vložit, nahrát znovu.</HTML>
Když už se dělá takové přesměrování, nejlepší je použít jediný index.php v kořeni webu a na něj směrovat všechny dotazy. Jinak z toho časem vznikne guláš.
To Thalia:
Super, tak už to frčí, pomohlo tam připsat ten adresář, jak jsi psal. Díky moc!
Jinak soubor jsem aktualizoval a banner je tam.

To Kit:
Jasně, určitě je dobré použít jen jeden jediný index a taky to tak dělávám, tady jsem jen připravoval novou verzi webu a chtěl jsem ji někde v postraní vyzkoušet, tak proto to umístění do bočního adresáře ;).
<HTML>Za málo, za málo. Ale chlapa jsi ze mě za odměnu snad ani dělat nemusel :-).</HTML>