Hodnocení: vazka2b.unas.cz

zdarek tak skuste vycekovat tuto stranku a ohodnote to ak xcete
web: www.vazka2b.unas.cz
Není to nejhorší, ale na odkazu fšehochuť chybí kódování.

Petr
V mém prohlížeči je to úplně rozpadlé, takže se moc nepokochám :-(
A startovat kvůli tomu IE, na to jsem teď líná ;-)
Myslím, že by to nemuselo být špatné, ale ve Firefoxu(tm) se mi to drasticky roz*o, takže těžko říct. Spustit IE se bojím...
a f com to pozerate?
palo: V tomto:

http://sojkovec.wz.cz/vazka.png

Mluvi to za vse...
Mno, čili v mém IE 6.0.2800.1106.xpsp2.030422-1633 ;) bych to hodnotil takto:

Na omak:
- nějak blbne kódování v pravé dolní nabídce (linky)
- jsi si jist, že logo na tom sedí? určitě by šlo vymyslet něco trochu lepšího
- barvičky jsou fajn
- obrázkové nadpisy nepomáhají přístupnosti... já vím, dětičky, tak tedy barvičky :)))
- juknul jsem na diskuzi... ty dvakrát překódovaný znaky vypadají dost divně, viz příspěvek o typech ženy... určitě by sa to dalo spravit ;)

A jedem na pitevnu...
- parádička, doctype, title, dokonce i nějaké mety (možná by se daly přidat keywords nebo přinejmenším description), všechno na svém místě
- kód je celkem slušný, ale na konci je jakýsi pozapomenutý < /style > (aspoň teda na stránce fotky, ale u ostatních to bude asi stejné)
- bohužel, sémantika je jaksi v řiti, aspoň nadpis < h1 > by mohl někde být ;)

Ale jinak, paráda

A teď přijdeme k jinému patologovi, k Mozille Firebird - Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; cs-CZ; rv:1.5) Gecko/20031007 Firebird/0.7

No, tady už je to se vzhledem horší, na vině je samozřejmě jiný způsob výpočtu rozměrů (MSIE's box-model vs. Gecko's content-model), především šířky... doporučil bych
1) změnit doctype na html 4 strict (kvůli opeře)
2) použít podtržítkové hacky v css (opera se k tomu staví v závislosti na doctype)

Závěr: Celkem slušný, akorát to padá na optimalizaci pro jiné prohlížeče. Pacient zemřel klidnou a pokojnou smrtí, patrně pádem do propasti.
"2) použít podtržítkové hacky v css (opera se k tomu staví v závislosti na doctype)" - samozrejme toto byl tak trochu kec vedle, opera ignoruje css vklastnosti zacinajici podtrzitkem, ale v zavislosti na doctype pouzije bud IE's box-model nebo Gecko's content-model ;)