No space left on device

Asi vám do?el disk, proto?e tam mám sotva 5 MB.
sotva som si stihol vytvorit ucet a nakopirovat prvych par suborov (176KB)a -chybova hlaska No space left on device! moze to suvisiet s rychlostou uploadu?
Ne ne, WZ nejak dochazi misto na disku ... tedy, discich :)

Radek
Taky sem si vsim....proste je tu asi moc webu ...
že bychom nějaké smazali? :o)
No proc ne? :) ale me vynechte ;)....

dotazek, kterej mi to dela s tim... asi teda nejspis se zeptat miry, co? ;)...
..proc mi to pise ze nemam prava na overwrite?..docela me to stve kdyz musim pri aktualizaci soubor smazat a znova nahrat
2 lukasik: s tema pravama se to tady uz pred casem probiralo... jenze mira nema wokna, takze to nedokaze nasimulovat a hodil by se mu dobrovolnik, ktery by byl na icq a pomohl mu to odladit... je to chyba nova verze ftp serveru, ktera se na webzdarma nasazovala a postihlo to i ostatni web-hostingy, ktere ten server pouzivaji...
vlczaak: pred casem?? vzdyt to driv fungovalo??... jako jestli chce tak klidne, pondeli utery tu muzu sedet od rana do vecera
2 LukasK: no... uz dobre 3 tydny to nefunguje... obcas pomaha spustit kopirovani ve WinCmd v separatnim threadu... ale ani to nefunguje na 100%.
vlczaak: jasan...a delalo se i neco s mailem?? nefunguje mi posilani pres to :/
LukasK: to nevim... ja mail() zatim nepouzivam a admin taky nejsem ;o)
No ja cekam celou dobu ze se sem mira podiva ;)
no, kdyz uz se sem podiva, tak by mohl taky vysvetlit, jak je to s tou Quotas... onehda to zlobilo, takze se navysovala, i kdyz se pouze prepisoval soubor... pak to mira opravil, jenze kvota uz zustala tak jak je... takze mi to tedkonc ukazuje cca 8,5 MB z 50 MB, ale pritom muj web zabira necelou polovinu... chtelo by to prepocitat podle aktualniho stavu...
[root@zeus vlk]# du -sh
8.7M .

[root@zeus vlk]# find . | wc -l
1923

doufam, ze nevadi, ze vyzrazuji tolik informaci o Tvem uctu, jde o to, ze kazdy soubor zabira minimalne 4KB, takze i kdyby mel kazdy soubor jen 1B, tak na disku to bude 1923*4 = 7692kB
mira: ty ses genius... tim se to vysvetluje... je fakt, ze pouzivam velke mnozstvi "malych" souboru, ale doma mam myslim 512 B bloky na disku, takze ten rozdil vzhledem k 4 kB je znacny... takze jestli tomu spravne rozumim, tak limit je 50 MB nebo 12.500 souboru... uz mam skoro 2.000 tak to abych zacal brzdit :o)))
Mira: a me bys pls odpovedel?
aha, sorry, to jsem prehlednul

> dotazek, kterej mi to dela s tim... asi teda nejspis se zeptat miry, co? ;)...
> ..proc mi to pise ze nemam prava na overwrite?..docela me to stve kdyz
> musim pri aktualizaci soubor smazat a znova nahrat

ono se to tady uz resilo (a vlastne prubezne resi), priznavam, ze je v tomto nejaky problem mezi serverem a nekterymi klienty od nove verze ftp serveru

kde konkretne jsem zatim nevypatral, zkusim to poresit s novejsi verzi
zatim to pls zkuste obejit pres to nahravani na pozadi (sam sice nechapu, jaky by v tom mel byt rozdil, ale asi je)
diks miro...jo a kdybys potreboval online pomoc, tak se nejak ozvi..jak sem rek, vetsinou pondeli a utery mam volny celej den