Odhlašuje mně to

Nemohu se přopojit k serveru xxxx s uživatelem xxxx
Zkuste to znovu ...

Prosím, co dělat, když chci nahrávat soubory přímo na stránkách admin wz a toto mi to kažou chvilku píše a je nutné znovu se přihlásit.

PS. Nechci přes FTP.
=ahoj=
V tom případě mě napadá jen jedno: Modlit se, ať se to neodpojuje tak často :)

Mimochodem, mohl bys mi vysvětlit důvod "nechci FTP"? Jen tak úplně mimo- osobně - zajímalo by mne to.
___
Otázkou taky je, co znamená "každou chvilkou" - účet na wz má omezení na délku přihlášení bez žádného clicku (a nejsem si jistý, jestli se počítají clicky v admin.wz.cz). Zkusil bych tedy každých 10 minut v druhém panelu kliknout např. na "administrace". :)
Jednoduše proto, že FTP neumím nastavit ani já ani nikdo jiný okolo mne.
Odpověď na druhou otázku: Každou chvíli znamená, že: třeba nahraju obrázek. Chci nahrát další a už jsem z účtu venku. Nebo chci přejmenovat soubor třeba - zvolím přejmenovat, přepíšu, dám OK a už jsem venku z účtu a celé musím zopakovat. Pořád a při jakékoli činnosti...
Můžu se také zeptat, zda by to samovolné odhlašování šlo opravit? Stačí to opravit, prosím, neraďte mi jak na FTP, jen to prosím opravte s tím vyskakováním z účtu.
Zvláštní,..mne admin.wz.cz neodhlašuje. Zkus se třeba podívat na povolení ukládání cookies v prohlížeči. Případně pokud používáš Kerio(Sunbelt) firewall, tak ten někdy cookies bez upozornění maže atp..

S opravováním chyb v online rozhraní pro správu souborů ale spíš nepočítej - rozhodně to není prioritou. Toto "online udělátko" je bráno pouze jako případ krajní nouze (kdy například může traffic běžet jen na portu 80 nebo se na FTP z jiných důvodů nelze připojit..).

___
btw: Nastavit parametry FTP připojení zvládně 9leté dítě (ověřeno v praxi).

Ono opravit je někdy težší než vypadá.. hlavně, když ti, co mají opravovat nejsou autoři původního ;)
Freeze (dreamer.kvalitne.cz)
Aaaa, vidim, ze pan ma take zkusenosti s tim, ze musel upravovat a opravovat programy po druhych :)

ahoj (flachsovi.wz.cz)
Co mas za prohlizec? Mam zkusenosti, ze IE7 pri nastaveni automaticky spatne kesuje pro CMS Plone. Cili je mozne, ze to dela psi kusy i pro cookies. Mas povoleny JavaScript v prohlizeci?
Idealni prohlizec je treba Firefox, tam nemusis nic nastavovat v menu a funguje temer pro vsechny pripady dobre.
Stejný problém. Proto už jsem radši přešel na FTP. Prohlížečem to neni, dělá to jak IE, tk Mozila i Opera.
Já to taky dřív dávala přes to rozhraní a furt mě to odpojovalo... navíc se to muselo nahrávat soubor po souboru.. Ftýpko je mnohem lepší ;) a taky jsem se ho bála, ale znáš to, kdo se bojí nesmí do lesa, tak se taky odhodlej a nauč se to, určitě se ti pak bude pracovat mnohem snáz.
Hm, a on je nějaký rozdíl mezi FTP a Ftýpkem? :-)
=lama=
Zřejmě podobný, jako mezi stromem a B-stromem ;D
Řekl bych, že ještě o něco menší. Když totiž porovnám to, co mi roste na zahradě s NDS, tak mi to zas moc podobné nepřipadá.
for Alena: Jo, to znám. Nejdřív začneš s Wordem a správcem souborů na wz. Pak přejdeš na FTP a pomalu začneš upravovat (mizerné) HTML kódy, které dělá Word (nebo FrontPage, to je jedno). Pak začneš psát celý HTMl kód. Potom přidáš CSS, později se odvážíš zkusit i JavaScript, PHP a pod. Jde o zvyk.

for Ahoj: Nejlepší způsob je vážně přejít na FTP.