nova podoba webzdarma...

;-) me se to sice netyka, ale jestli klub.unas.cz je tvoje page, tak uplne ignorujes definovani rozmeru obrazku a to neni znamka precizniho kodovani... a udelat takovej vicefunkcni projekt jako webzdarma urcite nejake porodni komplikace prinasi - to neni jako delat homepage :) (to je jen imho)

m.s.
test
Az ti validator.w3.org ukaze min nez 100 chyb, tak se prijd zase pochlubit ;) ... dostal jsem se na 105 a prestalo me to bavit.
Predchozi zprava byla urcena Alfonsovi.
Sledge: validator.w3.org co to je?
To je takovy udelatko od W3Consortia, ktery ti kontroluje korektnost HTML kodu. Www stranky pise kazdej trouba, ale uz malokdo je pise spravne.
Aha:-) Co konkrétně je pod slovem správně?
Spravně znamená podle specifikaci.
Fatal error: Failed opening required 'UserData/aaa.php' (include_path='c:\php4\pear') in ... on line 22
Proč je include_path nastaveno na 'c:\php4\pear'
Když PHP je na G a root serveru pod apache\root?¨
Je to z mýho kompu
hi you and you and you. Specifikaci se teda neridim, jenom si davam bacha na veci typu <b><u>text</b></u>...
Hek !!!!!

Sotva jsem prisel z prakticke matury z PC(z ponekud zajimave- vypli proud, 2 hodiny nesel server a k tomu vsemu mi blbnul modul assembleru), prisla zprava, ze prej je uz nova verze webzdarma. Pripojim sa a jsem trochu mimo. Jina verze diskuze. Trvalo mi 15 minut nez jsem nasel svoje vytvory. A zrejme bude trvat dil, nez si zvyknu na tu novou.

Specifikace: Vse pisu tak jak se ma, i kdyz se nekdy objevi i to co se nema. Hlavne ze to funguje.

PS: Znate tu reklamu na Tix(nebo to byl Arial?) o malem klukovi co prisel dom a narikal "Musim se mooc ucit, mooc ucit". Tak to bude ted muj problem. Za tyden mam ustni maturu a musim se mooooooc ucit.

Takze se mejte a uvidime se snad za 1,2,3 tydny. Hi Tomik.
>Proč je include_path nastaveno na 'c:\php4\pear'
>Když PHP je na G a root serveru pod apache\root?

protoze neumis nainstalovat php :~) ja bych to asi nastavil na . a bude to hledat vzdy v aktualnim adresari.

m.s.
Mno dobrý již to mám:-)
No to je výborný že máš přehled, že mi patří právě tato stránka, i když jsem jsem její adresu do formuláře vůbec nevyplňoval.

S tema obrázkama máš asi pravdu - ignoruju jejich rozměry a asi je to chyba. Byl jsem zdechlej to tam psát, (a zvětšovat velikost skriptu,) když si to prohlížeč stejně vždycky sám detekne a pak zobrazí obrázky správně, i když to tam neni.

Mimochodem dnes jsou zase problémy s odezvou Vašeho serveru.

...jinak Vám přeju všechno nej k zítřejším narozeninám.
pokud mluvis ke me, pak jen upozorneni, ze nemam z provozem wz nic spolecneho - jsem obycejny uzivatel! o chybe ktera zpusobuje pretizeni jsem miru informoval, sand to brzo napravi.

hadej, jak jsem poznal tvou adresu ;~)))

m.s.
37 ms průměr při odesílání pingu na wz:o)
a to se ti jako zda moc :-)??
Nejméňe to zrovna není^_^.
tyjo a co bys chtel ??
Teď je průměr 11 ms:-))
hmmm, a jako co??
rek' bych, ze ping ti zavisi jenom na sirce kabelu (s krouzkem), ne??
a realna doba nacitani stranek treba na zatizeni serveru...