nova podoba webzdarma...

...takze podle tveho (Miro) navrhu pokracuji tady verejne... :)

>aha, to jsem nikdy nepouzil, podivam se na to...

ja jo, ale nekdy se i hodi aby jsi si odesilani mohl zase vypnout :) - ale to uz je moc kombinovane... i kdyz by asi stacilo do vetve prispet znova a jednoduse nezatrhnout check_box...

>spravne je @sub.dom.tld, bylo to jaksi rozsychronizovany...

...to je me jasne, ale dost lidi to pomate, proto na to upozornuji...

>ono je potreba tu schranku prvni vytvorit - v administraci... a cekat do 15min

...ale mezitim by to mohlo zatim psat neco srozumitelneho - treba ze musite schranku aktivovat a cekat 15minut...

jetse jsem si vsiml, ze se asi cookies nepredavaji mezi jednotlivejma forama, mozna i to by bylo vhodne (imho)...

m.s.
cookies: problem je v tom, ze wz je dostupne pod ruznymi jmeny, takze pokud to jednou ctes jako wz.cz a podruhe webzdarma.cz tak to nepracuje jak by melo, pokud vsechno pracuje spravne, nemelo by to hostname menit samovolne jestli mi rozumis (tj. nepreskakovat z jedne domeny na druhou)

mail: no vypustil jsem to za tu cenu, ze se ladit bude za provozu, na placenem hostingu bych si to nedovolil, tady to je jiny kafe, budte milosrdni, budu se to vsechno snazit behem dne doresit (to by bez vas tak dobre neslo, samotnemu by mi to trvalo jeste nekolik dni)

maily ve foru: neni lepsi udelalat zrcadlenou mailovou konferenci ?
pokud by nekteri prestali s prispevky typu '#$#$@#$ ??????? admine pomoc' tak by to treba mohlo fungovat ... i kdyz spis teda u nejake specializovanejsi konference
Vybrána doména, která není v nabídce. Hmmm ...
Vybrán neplatný název poddomény. Zadejte prosím řetězec složený pouze z písmen a číslic. Využít můžete i pomlčku, ale ne na první pozici.
Tak tohle jsem dostal jako odpověď na to, když jsem si registroval domenu a pak jsem měl kliknout na nějaký odkaz to byla na tom odkazu:-)
Admine, sorry ale taky musím kritizovat
1.) Po odeslání příspěvku musím číst své věci
2.)Nefunguje mail je prej připojeno moc uživatelů
3.)Php admin nefunguje "prej" nemám zaplí cookies, ale mám:o)
4.)Poté co odešlu příspěvek do fóra se mi to opět zobrazí struktorovaně, místo normálního nevím jak se to jmenuje (I když jsem si to již nastavil)
5.)That´s all snad ale asi tady toho bude více
Jo a jěště teď my chodí movinky na WZ:-)
Už asi 10 mail:o) Není nad to nemít jen jeden účet;)
>maily ve foru: neni lepsi udelalat zrcadlenou mailovou konferenci ?

...no prvne jsem se za to chtel take primluvit, ale vzhledem k tomu, ze se tady resi hodne veci furt dokola jak ve vyberove skole :) tak asi radeji snad ne... alespon ja uz denne beru asi 300emailu z jinych konfer a nekdy nemam cas to ani probrat... takhle si necham posilat jen tu vetev, do ktere jsem se zapojil a je to neco 'zajimaveho', ale nepotrebuji odebirat vse, na oco jsem odpovedel 'case sensitive!' ;~)

>no vypustil jsem to za tu cenu, ze se ladit bude za provozu, na placenem hostingu bych si to nedovolil...

...jasne, to je right. jen musis byt pripraven, ze se budem predbihat, kdo najde vice chyb :~))) znas 'bezneho' uzivatele - radeji nez funkcnost, testuji nefunkcnost :))) osobne znam hodne lidi, kteri program tak dlouho nuti delat veci, na ktere nebyl vubec vytvoren, az to nakonec nevydrzi a pak reknou 'to je blbost' ;~)

m.s.
Jo admine jak si tu vyřešil přihlášení? Přes mysql? jak?
Jo a chci svou doménu!!!! Ketrou jsem si zaregistroval jdu testovat mysql:-)
Admine já chci svou doménu!! Už dvě jsem si zaregsitrovsl, a ani jedna nefunguje:o) Vždy napíše toto:
Vybrána doména, která není v nabídce. Hmmm ...
Vybrán neplatný název poddomény. Zadejte prosím řetězec složený pouze z písmen a číslic. Využít můžete i pomlčku, ale ne na první pozici.
Je a už to op sobě nemusím číst:-) Díky
lukasiku, ty dneska nejdes do skoly?

m.s.
Ne:-). Vzhledem k tomu, že naše třída jela někam do háje a mě se nechtělo tak jsem zůstal doma zítra taky:-) To je život^_^.
takhle jsem se ja ve skole nemel :(

m.s.
Zdravím!
Vaše nově vygenerované heslo zní: "".

S pozdravem a přáním lepší paměti ;-)
WebZdarma.cz

Hezké;)
Jo admine a zdá se mi že se to fórum občas přepčítá v odpovědích:o) Ale asi to bude jenom kvůli keči. Jo tak všem co s oblibou poslocuháte za skupinu?
nebylo by dobry na dotazy k hudbe zalozit novej thread???

m.s.
Stjnejně je tohle spíše tak pokusný nový se založí až to bude celé jakžtakž funkční
jasne, ale melo by se dodrzovat, aby jsme se drzeli tematu... takze kdyz nadpis je nova podoba wz a ty se ptas na skupiny, je to dost OT! jestli chces testovat funkcnost, tak i tim, ze zakladas nove vetve. nebo je to slozite - kdyz tak rekni, ja ji klidne zacnu...

m.s.
Hele ale když si přečteš všechny příspěvky vystačili jsme si zatím jen já ty a admin;)
co to meni na situaci?
Že nás tu zatím moc není;)
Hele co znamená tohle?
Warning: get_cfg_var() has been disabled for security reasons. in /3w/wz.cz/p/pppppqqqqq/include/form.php on line 22

Jinak řečeno jakým příkazem to nahradit?
>Že nás tu zatím moc není;)

...bodejt by tu nekdo byl, kdyz podle predmetu neni poznat o co jde... navic tento dotaz co jsi dal bych spise smeroval do php fora...

znamena to, ze nemuzes cist configuracni promenne, protoze je to zakazane. na co ti to je? uz jsi zacal hledat branu do wz? ;~)

m.s.
Ne, zkoušel jsem nové mysql fórum
>>branu do wz?znamena to, ze nemuzes cist configuracni promenne, protoze je to zakazane. na co ti to je? uz jsi zacal hledat branu do wz? ;~)

Co je na tom tak nebezpečného?!
no v tvych rukach mozna nic ;~) ale informace zjistene z nastaveni mohou byt (i kdyz neprimo) nebezpecne... kdyz nic, zbytecne pokousi testovat a hledat skuliny ;~) nektere serveru ma treba phpinfo sice povolene, ale stejne zobrazuji neuplne nebo matouci informace.

m.s.
Tak dlouho Vám to trvalo a přitom je v tom tolik chyb. Myslím, že byste měli zaměstnat schopnějšího programátora. Třeba mě :-)