IMHO ???

Ja tenhle prispevek sem pisu, protoze tahle sekce se mi zda nejaka opustena :o) ... a uz delsi dobu mi vrta hlavou, co presna znamena ono IMHO ... uz v nekolika kontextech jsem to tu videl pouzit, ale nejak mi to dohromady nedava smysl :o)

Nebo jsem proste jen natvrdlej ???

Radek
In My Humble Opinion

... podle meho skromneho nazoru...

pri spravnem pouziti teto zkratky by to melo vyjadrovat neco, s cim nemusi zrovna vsichni souhlasit, ale je to tvuj nazor... nebo tak neco...

m.s.
Dik, zas jsem o neco chytrejsi :o) ... vypada to hezky, tak to asi prevzmu i do sveho "slovniku".

Radek
Radku kup si SMS mánie od Ivana Lukáše je fakt super je tam dost smailů a mimochodem taky všechny tadyty zkratky jako imho btw atd...
Diky za tip ... ja ale s tim kupovanim jeste nejakej cas pockam ... pro me to IMHO byl docela zajimavej rebus, ale bohuzel jsem to uz nevydrzel a vzdal se ... tak snad si na dalsich zkratkach zpravim naladu :o)

Radek
kdyz budes chtit nakou zkratku vysvetlit, dej vedet a nejak na to prijdem :) kupovat takovou knizku se mi zda zbytecne (vesmes to je vysvetlene na netu)... lepsi je investice do referencnich prirucek...

m.s.
Nemuzu nez souhlasit ... to ... "nejakej cas pockam" ... melo byt v hoooodne velkych uvozovkach :o)

Radek
Ikdyz tuhle si sestricka koupila nejakou knizecku se smailikama a byla to docela svanda :o)
jestli chces nejakej navod do zacatku, strycek google ti nabidne mezi spoustou dalsich treba:

http://www.tuxedo.org/~esr/jargon/html/entry/talk-mode.html

m.s.
Asi nejčastější... IMHO, BTW, OT... ;o)
Mno, ale nevím co je OT:o) Alespoň jsem se dozvěděl, co je to LOL;~)
OT = Off Topic = to je to, cim tady kdysi hojne prispival Master (ze uz by byl na prazdninach?) a lukasik ;~) tedy vsechno co nyni patri asi do pokecu...

m.s.
LOL - to je co? Pár zkratek mě napadlo, ale to se nedá zveřejňovat
Copak tě napadlo? Laughing out loud tedy hlasitý smích...
LOL je taky LOT OF LAUGH - hromada smíchu, nebo srandy kopec chcete-li ... OT je skutečně Of topic ... a dobry je znat ještě OC - of course - z cesty mimo téma ... a MMC ... mimochodem (BTW)
Ja jsem OT nikdy opakuji nikdy NEPOUZIL !!!! Ale jsem rad ze si na me obcas nekdo vzpomene :-) Aspon nejsem tak sam :-/
no OT jsi nepouzil... to je pravda, ale prispevku, ktere tak mohli byt oznaceny bylo od tebe dost ;-) dneska uz je na to tady forum, ale pokud zacnes delat ve foru o programovani o PHP anketu o oblibenosti rockove hudby, zaslouzi si to alespon oznaceni OT :)))

m.s.
A kdyby jenom OT ;~)

Radek
... nektery i LOL ;))
Nejprve musim zjistit skym si tu povidam, nez zacnu odpovidat na dotazy.. je to stejny jako kazdy rande...

proste: Čím dál tím stejně
všecno se opakuje
i když není den jako den

jdu na pivo