Kolik Vám je ???

>>mira: doufam, ze sem nebudou psat ti, co tohle tema odstartovali, ze uz jsou mezitim o rok a pul starsi :-)

a jejej. Já za to nemůžu, že tu ještě píšu. Master s tím začal:-)

Tomík.
Tak jsem koukal, že toto vlákno bude pravděpodobně hned po "další změna nastavení ftp" nejrušnější :-)
> kalba

ok, jsem pro... :-) ale ještě to potrvá, mám narozky až v květnu.
18
18
2Freya: Ale mohlo by byt, ale nevim jesli bych prisel, vy vsichni jste takovi ... velci, mne dnes bylo 14 a jsem prdola ;))
Freya: To musíš upřesnit, já chcu taky slavit! :-)

I když do Prahy cesta dlouhá je....

btw. Já mám taky nározky v květnu:-) Konkrétně 18.
Já mám narozky 13. - šťastné číslo ;-)

#lama >> vím, už od rána mi tvoje čtrnáctiny připomíná telefon, do kterého jsem si to datum předvídavě uložila. Takže přeju všechno nejlepší, hodně úspěchů s c++ a dobré nápady ve webdesignu :-)
#lama : Nic si z toho nedělej, skoro každému bylo jednou 14...
Zanedlouho ti bude 15,16,17,18.. a z prcka se stane dospělák, ale není moc o co stát...:-)

Jinak samozřejmě gratuluji...

Hepy bérzdéj tůjů atd.
FENK JU ;))
2Freya: Cpp se asi zacnu ucit, ale este sem vlezl jeden prcek, Delphi ;)) takze uvidime, zitra jedu do Luxoru a tak hodku dve obetuji ;)
13...to jsem asi nejmladší,že?
Myslim ze ne ...
Mi je 13, za čtyři mesíce 14. Nové písíčko mám cca 2,5 roky (intel pentium 4 1700mhz, 200gb hdd, 768mb ram) a na něm jsem už asi rok a půl dělám weby. Předtím jsem faral asi od čtyř let hry typu prince of persia, raptor etc. Pak jsem začal studovat malování atd, však to znáte. Weby jsem začínal dělat ve frontpage a teď jsem na notepadu. Umím JavaScript, HTML (dobře) a pasivněji css. Učím se php. Další věc, kterou dělám, je editace GTA3 a ViceCity, ale VC má horší engine, tak spíš ta trojka. Umím makat (jestli se to tak dá říct) v Zmodeleru a ovládám klasické věci, jako je IMG tool, txd tool, gxt tool, troku dělám úpravy (ale fakt jenom trošku) main.scm, samozřejmě, že zvládám dokonale úpravy handling.cfg, default.ide a carcols.dat. Pro neznalé: Zaměňuji ve hře auta, vkládám nové, upravuji město, textury, lidi, semafory, modeluju auta atd.... je toho hodně.

>neil
No, me bude za par 19, a porad jeste umim uplny h*o :)
me uz je devatenact a par a co se vlezu, tak si taky pripadam jak strasna lama ;)

jinak -> grafik (k smichu), javascript (davno zapomenut), php (forever in love, obstojny), mysql (jen tolik, kolik akt. potrbuji), html (dobre), css (dobre)... no a naky tretky kolem :)
<HTML><i>Freya: udelame virtualni webovou oslavu?</i>

a piti si mam platit sam???
neexistuje!!!

Freya domluv hospodu kde toci budvar a priprav stoly pro 80 000 hostu!
rad se budu ucatnit..</HTML>
Já jsem teď nedávno slavil 20. První PC jsem dostal v 16 a internet aktivně používám teprv půl roku. Zdá se mi že jsem tak trochu opožděnej. Kdysy jsem dělal do Delphi, ale maturita ho zabila, tak jsem se před pár měsíci začal učit tvorbu webových stránek. HTML a CSS je easy ale na PHP už si snad pořídim nějakou tu knihu.
Sojkovec: Nač ta falešná skromnost, Zdenku? :-)

Freya: Jen tak mimochodem, můžu teda s tou oslavou narozenin počítat, ať se mám na co těšit:-) ?


Teď jsem si všiml, že jsem tu vlastně ještě během toho roku a půl nenapsal kolik mi je.

Nuže, je mi 24. S počítačem jsem začal dělat asi ve 12 letech. 1.počítač byl Atari 800 xl, 2. byl 486sx 33, 3.byl 486 dx2 80, 3. byl Amd K5 90, 4. byl Cyrix mx 200 a 5. a současný je AMD Duroň 756.... Jinak php neumím, javascript neumím, mysql neumím, html docela umím a css taky vcelku zvládám...
Master: 80 000 hostů? Chápu, že rezerva je dobrá věc ale 80 000 míst? Co Takhle Strahov?

BTW: Nic proti Budvaru ale Ostravar je Ostravar :-)
>> Sojkovec: Nač ta falešná skromnost, Zdenku? :-)

Ja nejsem Zdenek :)
Sojkovec: ;-) Já vím, to byla parafráze na Cimrmana (viz.Ztráta třídní knihy)
má to jeden drobný háček: nevím o žádné hospodě pro 80.000 hostů ;-)

Asi takhle... neplánuju žádnou velkou záležitost, dokonce ani pronajímání Strahova. Čeká mě rodinná oslava, jeden večer v knajpě u školy (konečně budu moct v klidu ukázat občanku :-)) a jedna nechutná víkendová kalba u kamaráda na chatě. Nevím, jak bych ustála čtyři akce :-/

Ale nedávno se tu někdo zmiňoval o pražském srazu osazenstva tohohle fóra. Tam bych docela šla... hodlá se někdo zúčastnit? :-)
No ja bych sel, kdyby slo cele dobre osazenstvo, ale pod jednou podminkou:
Bude se to konat na Vaclavaku pod konem ;)))
Tak co, neříkejte, že od 1. dubna nemá WZ žádný přírůstky ?
To záleží jak to myslíš ;-)