Kolik Vám je ???

300. :D
to ti muze bejt jeedno
Hehe to já sem včera slavila narozky, mazec:) Zajímavej thread, celej sem ho zatím nečetla, ale třeba se k tomu dostanu:) No a k tématu - je mi 17, k počítači jsem poprvé usedla asi v 11 a největším zážitkem byly hry na Win 3.11 a Paintbrush:) K HTML jsem se dostala poprvé asi před 4 rokama, už ani nevím jak a proč... ale začalo mě to bavit:) Asi po půl roce jsem se bohužel přestala zdokonalovat a byla maximálně spokojená s tím, že splácám stránku s textem, několika odkazy a spoustou animovaných gifů:) Ke konci roku 2002 jsem se k tvorbě stránek opět vrátila a objevila zázrak tehdejší doby - frejmy. Ty mi zase stačily ke štěstí asi rok a půl:) No a letos před prádninama jsem tak nějak postřehla, že dnešní web potřebuje něco úplně jiného. Začala jsem se učit XHTML a CSS a chystám se na PHP - a jsem si jistá, že tentokrát mi nadšení vydrží a že už se nové věci učit nepřestanu:)
Elis> hodne stesti k narozeninam, mel sem pro tebe 24 karatovy naramek ale nekdome ho slohl, takze ti jenom preju :)
Pat: Jee děkuju:) to je milé:)
:}
46, takže vás mladší těžko doženu. A navíc jsem konzervativní až hrůza. Takže umím s ruční děrovačkou, ale s phpkem je to horší :-)
Zdnek: Jo, děrovačku jsem taky zkoušel, ale už jenom jako přežitou. Děrný štítek se dal použít jako médium na víc jak 90 znaků, když se na něj psalo perem. ;-)
Oprava. Už je mi 23.

Tomík.
A kurňa. Já už fakt trpím Alzheimerovou chorobou. Míra mně asi zabije :)
Ještě jsem nečetl vše, ale asi vedu - 55,
jinak, PC asi 4 roky, první stránka asi před třemi roky - pořád se učím, ale jde to ztuha
- před tím jsem měl taky židli, ale místo klávesnice několik ocelových pák a pedálů :(
TAk to se musím přidat :-) A za rok nebo dva se sem kouknu, jak jsem zestárnul a pokročil v učení ;-))))

- první kontakt s něčím jako je počítač jsem měl někdy snad před desátým rokem života, bylo to Atari 800XE, 2 joysticky, kazetová mechanika, a barevná telka....ještě si pomatuju ten okamžik kdy jsem ho poprvé viděl....hrát jsem hlavně hry, a taky jsme s tátou dělali zvuky k Qbasiku, toť asi vše.... (to Atárko mám tady doma ve skříni, funguje, jen joysticky už nejsou....)

- pak mám nějak okno, jen vím že někdy okolo 12 jsem se poprvé setkal s PC jako takovým, tuším že to byla 286, a už ani nevím kde to bylo....hlavně jsem hrál, začínal jsem jako asi skoro každý hrou Prince of Persia, postupně poznával PC, Wokňousy, ale hlavně jsem pořád hrál, buď u táty v práci nebo u kamarádů....

- na základce trošku programování, nějaké kurzy i mimo školu, ale všechno to rozežrala skleróza, takže z toho nic nezbylo....:-(

-na střední jsem chtěl na nějaký počítačový obor, ale tehdy na ně byl zrovna hroznej nával, nedostal jsem se, tak to jistilo elektro - silno, slabo i strojařina, ale láska ke kompům přetrvává....

- někdy v 16, 17 jsem dostal notebook, 486DX4, 8MB RAM, 4MB video paměti, 500MB HDD, FDD, barevé LCD 14", zase jenom hry, jen minimum programování, asi po roce se podělalo napíjení, tak jsem ho uložil do skříně, a o pár let jsem ho prodal kamarádovi za 500,- - on si ho opravil a dodnes funguje :-)
Ten noťas taťka původně kupoval za 70.000,- tehdy to byla horká novinka ;-)

-v mých 20ti letech na Vánoce (byl jsem zrovna ve čtvrťáku a čekal na maturu) jsem se konečně dočkal vlastního PC, vlastnoručně si ho postavil a byl jsem v sedmém nebi - ale pořád jen hraní, nic užitečnýho, dial-up, a maximálně tak prolejzání stránek.....

-po maturitě nástup na PB VOŠ v Holešovicích (jsem z Prahy, konkrétně Praha 4 - Kunratice), obor Výpočetní technika a ekonomika, tady jsem poprvé přičichl k tvorběstránek, začalo mě to bavit, ale zatím žádná velká tvorba, jen dělání příkladů ve škole....ale kupoval jsem knížky, a sosal vědomosti.....na konci těchto velkých prázdnin (přesně konec Srpna 2004), jsem začal dělat stránky, hrozně mě to chytlo, ač výsledek v žádném případě neodpovídá vloženému úsilí...

-teď to trošku pohaslo, málo času, hodně problémů v osobním životě (ženský hrozně zlobí), takže dělám velké prd, a cítím jak zapomínám i to málo co jsem se naučil.....

- teĎ momentálně 22, mám tendence se učit (to znamená že se to neučím, jen o tom mluvím ;o) ) (X)HTML, CSS, PHP+MySQL, Flash, Java Script, CInemu 4D, Mayu, a 3D Maxe, od většiny umím jen naprosté minimum, od zbytku vůbec nic.......:-(
TeĎ mám od konce Srpna místo dial-upu ADSL, takže pořád jen ICQ, hraní on-line, a trošku off-line (ale pořád hraju o dost míň než dřív), na stránky skoro nešáhnu....:-(
Sečteno a apodtrženo, jsem lama lamovatá ;-)
Hm to je zajímavej příběh . . . :-)
Jojo...akorát nevím jestli pohádka nebo horor ;o)
Pohádky se od horrorů liší pouze tím, že jsou zařazeny v knížkách s názvem pohádky. Tuším, že za to dělení může Erben s Němcovou...
Zdeněk: lol
To je stara tisickrat omylana pravda, morbidnost nekterych pohadek je vskutku zarezejici, ale proc ne, kdyz je to pekne podano a hodni dycky vyhrajou :)
Ypkis: JJ, kéž yb to tak bylo i ve skutečnosti :-( Narážím na to co sde děje ve světě, kde spíš většinou vítězí to zlo :-(
Navíc dobro a zlo jsou pojmy relativní, což vám potvrdí (i když neuzná) kdejaký fundamentalista. Uznal by to leda fundamentalista liberální. Těch neni moc, co?
Cože?
me je 12
mam to napsany i na www.hollyho-blok.wz.cz
Mě je 13
13,643542
A to mne je presne tolik, kolik mi je. Jo, a jeste je zajimavy, ze jsem se narodil presne na den mejch narozenin...