Kolik Vám je ???

sojkovec: to mas blbe, ja oslavujem 2 krat - na narodeniny a den narodenia :)
No, ma to nekdo stesti... :-)
Mě je skoro 18.
Počítač mám od mala, ale donedávna jsem jen mařil čas hraním her. Asi tři měsíce se snažím dělat stránky. Nejřív FP, pak HTML,CSS a teď se chystám hloub proniknout do PHP a JS.
Já mám dneska narozky, tak jsem si říkal, že bych sem mohl napsat... Je mi 14. První řádku HTML jsem napsal v devíti letech (no rozhodně to nebylo něco úchvatného, ani jsem nevěděl, co to je abs. a relativní adresa, takže po přechodu na jiný systém to jaksi přestalo chodit). To "pravé ořechové" začlo asi před dvěma rokama... Začal jsem dělat PHP&MySQL a zároveň Delphi. Teď už "pracuju" (nezisk. org.) v jednom vývojovém týmu 3d enginu (v C++)...
to Bori: a děláš taky někdy něco jinýho? Myslim třeba sport?
<HTML>Klikani na mys je taky sport</HTML>
Jo a hodně rozšířenej . . .
"Autor: Tonya (---.myto.cz)"--- ano! myto je zpet!
No mne je 14, stale...
heh schvalne si vyhledejte spojeni "me je" v tomhle threadu
Pat: 33x včetně několikrát se opakujícího nadpisu a tvého příspěvku, no fuj ;)

#lama: Jak jsem to mohl přehlédnout! Mýto! Mýto! My chceme více Mýta! xD
Tak ja mám 14 :)
15
vzheledem k tomu ze tenhle thread je uz dva roky stary, tak bych poprosil moderatory, aby v kazdem prispevku upravily rok o jeden, pripadne dva nahoru. a to hezky rucne. prece de o kvalitu tohoto fora :-)
no jak vás tady pozoruji, tak já mám 10 let a když byl test národa v paměti, tak jsem měl 83 paměťový kvocient.
Není paměťový kvocient číslo od 0 do 1?
ach jo. woodoo byla z woodu, proč bych lhal :-)))
Mě je 12 let a internetové stránky jsem začal dělat před rokem (ve Front pagi)
hele Alexandře, proč si to vytáhnul?

(btw, pokud sem to sem nepsal, tak mi je skoro 13náct;) a webky (už jako líp, v Dreamweaveru (kvůli PéHáPku) asi před 5ti měsícema:))
Ten thread jsme mu tuším poradili já s MzM ;-)

Jé to je ale starý, já tu jsem ještě pod jiným jménem hihi :-D
Mládnu! Mládnu! Už je mi 8,5! :-D
wow
Radeji mlcim.

PS: Pro neznale, at si projdou tento thread a uvidi proc :)
tyjo, tady to už má skoro 3,5 roku!
Marku co si to vytáhl za kostlivce! Akorát mi to připomnělo, že je mi zas o rok víc...
Houby... (-;