Kolik Vám je ???

Tyjo, tady je. :-D našel, našel. :-D
Jo, i tady: furt je mi 9.
<HTML>Marku, Marku :-D
A kdepak furt, naopak, stárneš!

>>Datum: 07. 02. 2006 07:43
>>Mládnu! Mládnu! Už je mi 8,5! :-D</HTML>
to bylo dočasné omládnutí.... to se nepočítá.. :-)
Lidi sorry. Mira na mne miri pistoli. Takze toto je ASI posledni prispevek od mne ;)
Je mi 25.

Hele jsou tu jeste stari znami? Nekteri jeste jo, ale kdo vsechno. Pamet uz tak neslouzi. No jo starnu.
hej tak toto je solidní topic :D :D :D
sem si říkal, co to... 3 dny sem se semka na fórum nedíval, a že by tu vyrostlo 350 příspěvků? pak sem si všiml data ;-)
Někteří kostlivci jsou prostě nádherní. :-D
Ja mám PC od 3 rokov a teraz mám 11
tyjo, me, kdyz bylo 11, tak jeste nebyl ani ZX 81, tak max IBM 370.. :-)
15
14
19 :-)
Nechci se chlubit, ale asi tady nebude moc lidí, kterejm je 13 a ovládaj html, css, php, dělaj s MySQL a programujou 3D hry co?
Neboj, jsou tu a dělaj to k hovnu jako Ty. Z grafiky je mě mdlo, kód no coment, ale neboj, je Vás víc...
Peking, tak možné je všechno. Děláš DirectX nebo OpenGL, nebo vlastní sw engine? V tomhle věku jsem raději lozil po stromech. I dneska si myslím, že je to lepší činnost jak programování 3D her.
Heh, koukám, dneska je mi fyzicky 12807.
Mě je 16
Mě je 17. S PC sem začínal asik od 11, ale moji prvni masinu jsem měl v 13. S internetem sem začal v 15..
Je mi 9. S PC jsem začínal asi tak v 19-ti, první mašinu jsem měl asi tak 25-ti (486SX na 25MHz!) a s internetem jsem začal asi tak ve 20-ti. To byl akorát Mosaic, a na celém světě asi tak 100 stránek... ;-) Ale talk byl úžasný. Win ještě nebyly použitelné. Tuším, že tenkrát byla novinkou jejich verze 3.
<HTML>Marku, ty tohle téma nenecháš jen tak snadno zapadnout co? :-D Nejspíš chceš být autorem čtyřstého příspěvku ;-)

Ale abych nebyla OT, tak já jsem o 3,5 roku starší než když jsem do tohoto tématu psala poprvé :-)</HTML>
Jakožto vlajková loď všech příspěvků přece nebude někde u dna...
Sorry decka, ale ja su tu nejstarsi ;)

Autor: Tomík (tom.czweb.org)
Datum: 31. 08. 2002 16:36

Mira se kamsi ztratil, takze muzu prozatim jeste psat. Puvodni navrh (Mira miri na mimi zady) se nekonal, netrefil se ;)
<HTML>2Marek: tak to každopádně :-)

2Tomík: no někdo to břemeno holt nést musí :-D Koukám, že jsi skoro jediný z roku raz dva (tedy 2002), kdo sem pravidelně chodí ;-)</HTML>
Myslíte, že když se ožením, tak zestárnu?
<HTML>Myslíte, že sem někdy napíše někdo jiný než Marek? :-D

2MzM: já se sice oženit nemůžu :-), ale jakožto vdaná ti můžu říct, že se cítím spíš mladší ;-) BTW ty se chceš ženit? Že ses nepochlubil? ;-)</HTML>
..hmm, tak nic. Furt 9....
Thalia: "Myslíte, že sem někdy napíše někdo jiný než Marek? :-D"
Já bych řekl že ne ... [rejp]nikdo jinej tady není takovej dětina[/rejp] :)

MzM: a která pak ti padla do oka? Schválně: není to náhodou sousdovic Anička? Má nádherný copánky, viď? =D
Btw, pokud jo, tak na ni zapomeň, na tu si brousim zuby já ;)