Kolik Vám je ???

<HTML>>>..hmm, tak nic. Furt 9....
Tobě už holt nic nepomůže :-)</HTML>
Tom, pozdě, 16-tého byla svatba.... i když, to není tělesná vada, co? :-D
<HTML>Marku, tak mě napadlo, že kdybyste bývali mohli s tou svatbou 14 dnů počkat, tak jsme mohli mít stejné datum :-)
A ještě mě taky napadlo, že jednou budeš muset začít stárnout nebo jinak tvoji potomci budou jednou starší než ty. Abys je pak zvládl ;-)

Haló, nechcete sem napsat i někdo jiný? :-D</HTML>
Tož co mam ako řéct. Furt su stejně stár. Škoda, že se nepočítám mezi "někdo jiný".
Jinak počkejte do 29.8. Budeme slavit. Tak to potem rozjedem.
<HTML>No jo, fakt! Za chvíli za námi bude první pětiletka :-D to to ale letí...</HTML>
Ahoj! Sice už sem nechodím, ale mějte se krásně, jako kdybych sem ještě chodil...
Tyjo, tak ani po porodu to nevypadá na nějaké stárnutí...
(ti kdo neví o co jde, tak "furt 9")
9
<HTML>...o den víc než včera.</HTML>
Stárnu, i když pomalu ;)
No,...ja som pri pocitaci uz veela rokov..teraz mam 15 a na pocitaci a na nete som jak doma ,...preco JAK....?! :D
V patnácti na počítači jak doma? :-( Co sport? To je lepší jak celý net a počítače dohromady.
...
btw furt 9.
Ahojky, me je 18 a s komplem jsem se szila asi pred 9 lety. V dnesni dobe pracuju na svem 5. webu...
Tak já také přispěju do tohodle skromného vlákna malou pohádkou o sobě :)

kompl mám asi od 13ti, a to byl tehdy stroj - pentium 133 16Mb RAM, 1Gb HDD, jely na tom skvělý pařby jako warcraft 2, duke nukem3d, diablo 1, blood... :D

jinak první stránky jsem vytvořil před 2ma lety, a pro pobavení se můžete podívat: http://mike.webzdarma.cz/files/05-04-07/_cz_invex.html (našel jsem starou zálohu, první verze stránek, co byla tady na WZ - to je, co? to nemáte :) (myslím 2 roky starý zálohy) ale teď už mi to myslím jde trochu líp :)

» ale musím reagovat na Marka a na sport - u mě sport vypadá asi tak, že jdu na 7 na trenál za 2 hodiny ze sebe vypotím duši, a pak to jdem spláchnout jedním, dvěma... atd. škopkama :)

a kolik mi je? strejda google poradí, je to přece jednoduché ;-)
google => Mike (djchemo.wz.cz) věk

ale už je mě nějak moc, bych měl taky omládnout... jenže bohužel, chtělo by to i vzhledem, ne jen chováním
<HTML>>>to je, co? to nemáte :) (myslím 2 roky starý zálohy)
Ale máme, ale máme :-D
A ano, pokrok tam vidět je, třeba místo "Něco o mě" už je správně "Něco o mně" ;-)

A k tématu: pozor, změna! ... mládnu :-D</HTML>
Mike: "...bych měl taky omládnout... jenže bohužel, chtělo by to i vzhledem, ne jen chováním" tak pokud se chceš vrátit do dob, kdy ses ještě počůrával, tak to nemusíš mládnout. Počkej, až ti bude tak 70let a přijde to zpět ;D

"musím reagovat na Marka a na sport" Jj, taky si přihodím: doby kdy jsem se chodil nechat dobrovolně zmrzačit na fotbalový hřiště jsou ty tam ... teď mám lepší adrenalinovej sport - vytáhnout mladou na kole do přírody a dostat nás oba živý a zdravý zpět domů (tréning je proti tomu nic =).

No a s těma pekelnejma krámama jsem začínal ... no tak to už vážně nevím :) ale vím, že to byl Didactic a hry se do něj cpaly přes magneťák na audiokazetách...
... a postupně jsem od tohohle super stroje přešel přes Pentium 100MHz -> Celeron 500MHz -> Athlon 1GHz -> Celeron 1,3GHz -> P4 2,4GHz.

Jinak věkově čním kousek na Mika ;)
...jj začátky, to bylo... ééé něco jako Z80 4MHz, kazeťák.... šupa. :-D
>>to je, co? to nemáte :) (myslím 2 roky starý zálohy)
A co takhle 6 let starou zalohu ;-D Moje absolutne prvni stranky. Akorat si za boha nemohu vzpomenout, kam jsem vyhodil to CDcko. Na mem webu muzete najit nahledy puvodnich podob. Az na tu moji prvotinu. A to tehdy jeste nebylo zadne CSS ani XHTML a PHPcko bylo teprve na rozkvetu.
» Thalia
"A ano, pokrok tam vidět je, třeba místo "Něco o mě" už je správně "Něco o mně" ;-)"
no jo, no - validní čeština je mnohdy důležitější, než třeba validní kód :)

» Tom
"Počkej, až ti bude tak 70let a přijde to zpět "
no řeks to na plnou hubu - ale zas takhle moc ne ;-) ale třeba gympl bych klidně zopáknul :) den, kdy sem šel poprvé legálně na škopek, nebo první silvestr pryč, a tak :-) prostě si oživit vzpomínky

» Tomík
pokud ten první obrázek, co máš v sekci "o tomto webu" byla první verze tvých stránek, tak to je hodně solidní :D (teda až na ten kus vyfocený 404ky namísto banneru) ...

ale asi si z vás vezmu příklad, a začnu taky mládnout

PS.: takovýty komply / kazeťáky si ještě taky trochu pamatuju... sem na tom hrával nějaký lyžování, a mělo to skvělou funkci, že sis to mohl pak vytisknout!
2Mike: Dik. Ten prvni obrazek je az druha verze. Jak jsem uz rikal. Moji prvotinu jsem kamsi zahodil a nemuzu ji najit. Ale byla to proste zacatecnicka podoba - pismo Comic sans, ramy, neoptimalizovane obrazky.
V soucasne dobe dodelavam revolucni design, takze do te doby snad svoji prvotinu najdu. At je za tech 6 let videt ta obrovska zmena ;)
BTW: Ta 404cka misto banneru se tam jen tak nahodne zobrazila. To jsem zprovoznil puvodni verze a pak jej jen printscreenul. Proto si taky vsimnete ponekud novejsiho data v "Dnes je .." ;)

No ale abych neodbocil od tematu, tak furt stejne. Snazim se mladnout, ale nejak to nejde. Tak starnu :(
4
3
2
Tramtadaaaaaaaaaa

400sty prispevek na svete!

Preji hodne zdaru. A aspon dalsi 400stovku.