Kolik Vám je ???

<HTML>Mike (djchemo) musim pochvalit tvuj web... od predchozi verze (ted uz ji muzeme rikat pasvil :) je tahle vyborna</HTML>
Tomík: teda že se nestydíš, takhle se uměle prospamovat až ke 400. příspěvku ;)
Jinak už se těším na tvůj revoluční design. Nějak mi v poslední době došly nápady, tak potřebuju inspiraci. =D

Mike: "ale asi si z vás vezmu příklad, a začnu taky mládnout"
Pamatuj, že správnej chlap má bzůstat děckem napořád =)

Já svou prvotinu bohužel nemám, přišel jsem o ní spolu s 40Gb diskem (mám ho pořád doma), základní deskou a zvukovkou svého prvního (použitelného) PC... :(
Ale jinak jste o nic nepřišli programuju pořád stejně blbě ;)
...nóó, s kolegou vzpomínáme skoro každý týden cca ve středu v 17h na souřadnicích 49° 12' 39.37" N, 16° 35' 39.95" E
<HTML>Na dovolené, hoši (bohužel žádná děvčata), nešlo jinak než mládnout :-D ale Marku, některou tu středu si jistě vyšetřím ;-)

P.S.: je mi sedm!</HTML>
ja mam 16 rokov a robim to uz 1mesiac
» Richard:
díky, no snazil jsem se :)

ale jinak musim souhlasit, letní sluníčko má blahodárný vliv na mládnutí :))
Mě 9,
Michalce 7/53
Měj je 15 a programuju tak 2 roky;-)
Ach...

Po asi pul roce jsem otevrel forum. Po asi 1 a pul roku jsem napsal do fora. (Premistil jsem se jiz jinam, ke konkurenci.. Hlavne kvuli mistu, tehdejsich 50MB bylo pro me malo, a v ty dobe byla konkurence bezvpadkova a rychla. Ted je take.)

Nyni mi poooomalinku tahne na 15. A co se za tu dobu co jsem tu nedal udalo? No, spousta veci (-: . At uz v ramci Internetu nebo i mimo.
Ale o tom nekdy jindy a nekde jinde (ICQ, Jabber, na mailu vas odkazu na ICQ/Jabber) (-;

{zamackavam slzu nostalgie}
nostalgie a 15 let, to mi nějak nejde dohromady.
"Nostalgie" používají starci

MzM, 9 let.
já zájm., 2. mě i mne, 3. mně i mi, 4. mě i mne, 6. mně, 7. mnou
...no jo, fakt tam má být "mně" tyjo, zase jsem kousek chytřejší...
..a tak v devíti... to za není takový nedostatek (že jsem to nevěděl)
<HTML>Jen pozor, Marku, abys nakonec nebyl chytřejší než páťák :-) což já teda rozhodně nejsem a mám pocit, že některé věci jsem nevěděla ani jako páťák =-O holt časy se mění...</HTML>
...tak některé věci jsou dobré akorát jako tréning mozku. Jinak jsou naprosto nepoužitelné (pokud nepočítám potróblé soutěže).
<HTML>Jak krásný je ten jazyk český, že? potróblé :-) to taky říkám :-D

BTW k tématu - dnes jdu na narozeninovou párty, ale naštěstí ne na svoji :-D tu totiž jako obvykle "zapomenu" uspořádat :-) Vy snad nevíte, že je mi stále 17?</HTML>
<HTML>Tak nevím, ale asi už dlouho na žádnou párty nepůjdu...</HTML>
Kocovina?
<HTML>2milster: tebe jsem tu už dlouho neviděla :-) (a i ty piškvorky jsem dlouho nehrála). Ne, jen dlouho žádná nebude :-D MMM kolik že ti je? ;-)</HTML>
Taky už jsem tu dlouho předlouho nebyl. :) Že si ještě pamatuješ!
Tý jo, piškvorkám už je přes dva roky... To to letí... Když jsem je zprovoznil, bylo mi necelých patnáct - teď je mi sedmnáct.
<HTML>Tak teď jsem se málem urazila! :-) Já mám náhodou ve svých 17ti letech paměť přímo fenomenální :-D</HTML>
Tobě je sedmnáct?! Já si tě vždycky představoval jako tak třicetiletou! :D
<HTML>Cože?! TŘI-CET?! Toho se snad ani nedožiju ne? Se zeptej Marka, ten mě zná ;-) :-D</HTML>
Tak jak se to má, Marku?
;)
mam 16 a toto je moj prvy web :-))
Uff... Mně ty kalby taky asi úplně nesvědčí... (-:
milster, no, když říká, že je jí 17, tak asi jo. :-) Odhadovat věk ze vzhledu, to byla vždycky moje slabá stránka, zvládám to přibližně do jednoho roku věku jedince. Pak už jsem docela vedle.
Taky co chceš, je mi 9.