Kolik Vám je ???

a to já taky (zdravíme Prahu) :o))
A to já ne ,ja z Nový Vsi nad Popelkou.Byly ste aspoň pod vodou? :o) Já ne.
aaa jeee, tady nekoho neucili, ze z nestesti se sranda nedela....
aha, vlastne David, tak to je OK. Zacinam ignorovat....ted
Kladno ... to je to mesto :o) ... nastesti, vysoky pece uz tu omamne nevonej :o)

Radek
OK tak nic noveho :)
Take Brno a 21 a u pocitace snad od malicka :-)))
18 - nekdy mam pocit ze sem vysledkem spojeni moji matky a pocitace:)) - QBasic, VisualBasic(bleeeeeee), C, C++, PHP (html, CSS, xml, SQL). ted asi tak nejvic C na linuxu a PHP
Tata Paskal, mama Java, kmotricek Lisp ... tak jsem zvedavej, co z toho vyleze :o)

Radek
Cau Jirko,
nic si z toho nedelej - mne je taky 25 a taky teprv zacinam.
No uvidime kam se dohrabem :-)
Tak je tady Jirik, Jirka a Jura...
to su s toho uplne na hlavu...
:~E (<- tento smajlik by mel bejt mentos...)
at zije praha, mesto stovezate moje rodne & soucasne etc...
BRNOOOOOOO
uz mate vyasfaltovanou naves, tam v brne :-) ?

(prosim, nekamenujte me, ja to tak nemyslim :-)) )
Vsak mi vime ale kamen si to zaslouzi ...
To JKT:
che che,
to se ti teda povedlo, ses prece z "velkomesta", tak bys mohl vymyslet neco novyho. Ja toho znam plno. Ale neposmivam se treba, ze Praha ma jako jedina na svete podvodni metro...
No a mě je 2001, ale už jen necelý 2 měsíce, těšim se na narozeniny :) Ale wml, htm, html, xml, javascript, VBscript, PHP, SQL apd. se učim teprv půl roku :o) Ježíšek
18 - s pocitacem se snad narodil, ale dlouhou dobu jsem ztrácel čas jen hraním her . S HTML jsem začal tak před rokem. Teď začínám s PHP a samozřejmě ve škole trčím na Pascalu.
2 jura:
mno, nemyslim, ze jako jedina na svete, mimochodem, nam v praze tece mestem takova reka, vltava se menuje, vis, a deli nam to mesto na takovy dve pulky (kupodivu :-) ), mno a to metro samozrejme vede pod vltavou, a tak tam sou pode dnem takovy tunely, vis, no a ja pochybuju, ze jsme jediny mesto na svete, co ma metro, co vede pod rekou :-)

(ale jo, pochopil jsem co mi chces rict, jo :-) )

a na druhou stranu je pravda, ze praha je jediny velkomesto v cr podle svetovejch meritek (>1e6 lidi)...

ale jo, uz mlcim...

j
12
21

tak ted vas vsechny naseru pac nejhezci mesto je ČESKÁ LÍPA !!!

:))
Magore kdo ti jako m8 odpovidat ?

P.S. di do prdele
21

od 12 grafik a qbasic (na 286ke;), neskor vBasic, phpko a sqlka skusam aj delphi a momentalne prechadzma na ebiz. ako spoluzbuchal malej company

som z sk na opacno konci od vas (koshtice)

:) hmm sranda myslel som si ze som v najmledsej skupine webbuilderov, ale su este mlatsi ... ale fandim vam hosi :)

martinwp


kolik mas deti?
??? ze by seznamka? :-)
17, SPSE, Brnisko-Blackfield