Kolik Vám je ???

nevím no v rámci anonymita rulez. samozdřejmě můžu. nejni problém.
k tomu zarovnávání: to víš, jsou to stránky "účel světí prostředky", ale pokusím se s tím něco dělat...
Majkls: ja to uz samozrejme vidim, ja se jen ptam jestli jsem tak blba, nebo to tam neni videt po odhlasovani (ja to hledala az po te, co jsem odhlasovala)

Ten 200. prispevek patril k tomuto threadu.
Zatím jsem nejstarší v Majklsově anketě, snad to tak nezůstane :-(((.
To Punkie:
Hned po odhlasování to neuvidíš. Je to proto, že pro hlasování a zobrazování výsledků se používá jeden a tentýž skript. To znamená, že musíš vzít link a znova ho napsat do příkazový řádky a odentrovat :-(

Ale je mi divný, že se přestaly množit hlasy. Chtělo by to zase reklamu ;-).
jj, tak nejsem blba, ja jsem se divala po poctu hlasu az po odhlasovani...proto ta moje reakce...tak promin :-))
teda, to jsem ale dědek, 56, přes názor, že počítač nesmí do baráku, sedím u něj už 4 rok a skoro 24 hodin denně. To víte, stáří, člověk už toho moc nenasp .-)))))
tak první vtipálek. Pohybuju, že je někomu 96 let :-( Jako bych to nečekal, kdy se někdo najde.
a to sem to dával extra, aby to nebylo na očích ....
Počkej tak 74 let, pak mi bude 96 let:-)

Tomík.
> tak první vtipálek. Pohybuju, že je někomu 96 let

Nauč se číst, thorax psal, že mu je 56 let, to 40 let rozdíl !
A proč si myslíš, že by mi nemohlo být 96? To jako, že jsem moc stará na počítač?
To Amálie:No zdálo se mi to nereálné. Ale pakliže je to pravda, tak se Vám pochopitelně omlouvám.
filipweb1.wz.cz
Je mi 13 let.
S počítačem jsem začal před 4 rokama a s internetem taky.
Nkecám
Amélie, pěkně kecáš. Silně pochybuju, že by taková 96-ti letá stařenka udržela moč, natožpak myš...

I když jsem slyšel, že Leni Riefenstahlová(nebojaksetovlastněpíše), ta německá režisérka,co točila za války náckovské filmy a nedávno umřela, si v devadesáti letech založila internetové stránky a prý je sama obhospodařovala...
To Filip: znám jednoho, co s počítačem začal už asi v šesti a teď je z něho skvělej programátor.
To all: Mně je 23 a počítač jsem poznala před asi 6 lety a s tvorbou stránek jsem začala asi před 4 lety.
Vím že to není k tématu, ale právě jsem si opět vzpomněla jak se mě moje tzv. nejlepší kamarádka nedávno snažila přesvědčit, že si nainstalovala Windows 97 a sváděla na mě, že jí to nejede kvůli mě. Že to tam instalovala proto že jí to házelo nějaký chyby (nová čistá instalace Win98 necelý týden stará). Kdyby se u nich aspoň někdo přiznal co tam dělal, ale ne, to je prostě naše vina. No nic to je jedno, mám zakázaný na to myslet. (ale moc mě to nejde)
hanyZ: Vážený pane Vy jste hulvát a nevychovaný spratek, všem jsem ze tykala, protože mi to přišlo správné a že je to vtomto fóru mezi slušnými lidmi zvykem, ale po vašem příspěvku si nepřeji aby Vy jste si ke mě takové důvěrnosti dovoloval. A doporučuji Vám aby jste raději hleděl vlastní moči ...
<HTML>??</HTML>
tezko rict, kde je pravda...
Amálie: ;-))))

Ehm, vážená dámo, pokud je vám opravdu 96 (O čemž mám silné pochybnosti hraničící s jistotou) pak se opravdu omlouvám a obdivuji vás za vaši osvícenost...
To že Vás/Tě oslovuji dámo neznamená, že si myslím, že jsi ženská. Předpokládám že jsi nějaký "vtipálek", který se pokusil o takovou malou mystifikaci, viď? Ale to je celkem jedno, každý se nějak bavíme.
Tak už nikdo nechce říct kolik mu je let ? Nikdo nový na WZ nepřibyl ?
Asi ne....
Jaaaa vam reknu, sem obcasny navstevnik, ale radsi zavitam na jaknaweb;)
Mno je mi 13 (30.3. mi bude 14). Programuju v XHTML 1.0, CSS 2, PHP4 a zacinam s MySQL. Weby "placam" od unora nebo brezna tohoto roku. Vim, je to malo, ale snazim se;)))
EHm... tak koukám, že bych tu byla nejstarší? Mno... je mi 27, ale nijak mi to nepřekáží v psaní web stránek a učení se všeho co se toho týká.
:o) nemám moc času, ale i tak jsem docela spokojená se svými výtvory...
tak zdárek všem příznivcům webzdarma, který mi připadaj fakt dost dobrý!
Sorry Destiny, že si rejpnu, ale spokojená budeš moc bejt, až na těch stránkách něco bude (respektive, až nebude index.htm či index.php velkejma písmenana, nebo až tam bude)....
#lama > XHTML 1.0, CSS 2, to neni programovani, jen pokrocilejsi formatovani textu