Doména 2. řádu zdarma

Zkuste DOT.tk. Je uplně zdarma, jen si zobrazí v novym okně panel s reklamou na svuj server, ale to jen při prvním spuštění, jinak jsem s tim spokojen. Používám http://jezisek.tk a jsem spokojen :)
no,ja jsem si to taky před časem zaregistroval,ale ta reklama co tam vyskočí je mnohem horší než banner na wz..
a navic se me clovis.mysteria.cz libi vic nez clovis.tk :-)
A ma to jeden hacek.... 50% casu je to mimo provoz :)
Pěkné stránky Ježíšku! A mají ty DOT.tk nějak omezen webový prostor, třeba do 50 MB?
Něco mi říká, že ta služba je placena.
Z toho jak jsem se tam dočetl, tak první 2 roky? o je zdarma, ale pak už je to placeny.

No nevím. Angličtinu moc neumím, ale vypadalo to tak. Viz sekce support.

Tomík.
mě to spíš připadá jak redirect servis
tak nevim
No, je to tak, co jsem se dočet, že je to neplacená služba (viz v registraci) a jedná se jen o převedení odkazu na stránky. Já mam jezisek.kvalitne.cz a tam jezisek.tk a to druhý je jen odkaz na stránky jezisek.kvalitne.cz, žádné místo neposkytuje.
a kdo je vlastnikem domeny? do toho bych nesel. kdyz uz svou domenu, tak tech par piv mesicne snad obetuji :-)

kdyz si vzpomenou, tak te klidne presmerujou na vlastni web a nic s tim neudelas. jen jim do zacatku prichystas traffic (na to ty dva roky akorat staci:-)))

m.s.
No ja mam domenu na Tripodu, protoze se mi libi vic *.com nez nejaky *.tk nebo *.cz
noooo teda fakt newim...
na wzetku se hostuje líp.
wztek? Hned to zkusim
na presmerovani je dobry http://www.redir.cz nebo http://kickme.to
Jenze to mas porad domenu tretiho radu, kdyzto tady ti nabizej druheho s prvnim tk a to kdyz jsme jeste u toho, tak bez www. V praxi to je pak http://jezisek.tk Ale funguji obe dve varianty. A nevysvetlil by me nekdo, jak a proc je to presne s tim www.????
www.neco.cz -> je hlavní adresa a měla by fungovat i bez toho www
neco.neco.cz -> je vlastně adresa serveru, která tě přesměruje na nějaký adresář v tom serveru, nebo na něco odkazuje(třeba poštu,ftp,telnet,...).
Proč to tak je? No, wezmi tu zkratku WWW -> World Wide Web -> celosvětová pavučina.

Tomík.
pokud mam byt stoura a puntickar, pak adresa www.neco.cz a neco.cz muze klidne smerovat kazda uplne jinam, stejne tak neco.neco.cz nemusi smerovat jen do adresaru jednoho stroje. bezne mam takhle subdomeny rozdelene na nekolik stroju (staci vse prislusne zapsat v dns zaznamech)

m.s.
No... a zas nic nevim :)
Mohli by jste mi to napsat přesně (a nebo popř. doporučit, kde je na webu o tom nějaká !přehledná! literatura?) Dikz moc martin, Tomik :o)
literatura? googluj, seznamuj, hledej. urcite najdes - ale ono spis to asi nechapes technicky...

nevim jestli o tom primo mluvi nejaky standart, ale je zvykem, aby obsah domena.tld byl smerovan stejne jako www.domena.tld (ale neni to podminkou, zalezi jak mas nastaveny server a dns zaznamy)...

dns server slouzi k prevodu domenoveho jmena na ip adresu stroje, na kterou se bude smerovat pozadavek. takze teoreticky technicky je klidne mozne, ze kazdou subdomenu budes smerovat na uplne jiny stroj (a v praxi se to take tak bezne pouziva)...

m.s.
Takže když si na nic.cz zaregistruju doménu, přidělí mi www.xxx.yyy a zároveň xxx.yyy nebo dostanu jen jednu variantu???
Co? clovece ty to mas zmateny! :-) zkus poslat dotaz primo na tech support nic.cz (jsem zvedav jak ti to dokazi vysvetlit:-)))

subdomeny prece nic.cz vubec nezajimaji. od nich pouze dostanes pravo uzivat a nakladat s domenou druheho radu po dobu, dokud platis. kam budes smerovat, to uz si nastavujes sam v dns zaznamech... tedy i pouzivani domen tretiho radu je plne pod tvou kontrolou.

m.s.
Měl bych jeětě jeden dotaz. Tady mam zaregistrováno jak jezisek.kvalitne.cz, tak i www.jezisek.kvalitne.cz. Z I prohlížeče je to stále stejné, kdyžto pokud se chci připojit na své wap stránky, tak je bez www nenačtu. Proč?
Já jsem je vždy načet i bez www
Taky jsem je zkou?el načítat a mě taky nejdou bez www. Mimochodem jsem se koukal na tu doménu .tk .... velký problémy se tam vůbec dostat do menu, ale jinak je to v poho. Zdravim Je?í?ka :-)
Používáš Operu 7, či tak nějak, že nemůžeš psát česky?
to zalezi na tom, jak jsou zde nastavane dns zaznamy a virtualni servery...

proc by mel pouzivat operu? používám operu a nedám na ni dopustit :-)

"příliš žluťučký kůň úpěl..." ;-)

ale pouzivam nejcasteji qwerty klavesnici, takze jsem tady vetsinou jen cesky...

m.s.