Co si myslíte o ptakopyscích?

Hej pozná te tú hádanku ?

čo vznikne skrýžením kačice a bobra ?.......
tak tu opravdu neznám... ale sedí to! P.T.A.K.O.P.Y.S.K. = Person Trained for Accurate Killing and Observation/Person Yearning for Sabotage and Killing
A znáte tuhle?

Proč má bobr plochý ocas?

(já jí nemam rád, proto nejni na stránkách, schválně jestli to někdo uhodnete, řešení vám pak řeknu)
(ta stanleyova hádanka tam asi nikdy nebude pač je stupidní, a navíc na stránkách ptakopysk.wz.cz to snad ani neni hádanka...:o)

Nípal: jestlipak víš, že ptakopysk může být velůmi nebezpečný?! Má totiž jedovaté ostruhy! (tuším že u zadních končetin, upřesníém později, až si to najdu-i když tohle bych si měl pamatovat!)
Jo, znám odpověď... :-)
Už to taky vím, použil jsem Google..:-)
2 R.R.R.: Má to něco společného s tabákem?:-)

Dnes jsem slyšel toto: proč má ptakopysk ploché nohy? Aby mohl zadupávát hořící trávu. A proč má slon ploché nohy? Aby mohl zadupávat hořící ptakopysky.

Trošku sušší, já vím...

Chce to zamokřit!:-)
2hlavadlouhá: a) jo, to bude ono :o)

PRO VŠECHNY: to neni žádný hádání, najít si odpověď na Googlu! >:o(

2hlavadlouhá: b) Díky! :o))) Hned putuje na stránky! :o)))
je to niečo s kačicou a orálnym sexom ? (alebo zobálnym ?)
R.U.R. : Omlouvám se, už se to nestane, ode dneška jsem zrušil Googla jako homepejdž a už tam nepáchnu...:-)
Stan:zobálny sex ano, kačica-prečo by to pak bol vtip o vtákopyskách?! :o)
h.: tos nemusel.. :o)
nebola to náhodou hádanka o Bobrovi ?
(a na sex je treba aspoň v 80% prípadov dvoch)
nie
Právě jsem zjistil, že drtivá většina přístupů na ptakopysk.wz.cz je ze stránky http://www.webzdarma.cz/forum/read.php­ :o))) Z toho plyne: psát do fóra wz=nejlepší reklama:o)))

Btw. víte, že můžete používat statistiku navrcholu.cz a nezobrazovat ten jejich obrázek? A když už jsme u toho, co si o NV myslíte?Já si myslim, že je to moc šikovná věc, pač se dovim důležitý info o návštěvnících a posílaj mi denně mailem počet přístupů.
A třetinu přístupů mam z Mozilly! :o)))))))))))) A pak že IE má 95%... :o)))
Já používám Toplist, je to užitečná věc...
Ja uz mam asi deset let plysovyho :o)
Vážně? Vážně máš plyšovýho ptakopyska?
Tezko rict, je to polstar a kdyz se kupoval tak v katalogu byl uveden jako ptakopysk - kazdorocne jezdi se mnou na tobor, takze je i na fotkach z tabora - www.skaut4u.org//img/40.jpg - je to to co drzim nad hlavou a je to jeste videt :-)
Dneska ráno se mi zdálo o ptakopyskovi, a byl to značně ulítlý sen... vsadím se, že za to může tohle vlákno :-)
A jak ten tvuj ptakopysk vypadal? Jako ptakopysk nebo jako nejaky uplne ujety zvire? Mne se jednou zdalo o silene nevalidnim html ktery mi porad schazovalo wokna :-)
Vypadal jako ten nejptakopyskovatější ptakopysk, teda aspoň tak, jak jsem si ho vždycky představovala... a plaval plzeňskou kanalizací, netuším proč :-)
Ptakopysk v plzeňské kanalizaci? Neměřil náhodou 5 metrů a nebyl zmutovaný...?
Nene, měřil tak metr dvacet a byl docela roztomilej :-)
Škoda...

;-)
Freya: :o)))
>a byl docela roztomilej :-)
Jakej jinej by moh bejt,když je to ptakopysk! :o)))
Nechceš nám ten sen popsat blíže? Prosím prosím!

ee-Jirka: :o) je úžasnej :o)))