Co si myslíte o ptakopyscích?

Já si myslim, že to jsou úžasný a úchvatný roztomiloučký zvířátka, a mam je hrozně rád.
vareny, peceny, nebo smazeny? btw ja taky
:-)) Některé thready opravdu nemají chybu....


btw. Jestli se tohle zvířátko opravdu řekne romsky rikitan, tak ten týpek z Foglarovy knihy "Hoši od Bobří řeky" měl přezdívku Ptakopysk. Hezkéé..:-)
Asta je krásňoučký miloučký ptakopysčík, je to hodňoučká samička, je přítulná, podívejte se jak se krásně mazlí, no, má ráda děti, s každým se ráda tulí a bude ráda, když dostane nějakého hodňoučkého páníčka, který by se o ni hezky staral...

btw, co je romština? to já neznám, mohl by mi to někdo vysvětlit?
No .. nevim .. já sem spíš přes osmáky ale proč ne ptakopysk .. :-))
Nípal: Jak neznam more dyk, ty gadžo jeden, abych tě neumlatil svojim zlátym řetězem!
hanyZ: nazývej věci pravými jmény, ju? mluvíme česky/slovensky, takže pro nás jsou to prostě cikáni a cikánština ;) romština a romové jsou blbost, tak se nazývají jen cikáni sami.
Proto jsem ti taky neodpověděl já, ale Dežo, co mi načumuje přes rameno...

Teď už se uklidnil a hraje si se svým zlatým řetězem...
hanyZ: rozštěpení osobnosti co ? :-)
Po tom zlatým řetězu je to docela možné... jedna část krade, druhé bonzuje, ale obě půjdou sedět... otázka je, jestli do Bohnic nebo na Pankrác :D
Dežo na Pankrác a já do Bohnic. Tomu se říká konečné stádium rozštěpení osobnosti, každá si jde svou cestou....:-)
Oki, měj se "tam" dobře ;-)
Přijďte mě prosím někdy navštívit a přineste mi třeba čokoládu nebo nějaké ovoce...;-) Já vás nepokoušu, budu přikurtovaný, když už nám zrušili ty klece...
Abychom se vrátili k původnímu tématu: nechceš tam místo ovoce přivést ptakopyska? Určitě bude delikátní ;-)
miluju ptakopysky....
... na rozni
Freya: Jo jasně, uděláš mi ho v mozkomíšním moku? ;-)
Já myslela, že pro tebe bych ho spíš naložila do jíchy ;-)
:-))
ad Rikitan-přikládám zdrojový článek (bohužel už nevim adresu, našel mi to Google):
Rychlé šípy II
Natáčení dalších dobrodružství odvážné klukovské party se dostalo do nečekaných potíží. Podle současného hollywoodského trendu, že jeden z hrdinů musí být žena a další musí být tmavé rasy, ozvala se mluvčí české feministické ligy a také zástupci romských iniciativ. Zatímco feministkám by stačilo, když bude Mirek Dušín nahrazen Mirkou Dušínovou, Romové žádají ve slavném klubu hned dvě místa. Pokud se tak nestane, jsou odhodláni znovu rozpoutat diskusi o dodržování práv národnostních menšin, protestovat u mezinárodního soudu či dokonce sáhnout až k občanské neposlušnosti. Ze stejného důvodu chtěli protestovat i proti rasistickým knihám Jaroslava Foglara, které selektivně zobrazují jen (bílou) část české populace. To jim ovšem rozmluvil nový mluvčí iniciativ Petr Uhl, který v česko-romském obrázkovém slovníku zjistil, že Rikitan je romské slovo a znamená v češtině „ptakopysk“.

:o))))) Btw. romština je legitimní jazyk, dokonce už existují i učebnice romštiny (české), slovníky samozřejmě taky (česko-romské i obráceně :o), a jsou i lidi, kteří se dobrovolně učí romsky (já teda ne, ale věděl bych asi o jednom...)

Nemam rád, když někdo o ptakopyscích hovoří jako o jídle :o((( Že se nestydíte! Jak byste mohli sníst tak roztomiloučké zvířátko...
Ale když už jsme u toho, můžete se mrknout na vtip, který mám na stránkách: http://ptakopysk.wz.cz/vtip.php (pokud jste tak ěště neučinili.) A když už tam budete, napište mi něco do Guestbooku, nějak to tam zeje prázdnotou... ;o(

Btw. až bude Dežo na Pankráci a hanyZ v Bohnicích, dejte mi někdo vědět, rád se půjdu na oba podívat :o)
Neboj, já bych Rikitanovi nikdy neublížil...:-)

Sice nerozumím, jak se může někomu zdát roztomilé zvíře, které připomíná kombinaci ondatry a pantofle, ale proč ne:-)

Jinak, Deža můžeš klidně navštívit. Já jsem sebral zbytky příčetnosti a utekl...
Na který je cele? Pustěj mě k němu? Btw. nepůjdete někdo se mnou? :o)

Ondatra+pantofle - LOL :o)
Pro mě neexistuje Rom a romština, ale Cikán a cikánština ;) Je v tom dost velký významový rozdíl, kdo mimochodem zná aspoň trochu tu jejich ... hm... řeč a "kulturu", tak ví, že slovo "Rom" znamená "člověk", čímž bych Cikána buďto urazil nebo přecenil. Proto nazývám věci pravými jmény.

Ondatra + Pantofle - LOL = Pták + Majznu + ti + ji + přes + pysk = Ptakopysk + Majznu + ti + ji + přes - LOL = Ptakopysk... mno, jednoduchá matematika :D
...no comment...
Ptakopyskove jsou super, ale grilovany kure je lepsi.
Chutná to nějak mezi koalou a tučňákem, takže nic moc...