Jaký se vám líbí holky?

Máte radši blondýny nebo brunety ?
Nezáleží na barvě, ale délce ;-)
samozřejmě vlasů

WOW! Teď se mi sama hejbe myš! HEEEELP! Fakt! Nabrala směr severovýchodovýchod a za chvíli obsazí top-right roh monitoru! HELP! Duchové...?
Jo to je určitě z něčeho vzrušená ne ?
Kde uz jsem tenhle thread videl :D?
> Jaký se vám líbí holky?

Nebylo to tu nedávno?
Melirky :)
"Máte radši blondýny nebo brunety ?"

Me to je jedno...

PS: Vsechny blondynky co znam tak sou pekny mrchy :-(
Zrzky... musím si dělat reklamu :-)
Nic proti Freye, to neni proti ni, ale zrzky fakt nemusim :(
Blondíny jako úplně ne, spíš takový ty špinavý. Ale třeba černovlásky ty jsou taky dobrý. A potom mám taky rád slečny s brýlema - prostě každej jsme nějak ujetej :-)
Noooo,ja niesom teplá !

Ale mne sa páčia : vysoký chalani,hnedé oči,hneho-čierne krátke vlasy,super postavy, múdry,vtipný atď.

Pozrite si rokfortik.unas.cz vlastná výroba.
Ať žijou rozumné nároky... :-)
a telenovely..
>> vysoký chalani,hnedé oči,hneho-čierne krátke vlasy,super postavy, múdry,vtipný

Znam jednoho, jmenuje se Kája Mařík :-)
Co na tom záleží :->
Ja jsem pro zrzky.
Blondýny
>>... spíš takový ty špinavý.

Nig : Zajímavá úchylka, nebo jsi pankáč ? :-)


>> vysoký chalani,hnedé oči,hneho-čierne krátke vlasy,super postavy, múdry,vtipný atď.

Docela by mě zajímalo, které z těchto kritérií považuješ za nejpodstatnější ...

Brat: Šplhoune ;-)


Jinak co se týče mě, upřednostňuji rozhodně brunetky, zrzky, černovlásky, blondýny, zelenovlasé, modrovlasé, žlutovlasé, oranžovovlasé a jakákolivbarva-vlasé. Délka vlasů by měla být jednoznačně dlouhá nebo krátká...

Nechci tady plácat takové ty duchaplné věty, jak záleží na tom, co má kdo uvnitř (nikdo nechce chodit s nějakou zmutovanou zrůdou, obalenou slizem s dvěma hlavama a chapadly místo rukou, která je jinak hrozně kamarádská a nekonečně milá), ale něco na tom přece jen bude...
2hanyZ: Nejsem splhoun. Moje holka je zrzka (a slusi ji to).
Milí chlapci,

hanyZ - asi to,aby rozum nemal v nohaviciach /múdry a s tým súvisí, že neklame,lebo to je pod jeho úroveň,milí,jednoducho super/

Michael Le : ))))))))

Peta smola ja to niesom : )))))))))))))))))))))))))))))

Sojkovek Ty kokso :)))))))))
Brat: promiň... :-)
>> vysoký chalani,hnedé oči,hneho-čierne krátke vlasy,super postavy, múdry,vtipný

heh až na tu super postavu
nechám se trochu ostříhat...
můj smysl pro humor je nadpozemský (nebo lépe mimozemský), což znamená, že ho nikdo nechápe, ale jinak to celkem splňuju ;-)
Vypadá to, že Katie našla toho pravého... za chvíli bude happyend, svatba a pak se hned začne točit další série ;-)
Freya - to sú moje predstavy,ale možno práve to,že bude iný než sú moje predstavy sa mi bude na chalanovi mojich snov páčiť

The Zero : )))))))))))))))

Michael Le - Michael - pekné meno,vždy sa mi páčilo je sexi

Ďalšia vec !

VEĽMI DOLEZITA PRE MUZA MOJICH SNOV ! NESMIE TO BYT ZIADNY PC MANIAK ! JA NECHCEM CELY DEN PRI NOM A PRI PC SEDIET ! CHCEM SA S NIM PREJST A TAK ! ZIADEN PC MANIAK ! MOZE BYT MAX. 15 MIN. DENNE PRI PC !
... pak nastane rozvod, stráta paměti jednoho z nich, čehož využije ten druhej z nich, začne řikat, že spolu furt choděj... ten první příde ke svý paměti, bude chvíli nasranej a pak se zase vemou...