Delphi

Nemohl by me nakej borec udelat v delphi primitivni program, co zobrazi okno s textboxem a cudlikem, a pri zmacknuti cudliku porovna obsah textboxu s nejakym retezcem (heslem), a zobrazi bud 'dobry heslo' nebo 'spatny heslo' ? Chtel bych vedet, jak je tezky cracknout aplikace v delphi.

diky
to heslo by mělo bejt daný v programu napevno? (nebo změnitelný => někde uložený)
Natvrdo, jinak by nebylo co crackovat, a jednolo by se spis o kryptograficky ukon :)

Kazdaopdne dik za ten softik, muj mini vyzkum prokazal, ze aplikace zkompilovane ve Visual Basicu skoro nelze cracknout, aplikace v C++ je pomerne snadne cracknout a aplikace v Delphi lze cracknout, ale strasne dlouho to trva. Z tech exacu jde kazdopadne alespon neco vycist, narozdil od VB.

Tohle secko za predpokladu ze je clovek zkuseny cracker, coz ja nejsem. Jen tak cumim vokolo, jak to vlastne ti borci delaji.
hmm, exáče delphi jsou strašně průhledný (co se týče objektů a jejich vlasntností) to mi na nich vadí...
to aby člověk definoval všechno programově nebo se bál, že mu to každá lama s resource hackerem změní :-/
btw - nakonec mi došlo, že heslo musí bejt natvrdo a poslal jsem to tak ;)