Sraz lidí z webzdarma.cz?

No jsme lidi, tak se snad dohodnem, ne? Ale jak vás tak poslouchám, tak nejlepší asi bude kompromis, tj někde uprostřed republiky... :)
ted jsem ale zvedavej, jak definujete stred republiky... :)

IMHO to je nekde na CM vrchovine, nekde pobliz Hlinska v Cechach a tam cirou nahodou poradame jistej festacek, takze prijedte na nej ;-) >>> http://www.studnicefest.com
nejlepsi by to bylo nekde mezi brnem a prahou. at to maj ti z okoli prahy a brna priblizne stejne daleko... hanyZ, mirrda a ostatni ostravaci to maji daleko vsude, tem je to imho jedno ;-) imho z okoli brna a prahy tu je nejvic lidi... dulezity je, aby se tam a z tama dalo rozumne dostat hromadno dopravo, bo ne kazdy ma vlastni priblizovadlo
dal by tam mela byt moznost ubytovani, bo nekteri tam pojedo tra dve hodiny nebo i vic a zpatky by jeli az druhy den, tak kdyby to nevydrzeli pres noc vzhuru :-) v pripade, ze to natahneme na cely vikend, je to jasny.
co se tyka terminu... no vypada to az nejdriv tak na cervenec, protoze se budem dost dlouho dohadovat asi ;-) mne osobne je to celkem fuk, zatim nic v planu nemam.
souhlasim s Jakubem. a navrhuji galaxii M31 - dal rozhodne jezdit nehodlam, navrhoval bych jeden z miliardy hvezdnych systemu v okruhu 1/3 od vnesi hranice disku. jo a nezapomente: skafandry sebou:)) Tak a Jakube jak se tam dostanem?:)

jinak jestli je zvanej kazdej tak bych taky zajel, ale max. Praha a okoli a jen o vikendech.
>> tak nejlepší asi bude kompromis, tj někde uprostřed republiky... :)

Dobrá, uděláme pařbu na Vysočině u pana Miloše Zemana. Pokusím se to s ním domluvit, určitě nás pohostí jeho slivovicí či Becherovkou.
Nipal: muzem sednout na korbel v Lounech ;-)

jinac celkem jedno, od Ase az po Hradec, od Liberce po Budejice, vikend nekdy v lete. Praha kdykoliv.
2spook: asi si budu muset pronajmout nějakou kosmickou loď. nevíš o nějaké. tak max. za litr.
červenej trpaslík? že by? :) To bych jela s váma hned, vždycky jsem milovala Rimmera...
Anebo zvedni palec stopni si Vorgony :)
Ó fretná chrochtobuznosti... ne, díky... :-D
Oj, oj, oj! :) Krása...
Imho by se mělo vyselektovat několik realistických návrhů na místo konání a provést nějakou anketu mezi místním osazenstvem ...
tak to zařiď.
Uvidíme
nějak to vázne
no to je sice hezký ale co nějakej matroš? ja bych vzal 20 gé :))
Můžeš vzít ten, co dostaneš vod toho dealera aut :) (!vtípek!)
všichni jste tady líní a já chudák to musel udělat za vás.

PODÍVEJTE SE NA:

http://www.smoula.borec.cz/sraz.html

! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !
hlasujte, hlasujte ....
no 15 lidi uz je slusna tlupa:)
no, tak zatím to vypadá buď na Prahu nebo Brno, o prázdninách, jeden den a pod širákem.

uvidíme, co s tím.
PRAHA PRAHA PRAHA. líp za PRAHou za PRAHou
BRNO BRNO BRNO BRNO BRNO BRNO
Spise Brno. To je kompromis mezi Prahou a Ostravou. Jsem z Beskyd. Radeji jed 2,5 hodiny do Brna nez 5,5 hodiny do Prahy.
to ja zase radeji 1,5hod do Prahy nez 7hod do Brna:))
jestli muzu hlasovat tak Praha... ale vlastne je mi to celkem fuk:)