Sraz lidí z webzdarma.cz?

2spook. Tak velky rozdil? Mi pripada divny. Mezi Prahou a Brnem je 2,5 hodinovy rozdil. Kdyz to takto sectu tak vychazi 1,5 do Prahy + 2,5 do Brna + 0,5 rezerva = 4,5 hodiny. To je jedno. Ceske drahy maj vselijake jizdni rady ;)
no to byl jen odhad, a jak na to koukam tak dost blbej. ale taky by byla moznost autobus, coz uz se da (casove) skousnout.
tak jsem si to konecne vyhledal. 2 hod 35 min za 155Kc.

tak ted uz nemam nic ani proti Brnu. Ale nejspiz bych se tam ztratil a na zpatecni ceste by mi mohlo bejt blbe, ale to se da vydrzet.
Já bych jel každopádně, tak si z toho nedělejte prdel a dohodneme se.
Tak to vypadá na Prahu/Brno o prázdninách na 1 den.

Jak budem pokračovat dál? Ať tu napíšou nějaké návrhy pražáci a brňáci.

A napište, kdo pojede, a na kolik %.


Já tak na 35% když to bude Praha a 55,1518486168642% když to bude Brno.
Udelal bych to v Praze na 100% :))
Až se dohodnete na určito dejte mi pls vědět na ICQ:
256-960-780 (Slicker) dikec...
já pojedu na 100% do Brnaaaaaaaaaa.
Praha, jesli myslíte prostě kalbičku ve dne a přes noc tak 100%
to jsem presne vedel, ze to bude praha - brno nerozhodne a zase se tady budem hadat a nic nevyresime. btw brno.
Tak jsem pro Brno.

Mimochodem jsem ted na 3 mesice valassky venkovan, takze jsem izolovan od netu - pouze dial :(
Takze az se rozhodnete, tak mi napiste mejla, abych vedel. Mobil zde nastesti funguje:)
no myslis ze prazaci pojedou do brna kvuli jedny kalbe? asi ne... a naopak taky.
takže jak?
Tak by mě zajímalo kolik má WZ členů a kdyby se všichni sešli kam by se vešli.
zajímavá otázka. na ni odpoví jen mira nebo richard.
jakub: ee, zkousel sem zalozit takovej thread a bylo to hned smazaný
No, když nevíte, tak uděláme dvě. Jednu v Praze a jednu v Brně. Ne?
a nebo taky nic... v coz predpokladam, ze to tak stejne dopadne :D
Broli, tohle jsem prorokoval už dávno. Jak je moc lidí, co se mají dohodnout, tak se nedohodnou. Ale mám prvenství, jedou jsem se sešel s Thaliou, tedy (možná) první sraz lidí (2) z wz. :-D
Je to tak, že prostě někdo musí říct: "bude to v podnělí v 17,00 v hospodě na rohu v Praze) Jinak je to IMHO odsouzeno k neúspěchu....

Takže dneska v 17,00 opět oblíbená plzeňská pivnice na rohu kounicove a kotlářské (tuším)?
No kounicova a šumavská (vím já) ;-). Akorátže v 16:59 odjíždím vlakem pryč z Brna, takže to nejspíš nestihnu.
Tak dřív. 16,00? :-D
No to budu tak nějak v bance něco vyřizovat, takže taky ne. Dneska je blbej den, už mám plány až do večera, i na noc :-) Spíš zkus přemluvit někoho na příští týden, ale zatím nedokážu říct, kterej den budu moct hihi
takze kompromis: bude to ve vlaku, kterej bude pendlovat mezi Prahou a Brnem cely vikend... a abych nebyl ochuzen, bue jezdit samozrejme pres Pce :D
já bych to dal v Brně, 04.07.2005, u Potrefené husy nebo ve Špalíčku.
Kurňa, jaktože máte stejný názvy hospod, břídilové?!
Jinak nápad s vlakem je oukej, už jsem párkrát zažila dlouhou cestu z A do B absolvovanou v jídelním voze a pokaždý to bylo super. Jak se to houpe - jeden neví, jestli už je tak nalitej nebo se jede do zatáčky... prostě bezva :-D