Sraz lidí z webzdarma.cz?

Nebo co třeba Praha - Děčín? Jeli bychom Piňďolínem:) (já sem Pražák, krajovej(=rozuměj Praha - západ, poslední(?) obec v Praze v tomto směru na konec Prahy) pražák)
Posledni obci na zapade myslis jakou?
Lipence... tu někde v P-Z bydlíš? Modřany? Zbraslav? Radotín? Černošice?
PRÁZDNINY SE BLÍŽÍ!

JAK SE TEDA DOHODNEME!
>> JAK SE TEDA DOHODNEME!
asi dost tezko, jestli vubec ;-)
Udělal bych to v Kutný Hoře... neni to moje domovský město, ani ho nemám příliš blízko, pravda doprava bude asi horší ale dá se tam snadno zorientovat. Prágl je velkej a kdo zná každou kavárnu...
Možná už jsem to tu jdnou psal, ale:
"Dneska, Brno, šelepka asi v 5?" - tohle je špatně,
"Dneska, Brno, šelepka asi v 5!" - tohle je dobře, byť přijdou dva lidi... Jinak to nejde...

Btw termín platí, ale budou tam lidi z práce, tak nevím, zapíjíme projekt...
Ňák to tady chcíplo...:( Tak jak teda? To s tím vlakem není špatnej nápad...:)
no IMHO je to nereálný... kdyžnavrhnete Prahu, budou Ostraváci zuřit, když Ostravu, budou zuřit Pražáci, dyž Brno, tak budou zuřit oba... prostě jestli si chce dát někdo s někym z fóra rande, tak budiž, ale takhle to nepujde...
udelal bych sraz jak pro prazaky tak i ostravaky, a nedohadoval bych se kde a kdy, proste jeden stanovi trea 4 terminy, da hlasovani, to co vyhraje se proste realizuje
prosim vás a co tam budete na tom srazu dělat?
chlastat? proto nemusim jezdit do Ostravy, skočim si na roh ke Kalinům.
>> a co tam budete na tom srazu dělat
no budeme se srazet, ne? :-)
to bude ale bolet, au :)))
>>prosim vás a co tam budete na tom srazu dělat?
chlastat? proto nemusim jezdit do Ostravy, skočim si na roh ke Kalinům.

No ale to je přece princip všech srazů. Setkat se s lidma, pokecat a zachlastat. Co bys chtěl dělat? Navrhni nějaký kulturní program :-)
sajmon:

do muzea? či do divadla? aaa... heh, nebo na maškarní phles ? ne, ja myslim spíš do muzea vodky ;) na prohlídu exponátů a ochutnávku :)
Dyť to povídám.
V 17h (dnes - viz datum vložení) jdu do Plzeňky na pivo, přidá se někdo?
2MzM: Tak já dopředu hlásím, že to tento měsíc už nepůjde. Teď za první mám v peněžence asi tak dvacku ;-) a za druhý za pár dnů odjíždím za teplem a sluncem :-D, takže nemám absolutně čas
Tak další pokus, dneska zase plzeňka zase v 17h. Dám si pivo a pokud tam nikdo nebude, jdu domů. Poznáte mě podle mého debilního ksichtu (jak mi kdosi napsal do www ;-D).
Škoda že nemůžeš tak v 15-15:30 někde ve městě...
No, teoreticky můžu, ale moc se mi do města nechce. Zvlášť ne v tuto dobu.
No mně popravdě taky ne, ale ještě potřebuju před zítřejším odjezdem něco koupit, tak tam musím. Ale už vyrážím, takže bysme se stejně nestihli domluvit...
Na mne se uz radeji vyserte. Nez vymyslite nejaky poradny termin, tak se to dozvim po terminu (no co? posrany dial).

To MzM a Thalia. V rijnu zadny zkousky nastesti nejsou, tak se pak muzem domluvit. Treba se prida i Tonik (kurna, ze my se jeste furt nesetkaly a to se furt motame kolem jednoho mista :) Jeste nejak ukecame Miru a bude nas uz solidni pocet.
...hledím do své křišťálové koule (zapůjčená tuším od skaffa), vdiím mlhu, cosi se vní víří, lítají tam výři, výři i víry se rozestupují, obraz je stále rozmlžený, vidím jakési stavení, je to hospoda, snažím se zrakem pronikdnout dovnitř, vidím spolek lidí, na stole je divná cedulka, na které je (zaostřuji) wz.cz?! Že ty se v budoucnu sraz podařil? Ještě se podívám na kalendář, kdy se to povede, otáčim zrak koule... vidím kalendář... zaostřuji.... áááááá obraz se ztratil. Tak zas není jasné, kdy to bylo...(bude)
Ale příjde den...
Hmmmm, tak jako Brno, někdy na konci září nebo v říjnu by nebylo marné, to už tam zřejmě budu bydlet.....
Mno,
kdyby to probíhalo někde v blízkém okolí, tak bych se také na jedničku stavil.

Tzn. že jakožto Cajzl preferuju Prahu.

Jen mě proboha nenuťte se s někým srazit.