Sraz lidí z webzdarma.cz?

No tak jestli teda chcete mermomocí Brno, tak co třeba tuhle sobotu - 23. 7.? To bych možná měla reálnou šanci se tam dostat... Praha by nebyla problém téměř kdykoliv.
PRAHA! stej příspěvek znamená Praha. hele co takhle dát prostě sraz pražáku a ti co tam maj bízko a pak Brno a okolí? :)) jinak se nedomluvíme nikdy.
To už tu taky šlo, pražáci v Praze, brňáci v Brně, ostraváci v Ostravě, ....
tak dáme ne?
Já su pro. Teď 23. Ještě kde?
no hele, kdyz mi na mail poslete kdy kde a co sebou tak mozna pojedu
co s sebou? nejspiz prachy :-)))
so 23 v 18:00 bar Cerna kocka v Karline za krizovatkou Pernerova/Thamova (primo u tunelu pod Vitkovem)
ja tam ale nebudu ;-)
hm, tak to tu nebudu . . . ale jestli tam bude astronom tak toho budu litovat . . . protoze bych chtel aby vsem rozbil drzku :D

(myslim ze v 18:00 uz ale bude muset spat . . . takze trochu driv no)
Tak jestli prijde ufounek tak to se úrijdu mrknout, jeste by mohl dorazit dar-ee-devil
takže zase, dneska jdu v 17,00 na pivo do Plzeňky (viz výš), kdo se přidá, bude vítán... :-)
Jak uz sem rek. Nez sem pridu tak prosvihnu termin (ten 23.)

MzM: Takze zase az v rijnu :) Ogare. Ja su uvezneny na valasskym venkove a do konce zari tu budu furt uvezneny.
a co byste řekli 30.08.2005, Olomouc, Potrefená husa (doufám, že víte kde to je)
Mně by to možná i vyhovovalo, ale co chudáci pracující?:/
doprčic, já se přepsal, tam mělo být 30.07.2005
to řikáš brzo :)
sorry, tak jinej termín.

14.08.2005, Olomouc, Potrefená husa (doufám, že víte kde to je.)

tentokrát jsem to už napsal dobře!
to je daleko... :)
Nová hospůdka/restaurace v Brně... Za dálnicí u Královopolské železárny je nově provozovaná hospůdka, vsřícný personál, levné pivo... Pojďte to prověřit! Přespolní mají v blízkosti relativně levné hotely (HB Božetěchova, Merkur, tuším na Rostislavově náměstí)
Takže zase pátek, po 17h? :-) Tentokrát tam?
(spojení 1, 7 směr Kr. Pole, vystoupit a Husitské a furt dolů a dolů, pak přes mostek, co je přes dálnici a jak bude te slízat z mostku, tak to máte před nosem; nebo bus 84 n. 44 podle toho, kde jste a kterým směrem bude lépe na zastávku Kociánka (bezpochyby mé budoucí působiště) a zase půjdete dolů kolem Ford dealera a jak uvidíte vpravo mostek přes dálnici, tak kukněte vlevo a jste tam.)
to je blbý, nemůžu, budu poznávat cizí kraje.
nikdo?
Asi nikdo co? No jo když pro mě pátek není zrovna ideální termín, zvlášť takhle v létě, protože v pátek máme většinou rodinné grilování - kdo by si to nechal ujít :-D
Takže u Thalie na rodinném grilování? :-D (-;
Tak néé, nooo...
Já bych to teda šoupnul někam k Havlíčkovu brodu- je to u dálnice D1, která spojuje Prahu a Brno
Mohl byc se vás zeptat kolik vám tak asi je? Mě je totiž 12 a nevím jestli to má být nějaký dospělácký sraz nebo pro nějaký pubertáky.