Sraz lidí z webzdarma.cz?

hanyZ: ja myslel, ze ty pijes pivko...
ok, zkusim i "wz" ...
Tonik: Já vás nechtěl kazit. Aby sis někde nerozbil kokos, až se budeš vracet domů na bruslách :-D

MzM: A co takhle "WTZ!" ?
hanyZ: neblazni, na brusle uz davno nejsou povetrnostni podminky
co je wtz?
Dle http://tonik.webz.cz/index.php?ukaz=zkratky Wo tom žádná.
tak jsem uspesne dorazil domu. zavaznejsi komplikace po ceste nenastaly. podarilo se mi vystoupit ve vyskove na prvni pokus. silnicni vyrazku jsem neobdrzel. priste zase dorazim. ale ta zitrejsi prednaska, ta to chuderka odnese...
hanyZ: s tim kazenim teda pozde ;-). a tu mys jsem stejne nevidel, elegantne jsem prosel kolem, MzM jsem nepoznal, i kdyz jsem se dival na jeho fotku. ale vypadal jsem patrne dost zmatene, takze MzM poznal me. :-D
Já jsem též úspěšně dorazila (né teď, už předtím) domů a zvládla jsem i malování, ale na jednom místě mi to trochu ujelo :-(, takže to budu muset ještě spravit bílou. Každopádně už se těším na další setkání :-)
Co predvanocni pivo?
2Thalia, pry jestli pujdes, mas vzit Michala F. :-D
Nejak brzo :D Zitra valim nejprv na zkousku a pak do sveho rodneho mistecka v zasnezenych Beskydech.
pozde, moc pozde... :-/
co? na jedno?
Tak jsi mě přemluvil no :-D Ale dorazím až tak kolem 16:30 a když to dobře pude, tak možná né sama ;-) Co tvoje drahá polovička?
Hm tak to dobře nešlo :-D, takže sama. Jen takový menší dotaz. Nevybavuju si, jestli je v Plzeňce televize. Jen tak očkem bych mrkla, jak skáče Janda ;-)
jee, ja dneska mizim uz asi tak ve 14.00, sem jsem to placl jen tak... co jine misto?
Takže to necháme na příští týden. Třeba se ještě někdo přidá. Co vy na to, ostatní v Brně přítomní? :-)
bohuzel v brne nepritomny...ale taky bych bejval zasel...
takze patek od 16.30 pivnice Plzenka? Pripadne navrhnete jiny termin/misto.
Až na ten pátek by to šlo. Co třeba čtvrtek? Jinak doba i místo mi vyhovují. Myslím, že kdyby šel i MF, tak se mu to bude hodit víc ve čtvrtek než v pátek.
Ted ve zkouskovym teda nevim, jestli budu mit cas.
Ja ted provadim metodu: prijedu - naucim - napisu - vypadnu.
2Tomík: a co menší rozšíření metody: prijedu - naucim - napisu - napiju - vypadnu. Nechceš se na čtvrtek zapsat na nějakou zkoušku? :-D
ok ctvrtek...
2Thalia: No to by slo ;) Ale ma to jeden hacek. Ve ctvrtek to nepujde. V tu dobu budu na uplne jinem miste.

Jinak zkousky mam skoro hotovy. Takze vetsinu casu budu doma na valassku. Co takhle sraz na Valassku? Prave zimmi prostredi a slivovica na zahrati :-D
Já jsem zase někde mezi Brnem a valašskem.

P.S. Na valašsku jsem byl 2 dny před silvestrem. Den jsem vyhrabával auto ze sněhu a pak jsem měl málem otravu alkoholem. Jó, jsou tam prostě pohostiní lidé.
Pravé zimní prostředí a slivovice - to mi stačí jet k rodičům :-D a navíc ta slivovice - no na průšvihy jsem už stará :-D
Takže ve čtvrtek opět jen ve dvou? Heeeej to tu vážně nikdo není?