Sraz lidí z webzdarma.cz?

Oni ti salati ostatni jsou lini zvednou p... (zadek)...
O:-)
PRAHA! Pois0n srazime se?
Hele vsici prazaci, o kterem vikendu mate volno? :) resp. vsci kdo by mohli/chteli jet do prahy se muzou take pridat... A ze nas malo neni(prazaku; nakashi, quinix, ja, pois0n, ....) :)
2MzM: vypadá to tak :-D
>>Oni ti salati ostatni jsou lini zvednou p... (zadek)...
ne kazdej to ma do brna, nebo do prahy blyzko. teda dat si par pivek a hned to obratit.;-)
Praha rulez! ;-)
jj jj jj Kyk
kua! já tu nebyl ani nepamatuju a tohle tema je asi věčný!§§§
Ijacek, to je tim, ze weby pomijeji, ale lidi zustavaji. Navic vetsina lidi je zajimavejsi jak jejich weby. ;-)
Když už jsem u toho vytahování dlouhých zatuchlých mrtvol, co se tak zase někde scuknout? Už mám zase chuť na pivo. (Brno)
No já jsem jako vždycky pro :-). Doufám, že dorazí i Tonik nebo Džej Ár nebo někdo jiný. Džej Áre, v jiném threadu jsi řekl, že jsi v Brně, tak koukej dorazit! Ale já můžu až ve čtvrtek, dnes i zítra něco mám.
Tož předběžně čtvrtek asi tak v 5 zase (!) v Plzeňce?
No mně Plzeňka nevadí, mám dobrý spojení tam i zpět, ale ten čas! Co třeba 16:30? Ale ono je to jedno, dorazím v 16:30 a do pěti si dám čaj a budu si číst :-D
no, ja ted ve skole moc nejsem... mam posledni semestr, prakticky bez vyuky. v brne se vyskytuju v utery a ve ctvrtek. v ten ctvrtek ale mam jen jednu hodinu a to od 16:00 do 18:00. a potom uz musim jit na autobus, abych se dostal domu. a jet do brna jen tak na pivko... no nevim. tenhle semestr to moc dobre nevidim, pokud se neco nezmeni. :-/ leda tak v utery, to mam taky tu hodinu od 16:00 do 18:00, ale jednou za 14 dni mam jeste neco pred tim. tak bych sel jenom na to pred tim a to v tech 16:00 bych zase jako tak nejak vynechal. ;-)
hehe, tento thread jsem si dlouho nečetl a teď koukám, že tu se mnou normálně počítáte :) no, já uvidím co a jak, Plzeňka zatím nevím, kde je, asi, no uvidíme, najdu, jen mám asi školu tou dobou :-/
Asi školu? Ty to nevíš jistě? Nevymlouvat se a přijít :-D
Plzeňka je kousek od zastávky Klusáčkova 12ky a 13ky.
http://www.mapy.cz/search.py?&sz=3&zm=9&hl=pnt=615946_-5452039_select&tableName=resta&key=2377&objectType=0
Tak já tam budu určitě, snad stihnu i tu 16,30h.
Mno tak ani nemusíš spěchat, změnily se mi plány a já to vidím spíš na těch pět :-D
Héj to vážně zase nikdo nepřijdete?
V Plzence maji vyborne olivy plnene kraby, syrem a vsim moznym, tak kdyz se nas sleze dost, tak si je muzem koupit a sezrat, je to po 300g (plechovka), sam je nesnim, tak kdo prijde?
co zas wz ctvrtek?
Já vím, že se opakuju, ale... Tak co, jak to bude tentokrát? Dorazí někdo? ;-)
Pro ty, kdo by náááááhodou chtěli přijít, tak jsme se domluvili na jiné hospodě (restaurace Diana, ul. Kounicova), která se ale nachází kousek od Plzeňky, takže spojení stejné, jen je to zastávka Nerudova. A tady je samozřejmě i mapa:
http://mapy.cz/search.py?&sz=2&zm=8&hl=pnt=616246_-5451647_select&tableName=resta&key=2106&objectType=0
Tak a už mě začínáte štvát :-/ Chjo, co takhle někdy zachlastat tady? Praha má taky Plzeňku!