Sraz lidí z webzdarma.cz?

Ctvrtky a patky se mnou nepocitejte. To jen kdyby se ti blbci ze skoly rozhodli dat nejake pisemky na patek ;) V utery k veceru mam skolu, takze taky nic moc, ale je to takovy nepravidelny, ze jej mohu vyjimecne i vypustit.
Takze zbyva jen pondeli a streda. A tady jsem volny.
Ale jak je znamo, tak jsem jeste na zadnem setkani neprisel :( Takze neni vylouceno, ze tomu bude i v budoucnu.
no, ja u projistotu jezdim do skoly jen v utery a to prosim na vyuku od 4 do 8 vecer. takze tento semestr se mnou nepocitat.
Tonik: To jsi jeste vetsi ulejvak nez ja, ze mas skolu jen v utery ;) Ja mam jen tak 4 hodin tydne a to nepocitam prednasky, na ktery nechodim. Aspon mam vice casu na bakalarku a tak statnicu.
Tomík: No jo, bakalarku taky flakam. Ale uz jsem se donutil zacit psat kod, tak tak spatny to se mnou snad neni. Prednasku mam jednu jednou za 14 dni a jinak dve cvika. Ale jeste jsem ani hodinu vyuky nevynechal. Vyuka veskera zadna, furt se flakam doma, pracovni moralka vzala za svy. :-D
To by mě zajímalo, co to máte za školy :-D. Já se na té své ze školy prakticky nehla od prvního do posledního semestru. No tak je pravda, že jsem poctivě chodila na přednášky, ale i bez nich jsme měli každej den minimálně jeden seminář či cvičení či praktika... Jedny praktika ve druháku dokonce začínaly před šestou a člověk z nich vylezl někdy i kolem druhé, takže bez oběda... Jó to byly časy :-D

2Laura: no tak z Prahy či v Praze je vás dost, tak se domluvte ne? ;-) Trošku na ostatní přitlač :-)
2BOREK: Pekny roman :) Hlava spadla do klavesnice? Nebo jsi byl namol z toho obeda?

2Thalia: FEKT VUT Brno. Ja dodelavam, takze toho uz moc nemam. V dnesni dobe se vyska bez informacniho systemu neobejde. A IS ma i tu vlastnost, ze si muzeme na zacatku sestavit rozvrh podle svyho. Takze si nekdo narve vsechny predmety klidne i do jednoho dne a zbytek ma volny. Ale skutecnost je takova, ze si to vsichni narvou do uterek a stredek. Ten kdo prijde pozdeji, tak ma jen pondelky a patky. Ja patrim mezi ty rychle ;)
Jinak u nas ve skole je sileny bordel. Takze od tohoto akad. roku mame skolu od 7:00 az do 22:00. Na tech 7 hodin se to da, ale mit skolu od 20 do 22 hodin je k blazneni. A pokud je to jeste k tomu v patek, tak se tam student stejne nedostane, protoze uz se predtim obesil :)
2Tomík: já PřF MU. No je pravda, že poslední rok už moc předmětů nebylo, ale zase jsem kolikrát trčela ve škole skrz diplomku. Hodně měření jsem pouštěla na noc, takže jsem odcházela třeba o pěti, o šesti... Tak je pravda, že jsem chodila na devět no :-). IS jsem taky zažila, ale i tak se nepamatuju, že bych měla tolik volna. Asi jsem byla příliš poctivá :-D
A když už jsme u těch rozvrhů, tak v prváku byl rozvrh přesně daný pro jednotlivé skupiny (tehdy ještě nebyl IS, nešlo se zapisovat dle přání a tak) a jedna skupina měla první semestr jeden den výuku vč. přednášek od 6:50 do 19:50, tedy celej den. A věz, že měli výuku i další dny. A hledej někoho, kdo si s tebou vymění skupinu :-D Na mě to naštěstí nepadlo, ale i tak jsme po většinu studia měli těch 30h týdně... Jó to byly časy :-D