Latina- váš názor

Moment, to s tou krávou se vztahuje k tomu, co jsem psala já? Já neříkala kráva! Jen zapšklá - což byla - a baba - což taky byla :)
Laura: ne, myslim, ze se to vztahovalo k tomu uplne prvnimu prispevku < 26. 01. 2006 13:15 >...
donny: jo, vylo to k mímo příspěvku a já si za tim stojim.
Lama: To, že člověk nazve svou učitelku krávou, ještě neznamená, že je vůl. Jen vyjádřil svůj názor, který je v tomto případě velice blýzko pravdě. Myslí si to asi většína mých spolužáků, taktéž část paralelky atd.
salvete omnes,


vos omnes latinam latinitatemque diligere non video. res gravis mihi est. et barbari de lingua ea melius locuti sunt.

Naturaliter lingua latina non est modernissima et non omnis eam amare debet. Sed... Latinitatem radicem sapientiae plurimae censo. Etsi artem mathematicam informaticamque disco et mox studia mea finient, tamen mihi in artibus his latina multum auxilio erat.

valete quam optime rumoremque agite si vobis tesaurum verborum vestrum sufficiet:)
Cassius: uplne mi mluvis z duse...
2 Cpt - Hu: blízko...

2 Cassius: s tim já souhlasim tak napůl ....
Cassius: velice děsivé řádky..
2 just-paje: mluvíš mi z duše
2 Cpt-Hu: nejsem si jistej, ale just-paja je kluk ;-)
Koukám, že Cassius jediný se drží tématu :-D Byl tu zmíněn Vergilius, tak tady ho máte http://www.thelatinlibrary.com/verg.html ;-)
Kdo se drží tématu je zde vítán, ostatní ať si založí jiné fórum.
Téma tohoto příspěvku je LATINA a jenom LATINA.
Jsou tím myšleny vaše zkušenosti jak s latinou jako takovou i s učiteli, kteří ji učí!
precetl sem par radku , ale uz podle tveho prvniho vzkazu soudim, ze si nezacal mluvit o latine. a o tom jak ji nesnasim, ale o ucitelce ktera te latine vyucuje..
Hned někde v úvodu je řečeno, že bych rád znal vaše zkušenosti a názory na latinu a učitele, kteří ji vyučují. Začal jsem s učitelkou a z dalších příspěvků bys snad mohl poznat, že ani latinu nemusim. Přesněji řečeno ji nesnáším, stejně jkako naši učitelku.

Tak teď bys mohl napsat své zkušenosti a názory ty.