Jak získat návštěvnost?

Chtěl bych zvýšit návštěvnost webu,prosím napište jak i s adresou
:)
vytvor zajimavy pokud mozno unikatni obsah. udelej stranky pristupne (pro lidi i vyhledavaci roboty). navstevnost bude.
jo a ty delas web jenom kvuli tomu, aby ti tam chodili lidi? ale to je spatne...
pro to taky,ale není toto hlavní...
a cozpak nemam unikatni obsah? ;-)
O navstevnosti rozhoduje i vzhled stranky.

Obsahove je to docela zajimavy, ale ten vzhled je nejaky obycejny a nepekny. Tim si moc navstevniku nepritahnes.

Zvolil bych spise bezpatkove pismo (Arial, Tahoma, Verdana, ...). To vyrazne zmeni podobu stranek. Bude prehlednejsi a modernejsi. A na tvuj web se to docela hodi.
dík a co se ti nelíbí jeste na grafice?
Někdo mi tu řekl, že jsou hezčí barvy jak černá. A já bych ti řekl to samé.
to jsou, ale černá se na tento web hodí nebo snad ne?kdyz tak kdo chce vidět skoro stejnou grafiku v jiných barvách tak at se podívá na mou druhou vytvorenou stránku www.sab.wz.cz
já musim říct, že máš hlavně mrtě nepřehlednej web.je to hrozně nepřehledný, člověk neví, kam jít za informacema.

jinak nějak ti nefunguje ten autorefresh po 10 sekundá, vžzdycky mě to kopne zpátky na tu samou stránku a nikoliv na index2.

jinak včela by neměla na dobrejch stránkách co dělat,,, k čemu ti valstě je? chceš něco vydělat? ha-ha-ha .. blbý ftípky. mě to teda nějak nesere ale porád je IE většinovej.
a ještě jsem chtěl říct jednu věc, k danému tématu
takže pro zvýšení návštěvnosti je třeba dobrý vyměnovat linksy s jinejma stránkama. pokud chceš měnit linksy, je třeba dodržovat podmínky, tj. zobrazování banneru jiné stránky na svých, takže vzhledem k tomu že jsme si linksy vyměnily, a já tvuj u sebe dávno mam, tak bych tě poprosil, jestli bys byl tak laskav a přidal moji ikonku na své stránky.

P.S. pokud sis myslel, že to takhle ochčiješ, tak za a) ti to nevíjde a za b) je to od tebe pěkně prasácký,,, ale jak řikám, jenom pokud sis to myslel.
máš ji v g-book dole:-) já ji ted musel premistit z index2
mno jo, máš pravdu ;-) ne že by mě z ní plynulo těch 70 lidí denně, ale je to v pořádku =)))
no právě proto se mi zdá výměna ikonek nevhodná pro zvýšení návštěvnosti:-( získáš tak jednoho člověka za měsíc
je důležitý hlavně kvalitní obsah a dobré SEO.... vše ostatní je zanedbatelné... no ještě asi design není až tak moc zanedbatelný...
Asi je to trapný,ale co je to SEO?:-(
Nejdřív...

http://www.tvorba-webu.cz/seo-search-engine-optimization-optimalizace-pro-vyhledavace.php3

a pak...

http://www.tvorba-webu.cz/seo-nastroje.php3
áno, SEO je velice důežitý. co jsem se díval do statistik, tak většina lidí přišla na moje stránky po vyhledávání na seznamu... (btw. seznam je naprd, ale aspoň na hledat->"tarantino" vyflusne AFAIK moje stránky první...)

(je až překvapivý, kolik lidí dá vyhledat "filmy ke stahovaní" ;-)
Jedna věc je, kolik lidí přijde z vyhledávače.
Druhá, důležitější věc je, kolik lidí se na té stránce zdrží, případně jde dál.
Spousta lidí přijde omylem a zase hned uteče.
SEO pomůže pro první přístup, aby to vůbec bylo k nalezení.
Grafika a orientace na stránkách přispějí k tomu dalšímu.
Já hlídám na svých stránkách ip a přes třetinu lidí zůstane na první stránce, třetina dokonce vyzkouší přesně jeden odkaz a zbytek se podívá i dál (včetně teda nějakách automatů, co mi to tu prošmejdí ve dvouvteřinových intervalech(co jen to asi může být?,mno))
a co si myslíte o výměnných reklamních systémech např.: www.ireklama.cz,
www.lista.cz, www.vrs.cz, www.popupguru.com, www.vcela.net?
k čemu ty výměnné reklamy chceš? Lepší reklamou je dobré SEO....
u té návštěvnosti asi chápeš filosofii webu trošku jinak.....,
obvykle web zřejmě vytváříš kvůli tomu, abys poskytl světu nějaké informace, kdo má o tyto informace zájem, ten si tě najde (podle toho, jak dobré máš SEO), kdo je nechce, tak ten je hledat nebude a na reklamu taky klikat nebude, naprostá většina lidí ma na internetu vybudovanou tzv. reklamní slepotu a ačkoliv na stránce reklama je, oni ví, že je to reklama a nevěnují jí žádnou pozornost.
2 mp: to máš praudu..

2 halda:
JR má pravdu. tydle reklamní výměnný systémy jsou úplně ale úplně nakulový,,, pochybuju, že by ti přišel nějakej sotva jeden návštěvník za rok ;-) tydle systémy se vyplatí pouze jako výdělek reklamou, pokud má člověk tak přibližně 1 000 až 100 000 zobrazení denně. pokud mám míň, tak je to ko hovnu, pokud víc, tak se vyplatí udělat si vlastní reklamní něco. ;-
nejspíš máš pravdu ale díky lišta.cz už jsem za necelý týden dostal okolo 8 návštěvníků sice to není moc ale lepší než nic:-)
Skus se přidat do Seznamu,Centrum atd... ;-)
omlouvám se že halda.unas.cz dneska nejel já jsem měnil horní menu takže jsem musel činost pozastavit,ale už zase jede
martinx: dík, on má seznam katalog zdarma?