Už je to tady...

...změnil jsem design stránek - napište první dojem ikdyž jste starý design nepoznali thanks!
mno, prvni verzi jsem nevidel a jsem tak trochu rad

-chyby ti doctype
-obsah radsi kritizovat nebudu
-vzhled = nezajimavy

vic se mi psat nechce, chtelo by to vic originality...
První dojem?

-špatně čitelné menu
-malé písmo obsahu
-černé pozadí nesnášim
-rámy
-atd. atd.
První dojem?

-špatně čitelné menu
-malé písmo obsahu
-černé pozadí nesnášim
-rámy
-atd. atd.
muj prvni dojem je takovy: ze je to uplne na nic
1-červené písmo na černým pozadí, sotva čitelné a bolí z toho oči
2-obsah mi přijde zastaralý a nezajímavý
rámy, naprosto nevhodně zvolené barvy, zjevně nevalidní a to, že odstavec píšeš celý jako h2 je možná dobrý SEO trik, ale taky by mohl být penalizován, protože poměr nadpisů k ostatnímu textu 1:0 je docela blbost.
Jo a javascriptové hovery, to je fakt síla :D

dávám 2 body ze 100 za to, že jsi alespoň reklamu dokázal umístit podle podmínek wz.
smaž to..
přikláním se k just-pajovi ... myslim, že to tak bude nejlepší... =/
em.. sory za to.. na prvni pohled to neni tak strasny, dokud si clovek nevsimne toho ramu.. a kdyz to spojim [RÁMY+UČEBNICE HTML], tak dospeju k nazoru "smaž to.."
divny menu... menu by melo imho bejt citelny ne? cervenej text na cernym taky lol

nevim jesli ma smysl nekoho ucit stary html typu body vlink alink atd...
Po zapnuti JS consoly mi to co vterinou vypsalo chybu. Prima web, odladeny.
Nazor uzivatele (mladsi sestra): neda se cist to male pismo, necitelne menu, ikonka se da precist, HURA :-)
Nazor muj: ramy, no budiz, ale proc cely text na uvodni strance !v nadpisech! ?
minimalni informacni hodnota, lepsi by bylo dat meta refresh na web Dušana Janicka
Java NENI Javascript;
HOME co to je? pta se sestra;
...pracovat v HTML jazyce “”... - ani mozek, ani slovnik mi k pochopeni teto vety nepomohl
...Napsat tag “mailto”... mailto je atribut elementu [a];
Autor, pokud chce ucit nekoho necemu, mel by psat spisovne, gramaticky a semanticky spravne;
pouzivat kvalitni odkazy a ne ty, ktere vedou na neexistujici mista (ankety.czweb.cz)
atakdale atakdale ... hodnotim 0.5 z 10
2 Kyk:
mailto nenji ani atribut AFAIK elementu, ale dalo by se říct -> část syntaxe atributu href.

jinak co se týče toho hodnocení ( 0.5 z 10),,, tak myslim, že mu zbytečně přidáváš.
afaik mailto: je protokololol jako http, ftp, telnet, imap, ... ;)
Dokonce pseudoprotokol, aby toho nebylo málo.
no.. DOKONCE! :)
Sakra prace, takova skolacka chyba, tak to bych si mel znova projit specifikace a urovnat si pojmy...
heh.. to nikdy neuškodí.. ;)