Hledám antivir

Pomuzete mi najit antivirus, antipyware....
Nevim, jak se jmenuje, ale vim, ze v tray ikone mel obrazek radaru
hodně štěstí s hledáním :))
Hej - urcite ho nekdo znate - je to perfektni antivir - vzdycky nasel vsechno a ja ho ted moc potrebuju, ptze mam v compu vira a vim, ze nehle program ho umi odstranit!§!


Fakt, pls, helnete mi ;-)
Hej - urcite ho nekdo znate - je to perfektni antivir - vzdycky nasel vsechno a ja ho ted moc potrebuju, ptze mam v compu vira a vim, ze nehle program ho umi odstranit!§!


Fakt, pls, helpnete mi ;-)
sry, nerad jsem to sem napsal 2x
můžem to rozebrat podle toho, co známe..

AVG ma 4barevnej čtvereček
AVAST má majáček
co má NOD už sem zapomněl
a NORTONA sem nikdy neměl, ale ten to asi taky nebude..
hm.. víc jich asi neznam.. :/
hmmm, to je smula!

Jen tak mimochodem, nevite, jak bych se toho viru moch zbavit jentak (treba nejakej jednorazovrej program...) - tenhle debilni virus mi jednou za 10 minut (nebo spis 1 za 5 minut) vyhodi novy vokno ve FF a to tuhle reklamu: "http://www.dealiotoday.com/normal/yyy102.html", a zhruba 1 za 30 minut vyhodi vetsi reklamu delanou jednoznacne ve Flashi - tenhle parchant ,e pekne rer*, ptze se pri nem neda nic delat - porad naskakuje reklama a shazuje to programy!

Nemate s nim zkusenosti?
spust si taskmgr(CTRL+ALT+DELETE)
najdi si svoje uzivatelsky meno a ukonci vsechno pod tvym uzivatelskym menem krome tohohle: explorer.exe, ctfmon.exe
jeste tam muzes nechat nejaky procesy ktery znas, jak chces.

jestli to nepomuze tak ze sebe udelal asi systemovej proces a nebo se zakodoval do explorera.. :/

kazdopadne, takovyhle hracky lezou do Program Files a Windows, takze by neskodilo vyhledat vsechny soubory zmeneny od data vzniku problemu a smazat ty se kterejma nemas nic spolecnyho ty ani system.
mno.. asi ze sebe delam zase moc chytryho na to, jakej sem looser, takze radsi uz mlcim.
http://www.raymond.cc/blog/archives/2006/01/27/internet-explorer-browser-auto-popup-ads-normalyyy65html/
Neee, ja jsem jenom red, kdyz mi nekdo radi, ale bohuzel, zes az TAKOVA lama nejsem -
1) zkusil jsem AVG, Ad-Aware a Spybota S&D - AVG nasel asik 25 veci, Ad-Aware asik 35 a Spybot asik 3, vse jsem odstranil a... a nic se nestalo - porad to blblo
2) z Windows jsem odstranil vsechny soubory, kery se 15 14 zmenily - nic
3) vlez jsem do system 32 a vymazal totez jako u predchoziho obdu - nic
4) ukoncil jsaem vsechny procesy - vypadalo to, ze se mi to povedlo, ale ten vir nekde musi mit nejakej backup, ptze asik po hodine to zaclo znova :-(
5) chci najit ten antispyware/antivir/anti.... s tray ikonou jako radar - stale nic :-!
2 zbi:
díky, jdu zkusit ten prvni program
zkus ještě prolézt Program files, muzes zkusit ještě MS Antispyware. Kdyz se to tyka firefoxu, tak ho muzes zkusit přeinstalovat.


Každopádně, nejjistější, nejjednodušší a někdy i nejrychlejší cesta, jak se zbavit spyware je čistá instalace windows. ;)
No jo, ale kdybych chlel reinstalovat windowsy, musel bych to vsechno (vsechny data) zalohovat, nebo plácám blbosti?
nemusel..
ale nejcistejsi je
format C:
Poplach (patrne a snad) zrusen - virus se uz vice jak 15 minut neobjvil - timto moc dekuju uzivateli 'zbi' za radu :-D

Ale tim to nekonci - stale hledam antivir, co ma v tray ikone radar ;-)
a nevypadal ten radar spíš jako deštník?:)
Antivir Personal edition---je free, najde se na stahuj.cz
2 dameel :
ne, bohzel neni to on, tamten nebyl freeware, mysli, ze to byla 7 denni zkusebni verze - a na 95% to byl radar (tmave zeleny kolecko, ve kterym behala kolem dokola svetle zelena cara)
nemuzes si zistit nazev souboru ve kterym je vir a smazat ho z dosu? asi ti nepovoli vymaz z windows, me nikdy nesel smazat takhle vir :)
aj jiz pouzivam asi rok omezenou verzi NOD32 (po uplynuti 30 dnu mi staci odinstalovat, restartovat, nainstalovat) a zatim nasel vse.. doufam ze mi pude na tom celeronu (ze nezabere moc pameti)