pro pobavení =D

http://web.volny.cz/magazin/drby/neuveritelne/clanek/~volny/IDC/47013/japonci-vymysleli-hrajici-kravaty.html

a něco co potěší :)
http://web.volny.cz/magazin/styl/clanek/~volny/IDC/47085/pocitacovi-gambleri-jsou-bystrejsi.html
připada mi to tu jako nejaky zavod o tom, kdo prijde s necim, co bude zabavnejsi ! 23k uz tu neco ukazoval, pak nakashi ted ty.. ach jo.. :D
sry byl to 24k né 23k :)
no mohli byste to jako hazet do jednoho threadu aspon...

btw pepe vic te bavi odpovidat na otazky typu: "Nefunguje mi web, co s tim" ?
btw ne ja na to neodpovidam :D ale sem rad ze tu nekdo posila neco na pobaveni, ale fakt by se to mohlo hazet do jednoho.. :) jen jsem rekl ze to tu je jak nejaka soutez nic vic..
23k a 24k je jeden člověk, on jen rád mění nicky ;)
tom: já vím, ale myslim ze to ma podle veku ne? ja vim ze tu byl jako 23k ale ted uz je 24k . :D ja nevim jak to ma :D
Jo podle věku ;)
Jj, podle věku. Ale tady mění nicky cca 42 procent osazenstva. Já si pamatuju tyto změny:

Petr Bláha -> blahapet
Colombo -> OndraSter
skaff -> ^nakashi
pepe -> wejrost(ek)
Váš Známý Astronom -> kyselavokurka
Master -> Richard (působí tu ještě?)

Když tak trochu bilancuju, tak už jsem pěkně dlouho neviděl:
Sojkovec
Freya
HanyZ

Přitom zrovna tihle lidé tomu dost dali. Ale nemám nikomu nic za zlé. I pro mně je někdy problém si na něco najít čas (škola je proces s nejvyšší prioritou a zabírá cca 120% výkonu mého procesoru).
Nipal: ColUmbo... :)
To ja svuj nick za tu dobu nezmenil :)

2Nipal: Jo to je pravda. Tito lidicky jsem tu taky dlouho nevidel, a to tech par zacinalo se mnou. Ze by presli do duchodu? ;) Jeste jsi zapomnel na naseho mladika Lukasika. Just-Paja by s nim konkuroval.
jeste #lama, milster se obcas objevi, majkls taky... freya je na svym webu aktivni takze neumrela ale asi zapomela kdo ji vychoval :) a hanyz je imho nekde v zahranici a obcas neco napise.

Ale jako rad bych treba videl nejaky posun ve vedomostech astrouše, kdyz si vemu jak na tom byl colombo a jak me stval idiotskejma otazkama a ted je z nej takovej geek, php vali :)

jo a nekam se vytratil josef :)
Jo, dobří ptáci se vracejí :-) - a ty špatné je lepší odstřelit :-)