Kde je chyba?

Sem tu novej a dneska jsem si zaregistroval svůj web, ale polovina odkazů a fotek mi nefunguje?....čim to je? Stránka se trpve načíta na internet nebo tam mám někde chybu?...a nevíte kde? Díky moc za odpověď
! >>{MeSiL}<<
chyba bude asi v tobe :) ty odkazy a fotky asi budou tim ze mas spatne cesty atd..
Tak to neni pravda! Všechny odkazy mám správně ale některý fungujou a některý ne!
A ještě ve frontpage (ve kterym to dělám) tak tam to všechno funguje! Záleží na tom jak to adminovi naházim (v jakym poradí) nebo je to jedno?
Jedno ZASADNI pravidlo. V nazvech souboru NIKDY nepouzivej diakritiku.

A to je ten problem, proc ti to nejde. Tam kde mas diakritiku, tak hlasi neexistujici soubor. Respektive receno soubor existuje, ale ma uplne jiny nazev, nez ma. A to dela ta diakritika. Tam kde diakritika neni, tak odkaz funguje.

Jak to opravit? Odstran z nazvu soubor diakrititu a uprav podle toho i odkazy a obrazky.
Díky chlape! Ale trochu mi to vysvetli podrobnejs...prosim...sem fakt zacatecnik!
Jinak díky moc
Stačí mi jen říct, jestli to mám změnit jen v názvu nebo i v nadpisu?
A proč mi ještě nefungujou GIFI?...ty v názvu nemaj diakritiku!
Odstraň mezery, diakritiku, velká písmena, a např. obrázek:
Kopie%20-%20ZŠ%20Weberova.jpg

pojmenuj třeba:
weberova.jpg

pak nezapomeň upravit odkazy a ještě důležitější, nezapoměň nahrát ty obrázky
a taky nedelej v nazvech velke pismena... pis vsechno malym, bez hacku a carek a bez mezer... a opravit to musis vsude...
Ale moje gifi se napr. jmenujou 326.gif a presto se mi tam nenacte?....tak v čem je jeste chyba?....a vubec vsechny obrazky (mám je správně pojmenovaný) a taky gifi, ktery mam ve sdilenejch ohraniceni se mi vubec nezobrazujou!...lidi prosim jeste mi poradte!
na zmenach nazvu pracuju... >>{MeSiL}<<
2>>{MeSiL}<< : "gify"
Jeste si dej pozor na velikost pripon. 326.GIF neni totez co 326.gif.
Nektere programy to tak delaji a uzivatel si toho nekdy nevsimne.