jaký LCD monitor

jaký LCD monitor velikosti 17" v cenové relaci okolo 8tis byste mi doporučili?
dik za odpovědi...
heh.. a na co ho chces uzpusobeny?
k domácímu počítači, žádný speciality....
pro sestru na školní práci, občas třeba nějaký ten film či hra, ale nic v extrému....
já doporučuju koupit si LCD, ale poněkud menší,, většinou tak 15,4'' ,, a přímo s počítačem ;-))
ale vyjde to o chloupek dráž ;-)
treba LG 1750. rozhodne ale ne Acer
Mám Acer AL1730 (17'', přesně za 8k) a jsem s ním navýsost spokojen. Odezvy bez problémů, barvy taky (jenom to chtělo menší korekci)...
Ja mam LG-L1710S - jsem s nim fakt moooc spokojenej - odezvy super, barvy taky super, korekce taky v pohode.... Jako clovek, kterej ma denne pocitac zpustenej okolo 15 hodin, jsem s nim fakt naprosto maximalne spokojenej :-D

Doporucuju!

Ale socasne taky upozorneni: strsne rad bych vam rek, co to bylo za monitor, ale nevim presne cislo, vim jen, ze to byl LG FLATRON XXYYYYXXY - tenhle sr*č zhruba kazdou hodinu jednoduse zhasnul a odmital reagovat a trvalo mu vzdycky tak tri hodiny, nez zacal fungovat znova - dal jsem ho do opravyx - dali mi novej a problem se objevil znovu, tak jsem ho dal kamaradovi - a co se nestalo? problem se u nej objevil znovu na obo compech... Tak bacha na to :-D
a nechceš si místo toho koupit nejakej pořádnej Monitor s velkym M?..
například..
http://www.alzasoft.cz/DetailPage.asp?DPG=55809&CatId=18846198
2 just-paja: :D
Za 8k sezenes i slusnou 19"ctku ;) Ale pokud chces 17" tak si dej pozor na chybne body... U normalnich je myslim povolene az 8 chybnych bodu. Tak si radej vyber ten ktery ma zaruku na zobrazeni bez chybnych bodu... Sony ma 2 roky. Dokonce sem videl LCD i s dozivotni zarukou na tyto body, ale uz nevim jake to byly.
>> Ale pokud chces 17" tak si dej pozor na chybne body...

19" snad nemaj chybny body?
>19" snad nemaj chybny body?
vsechno ma sve chyby.
To melo byt: Ale pokud chces 17".... (a par tecek) Ne ze 19" chyby nemaji...