Databáze nicků - má to cenu?

Znam par lidi, co si nevedej rady se sym nickem - proste ho nemuzou vymyslet...
Napadlo me udelat neco, jako databázy nicků pro takovýhle lidi... Myslíte, ze to ma nejakou budoucnost? Myslim tim neco jako - nicky od A-Z, potom me napadlo neco jako 'permutátor jména' (tj. z jmena TOMAS to udela treba MOTAS, SATOM, OMTAS....) atd... Má to vůbec cenu? - jsem otevreny vuci jakekoli kritice a tvurcim napadum :-D
Napadá mě jediná věc: Člověk napíše nick, který chce mít. A skript mu řekne, jestli je debilní papoušek, nebo jestli je originální. Fungovalo by to jednoduše - googloval by nick a rozhodoval by se podle počtu výsledků ;)
Já myslím, že nick si musí každý vymyslet sám (a nebo ho musí dostat jinou "přirozenou cestou").

Nick jako SATOM je k ničemu, nic o člověku nevypovídá. Když někdo nemá vhodný nick, ať radši používá své jméno.

Nick, který není obrazem člověka, je k ničemu.
vidim to nejak tak jak mor!. btw mor!? co to je za nick? :-)
2 mor!:
>Nick, který není obrazem člověka, je k ničemu.
- to s tebou nesouhlasim.

to by pak asi 90% nicků bylo k ničemu. podle mě to tak nenji. podle mě je to přezdívka, kerou člověk dostane přirozenou cestou a přijme ji za svou. nebo nick, kerej si dejme tomu vymyslí a vystupuje pod ním na netu. to se dělá taky kuli tomu, že málokdo chce vystupovat na internetu pod svym pravym jménem.

jinak k databázi: no to těžko říct, ale myslim si že by to bylo k ničemu. spíš jedině to co řikal nípal. udělat databázi, kde by každej napsal svůj nick a něco o sobě. pak by někdo dal vyhledávat "doommar" a zjistil by že ho používá aspoň 230 lidí. apod. je to spíš taková informační služba no., no, nevim no.,

btw. já se o originalitu svého nicku opravdu nebojim ;-)
Co ja sem se naposled dival, tak jsem jediny OndraSter na ICQ a na internetu nejspis take 8-)
Moje je na ICQ 18x ;-)
Podle mě ne.
ja byl jedinej wejrost nikde sem to nenasel. :)
já jsem byl, a předpokládám, že budu jedinej. =)
Nemá.Je to blbost.Každej by si měl vymyslet originální nick ne?
je to uplna blbost
je to nejuplnejsi blbost :-D
je to jeste vic jak nejuplnejsi blbost
Mimochodem: 2Mor!, jak psal M.Flintus, mi přijde jako hodně dobrý nick..
Tonik: Já jsem hrál kdysi jednu hru, tam jsem neměl co napsat, bo bylo všechno obsazené, tak jsem napsal morrrr, furt mě zabíjeli, tak to furt psalo "morrrr is no more". A tak se mi ta fráze zalíbila, že už jsem si to nechal :)
hanyZ: Tumor budu, až budu velkej chlupatej, zlatem ověšenej, nigga Tumor :)

http://static.flickr.com/4/6680067_1325fdf4c9_o.gif
mirrda: Fajné břuško! Imho budu mít brzo podobné, jestli nepřestanu s tím zatraceným Guinnesem a Carlsbergem. Ještě že už se brzo navrátím k dietnímu Ostravárku.
A něco tak trochu k tématu. Kdysi jsem bloqnul o centrálním registru přezdívek a v tajných archivech je to ještě stále k nalezení! http://web.archive.org/web/20050204075028/hanyzpage.czweb.org/bloq/archiv/zari04.php#registracenicku