Ochrana složky s citlivými daty ve Win

Jak můžu ve windowsech ochránit nějakou složku, ve který mám citlivý data?

O zabalení do .zip (popř. rar atd.) neuvažuju a skrytí souborů nepovažuju za ochranu!
smazat Win;-)
definuj ochrana slozky


o uzivatelskej pravech si slysel? nebo sifrovana slozka, nebo celej sifrovanej disk,.....
ne, neslysel: jak se to dela?
MyFlower: F1 uz jsi zkousel?
LOL, díky, jdu to zkusit - to mě nenapadlo....
"ASI" jsem dement, ale fakt nevim, jak na to - kdyz chci zaskrtnout i 'okenko' sifrovat, nejde to, ptze je 'neaktivni', 'zasedle'. Prosimvas, pomozte mi, dekuju!
Jeste predtim se zeptam. Jakou verzi Windows mas? A jaky filesystem pouzivas?
Pokud mas Windows XP(2000) a NTFS, tak je vse ok a melo by to jit nastavit.
Pokud mas FAT nebo Windows 98, tak to je problem, protoze FAT je jen obycejny filesystem bez ochrany a w98 to tusim neumi. Doporucoval bych jej prevest na NTFS. Windows by to mel umet i bez formatovani. Pak se musi nekde neco zaskrtnout a pote mas volbu "Zabezpeceni" v vlastnostech souboru. A nem pak nastavis prava uzivatelu.
Musis mit ve Widlich vic uzivatelskych uctu. Potom v průzkumníku: Nástroje -> Možnosti složky -> Zobrazení -> ODskrtnes "Pouzit zjednodusene sdileni souboru"

A potom ve vlastnostech ty slozky nastavis prava pro kazdeho uzivatele.
Mam Win XP; NTFS
musis mit odnastaveno "jednoduche" sdileni
Mam problem - ja tam ten ¨napis¨ jednoduche sdileni proste nemam a kdyz dam F1 a chci to najit, nic to nenajde...
v moznostech slozky
Ovladaci panely - > Moznosti slozky - > zalozka Zobrazeni

tam to hledej
Dyt rikam: proste tam to tlacitko nemam!
Nemáš náhodou Home? v těch to totiž afaik neni.
Jo, mama doslova:
Windows XP Home Edition, SP2
Home by to IMHO měl umět taky, jen bude potřeba menší zásah do registrů. Try Google.
Ja radsi try webzdarma!