Komentare

Ako spravím na stránku komentáre? Máte to napr. na stránke http://bazik-peter.blog.cz/ - a tam je pridať komentár.... a ja chcem, aby rôzne veci komentovali aj na mojej stránke... je to aj na www.jakpsatweb.cz ?
V sekci PHP se toto řeší 2x týdně.
ale ja neviem php!
tak to mas smulu, to na c si dala odkaz je blog, ne www stranka. Tam je to primo funkci toho blogu, tak ti zbyva bud se anucis php (coz zabere hoodne casu) nebo si zalozis blog (fuuuuuuuuuj) nebo se an ty komentare vyse*es... ;-)
proc rikas blogu fuj, ty magore?
protoze mi to nejak nesedlo, myslim blog jako od jyxa a seznamu, proste mi vadi, ze ty stranky nesjou "tvoje." mam stejny nazor na front page atd. proste ty stranky nesjou vytvorene tebou, ale nejakym generatorem. Samozrejme kdyz si nekdo udlea vlastni a naprogramuje si ho...
a k cemu pak asi existuje treba wordpress atd?
Thelvyn: kecas kokotiny
ale i kdyz mam nejaky rs, tak si h aspon nejak upravis dodelas atd. Mi proste na blgu vadi to ze si ho nedelas sam. proc vsichni odsuzuji Front Page a ostatni WYSIWYG editory? - prascaky a zybtecne velky kod + nema v tom jasno. proste bych si nechtel dat na web neco co nehapu jak funguje, a numel bych to vysvetlit. Je to muj nazor....
Thelvyn: jo a v tom pripade, proc treba Nucleus nebo Wordpress delaj validni XHTML ? Je rozdil mezi tim, kdyz si regnes nejaky blog na http://bloguje.cz a kdyz si na hostingu instalnes Wordpress, vytvoris si vlastni theme a zasadis do sablon...

Prvni pripad je pro ty kdo chtej blogovat a chtej to instantni, druhy pripad je pro lidi co se vyznaj v html a php, upravi si to podle sebe.

btw muj web taky bezi na wordpressu
Thelvyn: musim souhlasit s ^nakashim. IMHO blogy jsou kapitola sama pro sebe a vubec bych je mezi tvorbu internetovych stranek nezarazoval. Odsuzovat FP kvuli tomu, ze generuje automaticky kod... ja se spis rozciluju nad tim, jakej kod je generovan. A taky nad tim, jakej je to kostlivec.

>proste bych si nechtel dat na web neco co nehapu jak funguje

nj, ale vem si, ze ja treba na nekolika webech pouzivam phpBB forum. Taky nevim, jak presne funguje, je to moc slozitej system. Na kazdym hostingu mam phpMyAdmin - u toho nevim uz vubec, jak funguje, popravde jsem rad, ze ho umim nastavit. atd atd
Ja teda fakt odsudzujem ked ma niekto na stranke nieco co nenapisal sam. Ako napriklad 95% stranok s GuestBook maju odkaz na Blueboard a mozno je to percento aj vacsie. A to iste pocitadla nastev a ankety. FUJ! Svedci to len o neschopnosti tvorcu. Radsej by sa mali venovat studovaniu PHP, na internete je o tom popisaneho vela.
elvis, nepatřím mezi ně, nelíbí se mi to taky, ale stejně s tebou nesouhlasím. Proč? Protože mnohdy ti lidé mají strašně málo času a stránky mají jako vedlejšák. Myslíš, že by je bavilo studovat PHP, když jej třeba vůbec nechápou, když ani nejsou programátoři? Od toho právě služby typu BlueBoard jsou. Odsuzoval bych to u lidí, kteří programovat umí, ale kolik jich je? Málo.
hee, taky vám poslala Katie mail, abyste ji to naučili?

já jsem se ji zeptal co umí (to jsem ještě nevěděl o tomdle threadu) , ona odpověděla, zda bych nemohl ji poslat zdrojáky, tak jsem řekl že nemohl =D
neposlala :D asi nejsem tak dobrej :D
Nipal: No tak ja som sa ucil PHP 2 tyzdne aby som mohol vytvorit stranku aku som vytvoril. To jest pridavanie fotiek, registracia, login, hlavna diskusia so strankovanim, diskusia ku kazdej pridanej fotke a bodovanie. nie je to take narocne. Doporucujem takymto ludom http://tvorbawww.einstein.cz/php/?page=2 je to tam dost dobre spravene. Mne vlastne vadi to, ked vyzera diskusia niakeho amatera lepsie ako od programatora a to len preto, lebo si da odkaz na BlueBoard. A mnohi bezni smrtelnici si myslia ze ten amater je schopnejsi ako ten skutocny programator.
2 donny:
=D
to bude tím, že já na stránkách mám mooc hezký komentáře =D asi Katii ohromily.. =D
Imho dete ven, je tam pekne
Marcus... ty si ale.. musel si to vykecať? :P jj, ohromili ma XD
24k už idem
=))