Google Earth

Zdravim :D kouknete na 50°40'20.31'' N 14°26'21.14'' E :D praze zkousej malovat strechy ale nejak se jim to na tom slunicku roztejka :D
Jak tenhle Google Earth funguje, nedaří se mi najít např. Liberec.
tak to ses na tom uz hodne spatne :D
hihi, já jsem rád, že jsem dnes vůbec našel, kde bydlim
hehe :D
Kdybych chtěl najít na konkrétní adrese jestli tam parkuje auto určité barvy, šlo by to? Všechno je nějak rozmazaný. Nedá se to někde zaostřit?
synergic: ty fotky nejsou zrovna porad obnovovany. Foti se pri bezoblacnem pocasi, ale nevim jak casto. A zaostrit neco co je rozmazany nejde, kdyz neexistuje image s vetsim priblizenim/rozlisenim
Ty fotky jsou moměntálně starý asi tři roky. konkrétně ty v Praze obsahují spoustu chyb. Koukněte třeba na Nuselák nebo Čechův most
ale koukal jsem napr. na New york na ty obytný čtvrtě co jsou na sever od centra a fakt bych tam chtel bydlet .. je to parada
mrkvo: a zkontrolovals jestli jeste stojej dvojcata?
No ja kdyz jsem se na google earth dival poprve (uz asi pred par mesici) tak tam dvojcatka uz nebyla. Jen pusto a prazdno.
Ale mohu rict, ze uz jsem procestoval pekny kus cesty. Eifelovu vez, koloseum, pyramidy v Gize, sochu svobody, dvojcata, Vatikan, Prahu :), jednu stranu tunelu Eurostar na strane Anglie (druhou stranu - Francii - jsem nak nenasel), Londyn, opera v Sydney, a co ja vim co jeste. Akorat mne sere, ze nemuzu najit, videt velkou cinskou zed :(