Jaké máte IQ?

Jaké máte IQ? Ja jsem si udelal test (klidne mi neverte) a mam IQ 132! Pokud to nekdo nevi a chtel by si test udelat, tak mi reknete, dam vam odkaz (stoji to jenom 30 Kc, plati se to mobilem a je to kalibrovany, takze zadna blbost!)..
nebylo 13,2 ?
Dyt to rikam... Klidne mi neverte.. Pockej, zkontroluju to.. Ne - 132 :-D
Ale vo me nejde - jde mi o Vas ostatni, ptze me zajima, jaky lidi sem lezou :D!
IQ nevím, já mám ICQ
Príma, tak můžeš machrovat před kámošema jak jsi bombastickej a skvělej... a co dál? Chleba si za IQ nekoupíš. Naproti tomu za 30 korun jo ;)
Sakra, ze ja vubec rikal, kolik mam ja - nejde o me (ac to ta kpodle vas nevypada) - jde pouze o Vas !
ja mam taky icq 305338619 .. to je dost ne?
V tom pripade mam vetsi: 335518119 ;-)
Tak malo? Ja jsem oproti Vam uplny machr: 346998525 to je co? :) Ale tady tem internetovym testum never, ja kdyz udelam web, na kterem ti slibim zmereni IQ za 30Kc a ty mi je posles, tak ja ti z vdecnosti napisu, ze mas IQ 2500...


P.S.: Pokud mas vazne tech 132, tak si jeden z asi 5000 lidi - to vim, protoze mam 130. Ale jak napsal fí_zlý dítě - za IQ si chleba nekoupíš
Ja netvrdim, ze jo... A taky netvrdim, ze tomu uplne verim, ale je taky fakt, ze blbej nejsem (snad...) a taky to, ze jsem este nikdy na zadnym podobnym testu nebyl... Jo - (TOHLE JE POUZE INFO A NEVYTAHUJU SE!, Takze to laskave neberte do huby, dik) je fakt, ze od 1 tridy az do devitky mam same jednicky, ale i tak si neverim natolik, ze bych mohl byt clenem Mensy (ty taky :-D) .....
Teď nevím, jestli můj věk, nebo moje IQ, ale jedno z toho je trojmístné. Ovšem koho by to zajímalo že :) Důležitější je co umíš. A kromtoho, do sekty zvané Mensa ČR by inteligentní tvor v životě nevlezl. Takže moje poslední měření bylo kolem 130, ale fakt to není nic směrodatnýho. Pivo si za to nekoupím.
Jasne, proc by tam nekdo lezl? Fakt nemam chut nekde sedet s nejakejma magorama s brejlickama, beďarama a ponořenejma porad do knih... Takova mala metafora....
Ja mam mezi 130 az 150.....

MyFlower: to ses lepsi nez ja.. ja sem ted v 7micce a do konce 6ky sem mel taky samy 1ky.. ted sem mel v pololeti úar dvojek(asi 3 -- RLV, Cj, Dej)
..a neni to jedno?
je.. ale musi se clovek aspon nekde vytahnout ne? :))
jo
IQ136... ;)
OndraSter - já měl v devítce, v osmičce i sedmičce úplně samý 1 :) A šprt? Ne ;)
130 +

student gymnazia Budanka ( www.budanka.cz )
137 ale mění se mi podle obsahu nelegáních a jiných látek obsažených v krvi
zastávám názor, že moje aktuální IQ ovlivňuje celá řada jevů, od atmosférického tlaku až po náladu kterou sem ráno vyfasoval..
Proto nelze moje aktuální IQ přesně určit.
<HTML>Jestli myslis: http://www.iq-test.cz
nebo nejaky hodne podobny ktery se plati, tak jsi me prave utvrdil v nazoru ze se jedna pouze a jen o podvod.. ja mel totiz v tomto testu (jaka nahoda) take IQ 132! (take me stal 30kc.. pak to zdrazili)</HTML>
Odkdypak souvisí IQ se známkami?
Já mám IQ podle potřeby, momentálně bych ho odhadl tak na 75.
Ne, myslim tenhle - myslim http://iq-test.stylove.com/?id=1566&ref=test