Flash - ohodnotte

Jde to pomalu, ale vylepsil jsem uvodni stranu

http://www.filipovo.euweb.cz/classic_style/strana1_classic.php

(predevsim ten vtip je nacitanej z externiho php a hlavne se mi libi ten rotujici text s novinkama, kterej se zastavi kdyz na nej najedete)

A snad by to castecne melo bejt i validni.

dalsi jsou v provozu sekce "Mobily a okolo" a "Pod heslem"

Muzu znat vase nazory, pripadne tipy?
tip: nepouzivej Comic Sans MS
tip: ten kurzor je hnusnej
tip: nedelej stranky ve flashi
tip: doctype patri na prvni radek
tip: <body> patri na stranku jenom jednou
tip: ceske kodovani je iso-8859-2

nazor: fujnato
co mate vsichni proti flashi? flash se zacina rozjizdet, jsou flash playery pro mobily, stale vychazeji nove verze, zobrazuje se to vsude stejne, je to skvela grafika, samozrejme ma nejake minus, ale co nema.

a proc bych menil kodovani kdyz ho ukladam do flashe a v php neni skoro vubec nic ?

a jaky pismo by se ti libilo? kurzor podrobim zkoumani ...
na <body> taky juknu
<HTML>Flash se možná rozjíždí, možná se to někomu líbí, ale existuje strašně mnoho uživatelů Internetu, kteří:

- touží po informacích
- nejedou v grafickém režimu
- jsou slepí či špatně vidoucí
- jsou vyhledávacími roboty

Flash ti žádná čtečka pro slepý rozkódovávat nebude, a Google nic ve flashích vyhledávat nehodlá.</HTML>
Zajímavý ale pravdivý názor na uživatele internetu! :-D
to je pravda no,

v mém připade se jedna o osobni stranky ktere delam spise ze zajmu ve volnem case. Snazim se vychytat i mouchy s grafikou a s velikosti

jen mala statistika z webu flash.cz:

Penetrace Flash Playeru pro počítače celosvětově přesahuje hranici 95%, z toho 85% patří předposlední vydané verzi - Flash Player 7, verze 8 je na trhu pouze několik měsíců. Každá další vydaná verze Flash Playeru dosáhne hranice 80% procent penetrace přibližně za 12 měsíců a vývojáři tak mají možnost v poměrně krátké době využívat nových funkcí a implementovat je do aplikací pro své klienty.
<HTML>Já neříkám, že flash nesmíš. Jen je třeba vždy, když někdo navrhuje web, se nejprve zamyslet nad cílovou skupinou a s ohledem na požadované SEO zvolit správné technologie.</HTML>
jo jasne pises aplikaci ale my tady mluvime o webovejch strankach a malo kdo bude cekat naz se mu ty stranky nactou