Help - hadanky

Prosim pomohli by ste mi, potrebujem najst nejaký dobrý web s hádankami, takými čo sú dosť ťažké a majú naozaj zmysel, moc díky

Dosť súrne to potrebujem

ešte raz dík.
Mně se líbí http://hadanky.chytrak.cz/. Jinou podobnou stránku v Oblíbených už nemám.
<HTML>Jestli ti stačí jedna zajímavá hádanka, tak zkus moji <a href="http://nipal.wz.cz/hadanka1/">obrázkovou sérii</a> ;)</HTML>
2Nípal: jj ta se mi po přečtení dotazu taky vybavila :-D
sakra jak udělám 5.lvl? :D
<HTML>Ten je snadný, jen se dobře podívat. Ne, skutečně tam není nic zakrouceno.</HTML>
Ja sem se nejak zasekl na sedmicce. Nebyla by nejaka napoveda?Fakt uz to resim asi pul hodiny. V souboru to imho neni, v barvach taky ne, snazil sem se to aspon rozlustit a nic. Ceho se mam sakra chytit?!
kua, ta 5 je svinska! uz to resim pul hodky a porad nic =(
v barvach to neni to vim téměř jistě.... ale kde jinde to bude, ve významu?
ja sem myslel, ze jak je tam zvyraznenej ten kraj..vypada to jako 'L', ale to to taky neni ;(
ted napadlo ještě nevyzkoušený.
není tam L a zatím ještě i svislá čára? žeby to bylo LI?
jj díky Lucas :D
hm, tak sem se zasek na 6.. =( trošku ten význam nepobírám
heh to 'I' me nenapadlo :D
<HTML>Sedmička budiž těžká pro ty,
co nepodívají se zblízka.
Jinak zjistí cosi,
že jedna s druhou se barva tříská…</HTML>
No pokud dobře pamatuju, tak na tohle téma (obrázkové hádanky Nípala) tady už jedno docela hutné téma je, tak nevím proč zakládat další a ještě navíc offtopicové (tehle thread je totiž o něčem jiném).
ta 6 se schvalne nenacte?..
no řekl bych že to je ta hnědá čárka
jj, nic vic tam nevidim...;(
hee, tak kdo nám poradí co s tou 6?
6ka je zradna.. zkus se na to podivat aji jinak(pokud je 6 ta, co myslim)
asi se mylis...na 6 nic neni...podle me se to ani nenacte...ten obrazek tam proste chybi...
<HTML>Lucas, není to pod tím obrázkem napsaný dost jasně? BTW, ten obrázek tam opravdu je, jen si jej prohlédnout.</HTML>
Hm Nípale nepamatuješ si nějaká slova cos psal v tom starém threadu o těch obrázkových hádankách? Mi se ho nepodařilo najít :(
nipal: ja ti udelam screen, chces...vazne tam neni...me se nenacte...nejde ani ulozit...
2OndraSter: jj pamatuješ si to dobře :-)

2Tom: taky ten thread nemůžu najít...

2Lucas: přesto tam ten obrázek je, žádnej screen dělat nemusíš.