jde si "připlatit"?

je možné si u webzdarma "připlatit "za zvětšení místa?
myslela jsem si ,že prostor ani nevyužiju,ale skutečnost je jiná :))..
nebo je možné založit tady jiné stránky a přes ty stávající tím rozšířit prostor?přes odkaz?díky za odpověď
pokud vím tak to není možné.

je otázka jestli částka, která by měla být doplacena by nestačila na nějaký placený hosting

jiné stránky založit lze, ale je zakázáno tvz. spojování účtů.

Na druhou stranu na tomto webu jsou fotografie, které jsou zbytečně veliké - jak velikostí v pixelech tak velikostí v KB. Např. ZuziaMates.jpg má 968 KB a stačilo by 251 KB a to nemluvím o tom, že by mohla být menší i rozměrově 2272x1704 pixelů se stejně většině návštěvníkům nevejde na monitor
- optimalizované a o rozměrech 640x480 by se to mohlo blížit 30KB.Také fotografie, které jsou uloženy ve formátu gif - to také asi není to pravé - lidi vypadají jako s neštovicemi a jako jpg by to mohlo být i menší
já vím:(,jenže nemám čas ,fotky jsem tam naházela ,tak jak došly,jen pár jsem jich upravila,ale asi mi nic jiného nezbyde :(,díky za radu,podumám nad tím :)
nicméně připlatit si místo by mohl wz zavést a IMHO by mu to jenom pomohlo ;-) nicméně můžeš vyzkoušet servery typu nahraj.cz (aspoň myslim) které slouží jako úložiště pro tvé soubory (nebo něco na ten způsob)
oběma ještě jednou dík,přemohla jsem čas a fotky trochu pravila :),
pro Marcuse...zkusím,dík :)...teda jestli to najdu:))))